Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl50 sh 54s

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      tudom tudom, szornyu megjatszas, preflop is meg flopon is, de nezzetek el nekem veletlen volt a call, flopon meg nemtudom csirke voltam brokeot vallani ilyen deepen, a kerdesem pedig az hogy vallalhato e h tonkremenjek flopon?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($50.05)
      Hero ($76.75)
      UTG ($83.50) 45/30 AF:4
      CO ($11.25)
      BTN ($63.15)

Dealt to Hero 4:diamond: 5:diamond:

UTG raises to $1.50, fold, fold, fold, Hero calls $1

FLOP ($3.25) 5:heart: 8:diamond: 4:heart:

Hero checks, UTG bets $3, Hero calls $3

TURN ($9.25) 5:heart: 8:diamond: 4:heart: 9:heart:

Hero checks, UTG bets $8, Hero calls $8

RIVER ($25.25) 5:heart: 8:diamond: 4:heart: 9:heart: 9:spade:

Hero checks, UTG checks

Hero shows 4:diamond: 5:diamond:
      (Pre 23%, Flop 71.1%, Turn 63.6%)

UTG shows Q:spade: Q:heart:
      (Pre 77%, Flop 28.9%, Turn 36.4%)

UTG wins $24
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      inkább lead turn. river meg c/fold
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ha már belekeveredtünk a játékba, akkor nekem itt az agro manus ellen a flopon egy pot donk/3bet AI tetszene a legjobban. Nem akarok több lapot látni ilyen flop után, viszont itt hatalmas előnyben vagyunk a range ellen. Bevállalnám ilyen deepen is.
      Ha csak callozza a donkot (amit kétlek), akkor a turn már b/f ezen a riveren pedig nem marad más, mint a c/f.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz Ha már belekeveredtünk a játékba, akkor nekem itt az agro manus ellen a flopon egy pot donk/3bet AI tetszene a legjobban. Nem akarok több lapot látni ilyen flop után, viszont itt hatalmas előnyben vagyunk a range ellen. Bevállalnám ilyen deepen is.
      Ha csak callozza a donkot (amit kétlek), akkor a turn már b/f ezen a riveren pedig nem marad más, mint a c/f.
      +1