Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 sh A3

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,00
      BU:
      $14,27

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 3:heart: , A:heart:
      3 folds, BU calls $0,10, SB folds, Hero checks.

Flop: ($0,25) A:diamond: , 3:club: , Q:heart: (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Turn: ($0,25) A:spade: (2 players)
      Hero bets $0,15, BU calls $0,15.

River: ($0,55) K:diamond: (2 players)
      Hero bets $1,00, BU raises to $3,00, Hero calls $2,00.

Final Pot: $6,55

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a full-house, aces full of threes (3h Ah)
      BU shows a straight, ace high (Jc Ts)

Hero wins with a full-house, aces full of threes (3h Ah)

Utólag nézem a handjeim és borzalmasak. Odaképzeltem az AK-t a kezébe. Tilt?!
  • 6 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      ezt preflop raiselni kellene, aztán cbet és így tovább... :) hát igen, símán all in rakhattad volna, honnan jött az AK gondolata? hosszú session, sok asztalon, pár nap ingadozás után jutnak eszembe ilyenek. csökkentett asztalszám, kb 2-re pár napig igazi felüdülés.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Én a BU limpelőket kb. any2-val büntetem BB-ről, de egy A3s-el biztos :)

Amúgy flop bet, turn bet, river bet/push. AK-val, AQ-val miért limpelne pre főleg BU-ról?
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Jó 23 hand, de ez akkor is egy 96/0-s. Sokkal jobb alkalmak is vannak ellene mint egy A3s OOP. Amúgy belőle még azt is kinézem hogy limpel AK-val BU-ról. Rossz megérzés volt! Valószínűleg amiatt amit Sharrrky mond.

Kéne egy HM ami számol EV-t. Megnézném. Mert amit nyerek elvesztem néhány rossz megjátszással és nagyon durva lemákolásokkal! 50-50%-ban, és akkor szigorú voltam magamhoz.

Eredeti hozzászólás Sharrrky felhasználótól
      hosszú session, sok asztalon, pár nap ingadozás után jutnak eszembe ilyenek. csökkentett asztalszám, kb 2-re pár napig igazi felüdülés.
      Ezt megfontolom!
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Eredeti hozzászólás wilmots83 felhasználótól J

Kéne egy HM ami számol EV-t. Megnézném. Mert amit nyerek elvesztem néhány rossz megjátszással és nagyon durva lemákolásokkal! 50-50%-ban, és akkor szigorú voltam magamhoz.
      ...
      Ezt jelenti a kitartó, Kemény grindelés! :s_thumbsup: Illetve ne hanyagold az élőt sem, lassabb, unalmasabb, mintha 120km/h-ról lassítanál 40-re, de egy-egy ilyen alkalommal hero nagyon sok szintet léphet. Örülök ha segíthettem.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Jó igaz, hogy 96/0 és így lehet nála AK is akár, de lehet nála A-os kézből még nagyon sok, amit verünk. Ebből következik, hogy sokkal több handet elverünk, mint amitől kikapunk.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Persze-persze, utólag elgondolkodva, ez így van. Rossz megérzés volt! Na nem baj! :)