kvíz kész,kép elküldve,de mégis baj van!!

• kony20
      kony20
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 1
      Üdv,kitöltöttem a kvizt elküldtem a képeket amit kértek,és kaptam egy üzenetet angolul,és a webforditónem tudta leforditani!segétséget kérnék!!!

Before we can issue your 50$ bonus we have to askyou to contact PokerStars. It is possible that they wish to speak toyou before approving our request to transfer your starting money.
      After your identity has been verified please reply to this ticket, so we can start a new attempt to issue your bonus.

Best regards,
      PatrickS

ez mit jelent??válaszuk elöre is köszönöm!! :(
  • 25 válasz
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.12, Hozzászólások: 13
      Nekem is nagy lofasz az egész.

Én is megcsináltam mindent, most végülis küldtek 1 emailt hogy megérkezett a PARTYPOKER -re a kezdötökém, de a macifaszát érkezett, ráadásul a PAcific Pokerre kértem a pénzt. MEg szerencse hogy nagyívbe körbe hugyozták amit irtam. Holá
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von kony20 Üdv,kitöltöttem a kvizt elküldtem a képeket amit kértek,és kaptam egy üzenetet angolul,és a webforditónem tudta leforditani!segétséget kérnék!!!

Before we can issue your 50$ bonus we have to askyou to contact PokerStars. It is possible that they wish to speak toyou before approving our request to transfer your starting money.
      After your identity has been verified please reply to this ticket, so we can start a new attempt to issue your bonus.

Best regards,
      PatrickS

ez mit jelent??válaszuk elöre is köszönöm!! :(
      Ez nagyjából annyit jelent, hogy megkérnek, hogy vedd fel a kapcsolatot a PokerStars supporttal mert szeretnének egy pár adatot ellenőrizni/egyeztetni veled. (A PokerStars) Amint megvagy ezzel, írj vissza a mi ügyfélszolgálatunknak (válaszolj az angol üzenetre), hogy minden rendben, mehet a kezdőtőke utalása.

Üdv.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Naise Nekem is nagy lo*** az egész.

Én is megcsináltam mindent, most végülis küldtek 1 emailt hogy megérkezett a PARTYPOKER -re a kezdötökém, de a maci***át érkezett, ráadásul a PAcific Pokerre kértem a pénzt. MEg szerencse hogy nagyívbe körbe hugyozták amit irtam. Holá
      Szia,

Mielőtt körbe hugyoznál mindent, jó volna ha leírnád, hogy miben segíthetünk ;)

Üdv.
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Az a baj hogy már bele untam hogy 120adszor irjam le ugyanazt.

Most te is megkérdezed a nyilván valót.(*)
      LEirom 121edszer is.

Elküldtem képet, mindent, volt 1 kisebb probléma, mivel az email amiröl regisztráltam nem tudok küldeni, csak fogadni e-maileket, igy kénytelen voltam másik gépröl, faterom email ciméről küldeni az adatokat.

Jött a válasz, válaszoltam elküldtem megint közöltem velük mi újság, irtak hogy irjam át az emailem arra amiröül küldtem, de faterom már regisztrált arról igy hát nem tudtam át írni. Végül tegnap kaptam 1 emailt hogy megkaptam az 50 dollárt és már a partypoker számlámon van a pénz.

(*)Itt meg csak annyi a baj, hogy nem igaz + egyáltalán nem oda kértem, hanem a pacific pokerre.(*)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Naise Az a baj hogy már bele untam hogy 120adszor irjam le ugyanazt.

Most te is megkérdezed a nyilván valót.(*)
      LEirom 121edszer is.

Elküldtem képet, mindent, volt 1 kisebb probléma, mivel az email amiröl regisztráltam nem tudok küldeni, csak fogadni e-maileket, igy kénytelen voltam másik gépröl, faterom email ciméről küldeni az adatokat.

Jött a válasz, válaszoltam elküldtem megint közöltem velük mi újság, irtak hogy irjam át az emailem arra amiröül küldtem, de faterom már regisztrált arról igy hát nem tudtam át írni. Végül tegnap kaptam 1 emailt hogy megkaptam az 50 dollárt és már a partypoker számlámon van a pénz.

(*)Itt meg csak annyi a baj, hogy nem igaz + egyáltalán nem oda kértem, hanem a pacific pokerre.(*)
      Ohhh, elnézést kérek, hogy megmertem kérdezni, hogy miben segíthetünk és neked újra le kell írnod ugyanazt. Nem tudom még kinek írtad itt le a fórumban, de én még csak ezt a két "kedves" hozzászólásodat látom a regisztrációd óta.

Ha megengeded, akkor esetleg válaszolok az "ide kértem"-re. Nos az úgy működik, hogy abba a terembe utaljuk a kezdőtőkét amit legelőször kiválasztottál. Ide kérted, ide kaptad. Ez automatikusan megy, a rendszer átveszi azt a termet amit kiválasztottál. Ha utólag a termet változtatni szeretnéd (mielőtt kiutalásra kerül a kezdőtőke), akkor azt üzenet formájában kell közölni az ügyfélszolgálattal, különben nem fogják kitalálni, hogy hova "kérted".

Ha e-mailben kérted, hogy ne a PartyPoker-re hanem más terembe utalják, az ok, azt nem látom, lehetséges, viszont nem a rendes út. E-mailben csak képeket kell küldeni, minden más dolgot üzeneten keresztül megbeszélni, legalábbis ez lenne a helyes eljárás.

De nem hiszem, hogy az akkora gondot jelent vagy esetleg baj ha valakit csak úgy megajándékoznak 50$-ral. Nem? (Ha baj, akkor tudok más megoldást is.)

Üdv.
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Nos.

Ha lehet akkor a kérdesemre válaszolj kösz előre is!

KAptam emailt mi szerint átutalták már és ott van, de nincs (ezt is leritam ide 2szer, lásd kicsit feljebb). Tehát akkor hol van?
      Ide még régen regisztráltam mindenféle apám fasza bónusz kód nélkül.
      EZÉRT:
      miután kitöltöttem a quizt, volt jópár link, hogy OTT válasszam ki melyikre szeretném, és kiválasztottam a A PACIFIC POKERT amit 5szor szintént közöltem a a küldöldi kollégákkal emailben is.

Nagyjából ennyi és tellik az idö felbaszom magam 8adszorra is, de már annyira nem is érdekel, de veled még szivesen bájcsevejgek 1 kicsit!

"Ide kértem, Ide kaptam" Hogy a picsábaneodakértem volna!
    • Naise
      Naise
      Bronz
      "ide kértem, oda kaptam hoz még annyit irnék. Hogy a ....csábanekaptamvolnameg!
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      kisike, szerintem itt lenne az ideje erélyesebben fellépni és elkezdeni komolyan moderálni... túl sokat engednek meg maguknak ezek a mai fiúk :f_mad:
    • Naise
      Naise
      Bronz
      JAh meg a másik, nem tudnának annyi pénzt adni, amiért azon a kliensen akár 1 leosztást is játszak! Még régen felrtaktam, de fél óra alatt le is töröltem. Most megint felraktam, de ugye a semmiért de azért becopyzom miylen eamilt kaptam utoljára:( ez 2 napja lehet v 3 is, azóta még nem irtam nekik)

CSak az első 2 sort irom ide:

"Fogadd szívbéli jókívánságainkat Naise,

Az 50$ kezdőtőkéd, amit a PokerStrategy küldött, már a PartyPoker számládon van. Ráadásul bónuszként további 100$ vár rád."

De Nincs ott..

Az lehet, hogy megint körültekintőek voltak az illetékesek, és ott is Naise felhasználónak küldték? Mert ott mivel már használatban volt igy ott Naise_ a nevem. természeten ezt irtam be,de még midnig nem ide kértem, csak kitöltöttem ott párat, melyiken mi a nevem. (nem mintha bármit is átlehetne itt irni a profilban, az úgy már luxus lenne)

Több öteletem nincs.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Lehet kaptál 1$-t a partypokerre, és azzal kell aktiválni a többi 49-et, mint ahogy az útmutatóban van?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Naise Nos.
      Ha lehet akkor a kérdesemre válaszolj kösz előre is!
      Eddig nem azt csináltam?

Original von Naise
      KAptam emailt mi szerint átutalták már és ott van, de nincs (ezt is leritam ide 2szer, lásd kicsit feljebb). Tehát akkor hol van?
      Így működik:

"Miután a számlád bejegyzésre került ezalatt a név alatt, akkor pontosan 1$ lesz átutalva a számládra. Ez az 1$ fogja szabaddá tenni az 50$-os bónuszt a számládon. Ezután máris elkezdhetsz játszani az 50 dollárral! " Lásd: PartyPoker

Ha az egy 1$-t nem látod sehol amivel aktiválni tudod a többi 49$-t, akkor írj egy üzenetet a PartyPoker ügyfélszolgálatának hivatkozva arra az e-mailre amit kaptál.

Ha egy terembe kiutaltuk a kezdőtőkét semmilyen körülmények között nem lehetséges más termet választani.

Original von Naise
      miután kitöltöttem a quizt, volt jópár link, hogy OTT válasszam ki melyikre szeretném, és kiválasztottam a A PACIFIC POKERT amit 5szor szintént közöltem a a küldöldi kollégákkal emailben is.
      Mivel a rendszer automatikusan azt a termet veszi át amit legelőször beírtál, azért oda került a kezdőtőke átutalása. A PartyPoker számla neved 2007 június 13-án írtad be. Most, hogy megoldottad a kvízt, automatikusan aktiválódott az átutalási folyamat az először kiválasztott terembe.

Ahogy már írtam, ha bármiről akarod tájékoztatni az ügyfélszolgálatot (pl. más terembe utalják a kezdőtőkét) azt üzenet formájában kell közölni. E-mail csak a személyes adatok/képek elküldésére szolgál.

Original von Naise "ide kértem, oda kaptam hoz még annyit irnék. Hogy a ....csábanekaptamvolnameg!
      Természetesen tudok gondoskodni arról, hogy a kezdőtőke amit csak úgy kapsz, lekerüljön a számládról (miután aktiváltad), viszont ezzel nem fogod tudni más terembe igényelni. Normál körülmények között meg szokták köszönni ha valakinek "csak úgy" átutalunk 50$-t.

Original von Naise JAh meg a másik, nem tudnának annyi pénzt adni, amiért azon a kliensen akár 1 leosztást is játszak! Még régen felrtaktam, de fél óra alatt le is töröltem. Most megint felraktam, de ugye a semmiért de azért becopyzom miylen eamilt kaptam utoljára:( ez 2 napja lehet v 3 is, azóta még nem irtam nekik)
      Ahogy írtam, semmi gond, tudok gondoskodni arról, hogy lekerüljön a számládról.

Original von Naise
      Az lehet, hogy megint körültekintőek voltak az illetékesek, és ott is Naise felhasználónak küldték? Mert ott mivel már használatban volt igy ott Naise_ a nevem. természeten ezt irtam be,de még midnig nem ide kértem, csak kitöltöttem ott párat, melyiken mi a nevem. (nem mintha bármit is átlehetne itt irni a profilban, az úgy már luxus lenne)
      Több öteletem nincs.
      Az illetékesek oda utalták arra a számlára a 1$-t amivel aktiválni tudod a többi 49$-t. Tehát a Noise számlára mert ezt írtad be. Tehát azt veszem ki a hozzászólásodból, hogy ott most már min. 2 számlád van? A profil átírása ami számodra nem lehetséges nem luxus kérdése hanem a saját biztonságod érdekében van ez így. Ha változtatni akarsz valamit ezt ugyancsak az ügyfélszolgálattal kell közölni üzenet formájában.

Általánosságban ha valamiben nem vagy biztos, nem tudod pontosan mit kell csinálni vagy, hogy működik, akkor kérdezz nyugodtan úgy ahogy ezt több száz felhasználó is megteszi. Ha segítségre van szükséged, segítséget kapsz, hasznos tanácsokkal látunk el. Egy egész csapat csak azért van, hogy segítsen, hasznos információkkal lásson el, segítségen abban, hogy sikeres játékos legyél stb. Viszont ha már az első hozzászólásodba vagy a többiekben is már előre letámadod a rendszert és az illetékeseit anélkül, hogy tudnák, hogy működik, lassabban vagy egyáltalán nem fogsz haladni a problémáddal.

Szívesen próbáltam segíteni. Sok sikert

Üdv.
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Nah ennyi, Milyen Noise számlára? kiaz?

2007? Most már lassan 2010van? azóta 1000regisztrációt törölhettem volna vagy sem.

Saját érdekemben nem tudom átirni? Ilyet még sehol nem hallottam, ezt azért megjegyzem :D Úgy látszik saját érdekemben igy 2 év után nem ártott volna átirnom, vagy legalábbis ellenörizhetnem! vagy nem?

Ez igy nagyon kész 2 évvel ezelőtt mielött ide tévedtem volna már volt ott regisztrációm, PS150 nélkül.

Amit kaptam emailt miután sikerült, akkor abban mi a .... nak volt ott a link hogy itt válasszam ki? leginkább semminek? örülök neki.
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Egyébként kösz a segítséget.

Lehet elirtam a nevemet, pl kihagytam az alsó vonalat, de hogy Naise helyett Noise -t irtam volna azt nehezzen tudom elképzelni ugyanis az a és az o a klaviatúrán elég távol esik egymástól! Itt azért megjegyezném, hogy legalább én láthassam már mit irtam a profilomba ha már nem is tudom át írni! Talán észrevettem volna. HA egyáltalán elirtam.

Már nem tudom mit kéne csinálnom!

Azért irtam jó pár emailt, amit a válaszokból adódóan úgy véleményeztem először, hogy valaki elolvassa, de úgy tünik tévedtem.

Pl arra kiváncsi lennék, hogy biztos van minden nemztetiségből jó pár admin, akiknek elvileg kéne olyan jog, hogy szerkezthessen 1-2 dolgot.Ha már én nem tudok!

Jah, és az 1 dollárt sem kaptam meg, de már igy másfél hét távlatából úgy tünik nem is fogom!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Naise Nah ennyi, Milyen Noise számlára? kiaz?
      Naise számlára ment (elírás az előbbi hozzászólásomban)

Original von Naise
      Saját érdekemben nem tudom átirni? Ilyet még sehol nem hallottam, ezt azért megjegyzem :D Úgy látszik saját érdekemben igy 2 év után nem ártott volna átirnom, vagy legalábbis ellenörizhetnem! vagy nem?
      Igen a saját érdekedben. Biztonsági okok?
      Ha neked is lenne több ezer dollár a számládon, biztos téged is érdekelne.

Amennyiben további segítségre lenne szükséged a kezdőtőkéddel kapcsolatban, kérlek fordulj az ügyfélszolgálathoz üzenet formájában.

Üdv.
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Jah meg a partypokeren, egyszerűen nem tudok leülni az asztalokhoz, szököévente, vagyis eddig 1 szer sikerült mert csak annyit ír az asztal betöltése folyamatban van.

Játszottam már vagy 10-15 különbözön de ez valami szégyen, msot akkor buktam az egészet igaz? Nem, mintha 1 dollárt is kaptam volna de akkor most még azt a 0 dollárt is bebuktam?:D

Nagyon remélem nem kapok emailt a közeljövöben, hogy küldjek 10000 dollárt nektek, mert lassan az lesz a következö lépés állíttom!:D
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Látod? Te neked is sikerült elírni, Ezexerint én is Naise-t irtam Naise_ helyett a partypoker profilomba, amit természeten nem lehet/lehetett ellenörizni, vagy az is lehet, hogy hatalmas biztonsági okok csak arra biztosítanak, hogy véletlenül se kapjam meg ezt az 50 dollárt?
      Sajnos ez nekem már nagyon úgy tűnik!

És most mégis mit kéne irjak nekik? Thank you for nothin!
      Push ur 50$ deep into ur ass!

Mert ha egy levelemet is elolvasnak, rég nem küldik arra a kliensre ahova nem is kértem, egy olyan embernek aki nem is én vagyok!!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Szeretnélek figyelmeztetni, hogy ez a fórum nem a sértegetések helye. Itt megkérlek, hogy fejezd be a további hasonló megjegyzéseket. Ha nem vagy hajlandó erre, akkor légyszíves kíméld meg a közösséget további hozzászólásaidtól.

A stílusod sem arra utal, hogy bármit is megpróbálsz megérteni.

Amennyiben további kérdésed van a kezdőtőkével kapcsolatban, vedd fel az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot (ahogy ezt előbbi hozzászólásomban is írtam)

Üdv.
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Akkor az is lehet, hogy én kaptam az 50 dollárt?( :f_confused: ?( :f_confused: :f_biggrin: :f_biggrin:

Meg is nézem a számlámat. :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
    • Naise
      Naise
      Bronz
      Nos akkor most illene megköszönnöm a hatalmas segítséget!

Szerintem, te sem tudod mit kéne tegyek, és igazam van, ez a legkönnyebb, keresd fel öket, de elsem olvassák/olvasták amit irtam!

Azért kedztem igy a mondókámat, és itt sem kaptam sokkal többet.

Tudom hogy kicsit csípős hangnemben beszélek, de most is 3napig legalább beszélgettünk, és úgy isten igazából nem haladtunk semmit!

Kiderítettünk 1 olyan dolgot amit 1 más rendszerü profillal magam is megtudtam volna oldani!

CSak megint irjak nekik, de az a baj h nem is igazán foglalkoznak vele.

Ti amúgy nem tartjátok egymás között a kapcsolatot? A külföldi kollegáidra gondolok?
    • 1
    • 2