most akkor 100$ lesz vagy nem?

• greedyFace
      greedyFace
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.02, Hozzászólások: 8
      Tiszteletem!

A következő érdekes problémával állok elő!
      Megkaptam az 50 dollárom, ami ugyebár feltételes módon van nálam 90 napig, ha az idő alatt összegyűjtök 300 pontot, akkor az a pénz automatikusan az én tulajdonom lesz.
      Nos arra lettem figyelmes, hogy 15-16. napon mikor 250-260 pontnál járok a bonusom megszűnt, de az 50 dollár felírattatott az egyenlegemre, tehát már nem feltételes módon van.
      Gondoltam magamban, jól játszottam kis idő alatt sok pontot gyűjtöttem, látták, hogy lelkes vagyok és idő elött felirták.
      Tehát ebben az állapotban semmilyen aktív, egyáltalán semmilyen bonuszom nincs.

Ha jól lettem infomrálva gondoltam a 100$-os bonusom feltételesen akkor jelenik meg mikor 300 pontot elértem és teljesítettem az 50$-os bonus feltételeit.
      Eljött az a nap mikor öszsegyűjtöttem 300 pontot. Sehol egy bonus,sehol egy kutyagumi. Nem értem. Nem fizettem be semmit, pénzt se vettem ki. Nem játszottam el az összes pénzem se!...

Egy hozzáértő segítségét kérem a probléma megoldásához, nagyon megköszönöm ha valakit tudna segíteni vagy csak rávilágít a probléma okaira.
      Köszönettel
      greedyface
  • 4 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Ilyen akkor szokott lenni, ha buktál 50$-t. Mondjuk felvitted a kezdőt 200$-ig, utána visszabuktad 150$-ig. A 100$ bónusz pedig ugrott sajnos.
    • greedyFace
      greedyFace
      Bronz
      érthető, business. Ha csórógyerek jól játszik akkor minek neki még plussz?!
    • greedyFace
      greedyFace
      Bronz
      Mellesleg: sehol nincs ez vastagon aláhúzva, hogy mikor bukta. Kiszámítható a rendszer.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von greedyFace Tiszteletem!

A következő érdekes problémával állok elő!
      Megkaptam az 50 dollárom, ami ugyebár feltételes módon van nálam 90 napig, ha az idő alatt összegyűjtök 300 pontot, akkor az a pénz automatikusan az én tulajdonom lesz.
      Nos arra lettem figyelmes, hogy 15-16. napon mikor 250-260 pontnál járok a bonusom megszűnt, de az 50 dollár felírattatott az egyenlegemre, tehát már nem feltételes módon van.
      Gondoltam magamban, jól játszottam kis idő alatt sok pontot gyűjtöttem, látták, hogy lelkes vagyok és idő elött felirták.
      Tehát ebben az állapotban semmilyen aktív, egyáltalán semmilyen bonuszom nincs.

Ha jól lettem infomrálva gondoltam a 100$-os bonusom feltételesen akkor jelenik meg mikor 300 pontot elértem és teljesítettem az 50$-os bonus feltételeit.
      Eljött az a nap mikor öszsegyűjtöttem 300 pontot. Sehol egy bonus,sehol egy kutyagumi. Nem értem. Nem fizettem be semmit, pénzt se vettem ki. Nem játszottam el az összes pénzem se!...

Egy hozzáértő segítségét kérem a probléma megoldásához, nagyon megköszönöm ha valakit tudna segíteni vagy csak rávilágít a probléma okaira.
      Köszönettel
      greedyface
      Szia,

Az bónusz feltételeiről itt részletes információt találsz: Feltételek

Üdv.
      kisike