300

• Gyuszi1974
      Gyuszi1974
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.08, Hozzászólások: 22
      Sziasztok.
      Szeretnem egy vagy tobb tapasztaltabb jatekos segitseget kerni.
      Mivel meg nagyon kezdo vagyok es az a problemam akar,hogy igyekszem nem gyulnek a parti poker pontjaim az iddom meg egyre jobban fogy.
      mar 3 hete,hogy jatszok es csak 28 pontom gyult meg osze :f_cry:
      Mondja mar meg vallaki hogy csinaljam ?(
      Elore is koszonom.
  • 14 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Gyuszi1974 Sziasztok.
      Szeretnem egy vagy tobb tapasztaltabb jatekos segitseget kerni.
      Mivel meg nagyon kezdo vagyok es az a problemam akar,hogy igyekszem nem gyulnek a parti poker pontjaim az iddom meg egyre jobban fogy.
      mar 3 hete,hogy jatszok es csak 28 pontom gyult meg osze :f_cry:
      Mondja mar meg vallaki hogy csinaljam ?(
      Elore is koszonom.
      Játssz sokat. Más megoldás nincs.
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 2.735
      Ezzel a problémával nem vagy egyedül, olvasd végig a Bónusz/Pontok
      cimke alatt a Pontok topicot. Pontok

A pontszámodból ítélve NL4-en játszol, próbálj meg feljebb lépni, ill.
      egyszerre 2-3 asztalon, anmi még kényelmes neked.
    • Gyuszi1974
      Gyuszi1974
      Bronz
      Koszi.
      Akkor az lenne a megoldas,hogy egyszerre tobb asztalon es nagyob limiteken.
      Essetleg ha versenyekre befizetnek az segitene?
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Nem hinném, ott a legnagyobb a szórás, inkább tanulj és gyakorolj és ha nő a bankrollod magasabb téten és több asztalon tudsz majd játszani, akkor jönnek majd a pontok is :s_smile:
    • Wolfman1982
      Wolfman1982
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.28, Hozzászólások: 7.404
      Inkább jó játékra törekedj, ne sok pontra. Rámehet a rollod, főleg ha nem túl nagy...
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Én is legalacsonyabb téten kezdtem, de ha NL4-en nincs vesztésben, nyogodtan beülhet NL10-be, nagyjából ugyanaz a játékstílus, és játékos állomány. Elég pontot ott sem tud gyűjteni, úgyhogy az utolsó hónapban
      a meglévő pénze alapján lehet újragondolni a stratégiát: pénz nyerése,
      vagy pontok gyűjtése.
      Én most NL25-re léptem, mert ugyan nem engedi a BRM, viszont úgyis elveszítem pár hét múlva. Így viszont talán sikerül a Cash Machine-ből is szereznem pár dollárt, és mivel eddig nem sikerült elveszítenem a
      kezdő pénzem, talán még a pontjaim is meglesznek. :-)

U.i.: Igaz, béna vagyok, még mindig csak 2 asztal fér a komfortzónámba. :D
    • Gyuszi1974
      Gyuszi1974
      Bronz
      Megprobaltam.
      4 asztalon jatszotam 1 orat,igaz nl4 en.Sikerult 1 pontot oszeszedjek es csak egy dolart vesztetem.
      Aszt hiszem elbucsuzom az 50 dolaromtol.Inkabb megprobalom,hogy maradjon par dolarom mikor visza veszik tollem :(
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Most éppen hány dollárod van összesen?
    • Gyuszi1974
      Gyuszi1974
      Bronz
      Meg mindig 50 felet vagyok igaz csak 1 dolaral.
      Igyekeztem pontokat gyujteni es igy sejnos megkopot a penzem.
      ,de volt mar 53 is :]
    • Evva
      Evva
      Bronz
      50 fölött nyugodtan beülhetsz a 0,5/0,10-es asztalokhoz, gondolom SSS-t játszol, tehát 2 dollárral.
      Jobban gyűlnek a pontok is. Viszont ne is pontokért játsz, ha pár asztalon nyertél 3-4 dollárt, akkor fejezd be aznapra. Én mindig vesztettem ha tovább játszottam, mondván hogy ma nyerő napom van. :-)
      Nekem a feltöltés se jött be, ahol lemákol egy fish, ott lemákolnak másodszorra is, úgyhogy ha vesztek kilépek, és új asztalnál folytatom.
      Maximalizáld a veszteségedet is, határozd el, hogy mondjuk 4-6 dollárnál nem veszítesz többet. Ha ezt eléred, fejezd be aznapra a játékot, majd másnap visszanyered. :-)
      A pontokkal pedig ráérsz az utolsó hónapban foglalkozni, most inkább a pénzt gyűjtsd. Ha 10 perc alatt kifosztod Ász párokkal az összes asztalt, akkor ne a pontokkal törődj, hanem szállj ki, és örülj a pénznek, aznap már nem lesz jó lapod. :-)
      Ha nyerőben leszel és 100 fölött lesz a pénzed, akkor megpróbálkozhatsz nagyobb limitre menni, ott már drasztikusan emelkednek a pontok.
      De csak óvatosan, ott már más a játékstílus is. Arra vigyázz csak, hogy kitartson a pénzed a 90. napig, ha pedig nem lesz meg a 300 pontod, hát az utolsó héten verj a fenekére, én is azt tervezem. :-)

Remélem, segítettem, majd számolj be, mire jutottál! :D

/ Én 5 napja tartom magam 10 pont felett, legalább a Cash Machine-ből
      nyerjek valamit, de ma 15 dolcsim bánta az egyetlen AA-omat, és
      két AK-t. Drága 10 pont volt. Na jó, nettó 3 dollár csak a mínusz... :-) /
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Hopp, azt elfelejtettem: Remélem részt veszel a minden szombaton
      20.00-kor tartott New Player freeroll versenyen, szép pénzeket lehet vele nyerni. A regisztráció után 60 napig nevezhetsz rá, úgyhogy ha eddig nem tetted, még van pár esélyed. :-)
    • Gyuszi1974
      Gyuszi1974
      Bronz
      Koszi.
      Sokat segitetel ,de tenyleg
      Ha van meg jo tanacsod szivesen fogadom.
      Igaz ma eleg gane napom volt,kiraly dama paral vesztetem ugy,hogy a csavo vagy csaj vegig viszaemelt es az utolso lapra jott fel neki a szin sor,hat szerintem ilyen nincs is.
    • aliaspush
      aliaspush
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 2.490
      Szerintem kezdd el nézegetni a pszichológiai cikkeket, videókat, mert ennél csak rosszabb fog jönni.
    • janai
      janai
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.17, Hozzászólások: 413
      Bankroll építésre nincs jobb mint a "Bankroll Builder" freeroll sorozat.
      Naponta többször van 100$-os freeroll ahol a dollárok mellett jegyet nyerhetsz a heti 2500$-os freerollra. Itt már komolyabb összegek következnek és újabb ticket nyerési lehetőség a havi 10K-s freerollra.
      Mivel csak új befizetők indulhatnak ( asszem 3 hónapig) a játékosállomány nem túl erős, sima feszes játékkal be lehet jutni a havi döntőbe és többszáz dodót összeszedni.