Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Sh Nl10 Kk

• eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      CO:
      $9.95
      BU(Hero):
      $19.30
      BB:
      $17.48
      MP3:
      $7.25

Preflop: Hero is BU with K, K.
      MP3 raises to $0.20, CO folds, Hero raises to $0.70, BB calls $0.60, MP3 calls $0.50.

Flop: ($2.1) T, 5, J (3 players)
      BB checks, MP3 checks, Hero bets $2.10, BB folds, MP3 calls $2.10.

Turn: ($6.3) 6 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $6.30, MP3 calls $4.45.

River: ($17.05) 8 (0 players)

Final Pot: $17.05.
  • 7 válasz
    • Diduk
      Diduk
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.28, Hozzászólások: 406
      Hali!

Reggel láttam ezt a postot és most kíváncsian vártam az elemzést. De (még) nincs
      Ezekre a szituációkra én mostanság úgy reagálok, hogy egy magas owerbet a floppon, vagy rögtön allin, de a turnön mindenképp allinre kell tenni, ha úgy érezzük, hogy nem jött a húzó. A másik verzió esetleg lehetne a végigcsekkelés és egy esetleges riverbetet meg lehet adni, de ez gyenge játék lenne. Leginkább a floppon push, mert akkor (hacsak nem szörnyhúzója vagy szettje van) hiba a megadás részéről.
    • eldegor
      eldegor
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2.368
      Szia,

a flopon push az csak akkor lenne jó, ha visszaemelne, nem? Így, hogy elcsekkolták elég furcsa volna. Nemtom na..., várom én is az elemzést. ;)
    • Diduk
      Diduk
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.28, Hozzászólások: 406
      A floppon push tényleg erős egy kicsit, de ha belegondolsz, hogy mi lehet nála
      (mondjuk statok sajna nincsenek) a miniraise általában kézben pár, vagy lassított QQ-AA, esetleg az egyszínű kapcsolódó magas lapok. Ha owerbet-re kapunk egy allint akkor el lehet gondolkozni, hogy megadjuk-e, megadás esetén meg a turn laptól függően lehet allin menni vagy csekkelgetni. De ebben az esetben az MP3-nak csak 7,5$ja van, ha megadja a 2dolláros potnyi hívásod, már egy 5ös párt sem csavarsz ki a kezéből, de a húzót meg semmiképp sem,ráadásul, alig mivel alig marad neki pénze a pothoz képest, tehát a parti szinte törvényszerűen push lesz valaki részéről és akkor már jobb ha mi megyünk allin a dobásesély miatt. Szerintem ilyen veszélyes húzós asztalon, nem nagy hiba rögtön allin tenni az ellent.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Minél előbb all in, ez természetes, de egy flop insta-pushal szinte kizársz sok gyenge, nem húzó kezet is a potból ami még megadna, nálam ez ugyanígy nézne ki, ahogy játszottad.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ez így teljesen rendben van, nem dobatni akarjuk a húzókat, hanem hogy rossz odds-al calloljanak, mert hosszútávon az nekünk +EV.

Másrészt egy egyből push-al rengeteg gyengébb lapot dobatnánk, amivel esetleg még egy betet megadna, pl. AT, QJ...stb.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Lenne egy kérdésem:

elég húzónehéz flop, hiba ezen nem pottal nyitni? Én ilyenkor választom 2/3 helyett a 3/4potot és a felett nyitok egy picivel. Az nem elég?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Az is elég, akkor sincs meg az odds egy FD-val callolni, viszont implied odds miatt ígyis-úgyis becalloz floppon még egy FD. Ha meg monster draw van nála, akkor nem tudod elvenni az oddsát, mert ő vezet, és úgyis bekerül minden a floppon.