Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL50 FR 66 szet-overszet

• Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      BB:
      $10.90
      MP1:
      $54.20
      MP2:
      $50.00
      MP3(Hero):
      $57.80
      CO:
      $90.00
      BU:
      $29.95
      SB:
      $59.15

Preflop: Hero is MP3 with 6, 6.
      2 folds, Hero raises to $2.00, 2 folds, SB calls $1.75, BB folds.

Flop: ($4.5) Q, T, T (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($4.5) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.00, SB raises to $9.50, Hero calls $6.50.

River: ($23.5) 5 (2 players)
      SB bets $20.00, Hero raises to $46.30(All-In), SB calls $26.30.

Final Pot: $116.1.
      Results follow:

Hero shows a full-house, sixs full of tens(6 6).
      SB shows a full-house, queens full of tens(Q Q).

SB wins with a full-house, queens full of tens(Q Q).

SB már régi tag a listámon, überfish.

Flop: Cbetet kihagytam, ellene semmi értelme. Szinte sose dob és rohadt agró.

Turn: nem akartam elkergetni, hátha flushre játszik

River: elég lett volna a Call? Fene se gondolta, hogy QQ-val játszik így. Itt már T-re tippeltem :f_frown:
  • 5 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Szia!

Ne bosszantsd Magad ezen, szinte kikerülhetetlen... Én IP szinte mindig betelem ezeket a flopokat és megjegyzem, hogy movelgatnak-e vagy nem. De ilyen readdel mint Tied ok, ha kihagyod a cbetet, egy egyébként tökéletes boardon.

Utána meg standard, tényleg ne húzdd fel magad, szerintem full-t soha senki nem dob... ahhoz nagyon nagy read kell... mondjuk QT is ver, de tényleg nehéz.
      Nem hibáztál, főleg nem egy ilyen agro egy tiszta CS passziv ellen talán el lehet engedni, de ott se biztos, hogy menne nekem.

szóval: flop ok read miatt
      turn tökéletes fullt minek emelni, ha ilyen erős...
      river is tök jó

Oké a hand, még a megjátszás is tetszik kb. ezekkel a readekkel és historykkal... nice hand wp: )
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      standard
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Spica

Engem ez a két mondatod fogott meg. Mert ezek szerint van már róla infód.
      Én azt mondom, hogy ez alapján inkább emelek a turnön még, mert ha úgy van ahogy gondolod, vagyis flössre játszik, akkor már csak itt fog fizetni a húzóval (persze ezt Te tudod, hogy ezt megteszi-e). Ugye ha nem esik le a szín a riverre már nem kapunk több pénzt, hacsak nem beteli a busted drawkat is. Továbbá azért is tartom ezt jobb ötletnek, mert ha egy Tx van nála, akkor itt betesztek mindent, viszont egy harmadik szín meg lehet, hogy őt ijesztené meg a riveren. Ugye reálisan a QT ver, viszont elég sok Tx lehet még, amivel fizetne.
      Mondjuk PF statokat nem írsz, így nem tudom mennyi kezet játszik.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ha überfish akkor standard. Nagy cooler. Én is emelnék tovább turnon amugy, nehogy egy 3. szin megölje az akciót.
      Ha egy korrekt játékos akkor csak call river, mert T-el pl akart c/raiselni floppon, mivel nem sikerült ezért turnon már fix védené a kezét, ugyhogy ez vagy full töle vagy blöff, tehát riveren ha emelek ugysem calloz már. De fish ellen dobhatatlan
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von pborisz
      Original von Spica

Engem ez a két mondatod fogott meg. Mert ezek szerint van már róla infód.
      Én azt mondom, hogy ez alapján inkább emelek a turnön még, mert ha úgy van ahogy gondolod, vagyis flössre játszik, akkor már csak itt fog fizetni a húzóval (persze ezt Te tudod, hogy ezt megteszi-e). Ugye ha nem esik le a szín a riverre már nem kapunk több pénzt, hacsak nem beteli a busted drawkat is. Továbbá azért is tartom ezt jobb ötletnek, mert ha egy Tx van nála, akkor itt betesztek mindent, viszont egy harmadik szín meg lehet, hogy őt ijesztené meg a riveren. Ugye reálisan a QT ver, viszont elég sok Tx lehet még, amivel fizetne.
      Mondjuk PF statokat nem írsz, így nem tudom mennyi kezet játszik.
      +1
      Milyen igaz