valami gond van :S

• PkrKrisz
      PkrKrisz
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.10, Hozzászólások: 1
      Üdv!
      Kvíz kész, lekértem a pénzt pokerstars-ra és kaptam egy ilyen e-mailt:

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Régebben volt accom pokerstarsnál ezt betudtam annak...
      Lekértem Partypokerre, ahol még nem volt accom és semmi ennek már kb 2 vagy 3 hete se 1 e-mail se semmi, ilyenkor mit tudok tenni? Ha írjak nekik, segítene valaki megfogalmazni angolul?
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia PkrKrisz,

A levél tartalma szerint a PokerStars visszautasította a kezdőtőkédet. Ez biztos, hogy amiatt van, hogy ez már a második számlád volt ezen a platformon.
      Ha kiválasztottad, illetve elkészítetted az új számládat, akkor erről értesítened kell az Ügyfélszolgálatunkat is. Írj egy válaszüzenetet, amiben közlöd az új terem nevét (esetedben a Party Poker), illetve az ott megadott felhasználói nevedet is.

Az alábbi üzenetet küldd el:
      Dear PokerStategy!
      I downloaded the Party Poker, and I made my new account. My account name is YYY. Please send here my starting capital, because the PokerStars rejected the transfer into my account. Thanks!

YYY: Felhasználói neved a Partyn.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hi,
      nem akartam semilyen uj topicot nyitni.
      gondoltam itt találok megfelelöt.
      hmmm ez jonak tünik.
      a lényeg,hogy milyen idöpontokat ir ki?utolso hozzaszolas.
      nem jo!

lol ma 18:24
      még nem is volt ma 18:24 :f_wink: