NL100SH A7s mehet a 3rd barrel?

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      ellenfelünk egy feszes, jó játékos. Lehet magyar PS-es :D bár nickről nem ismerm. Statjai: 20/14/1,6 374 hand alatt.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Vajon van itt értelme a 3rd barrelnek? Bármilyen K-val vagy monsterrel megadja, (sztem K-os kezek valahogy nem illenek bele a megadó skálájába) viszont van egy range, ami ellen jó lehet a harmadik töltet. én ezeket a lapokat tenném bele:

JJ, 99-88, ATs, QTs, JTs, T9s, ATo, QTo, JTo, T9o

Ha mondjuk hívok 3/4-ed potot, akkor kevesebb mint a felét kell eldobnia ezen kezeknek, hogy működjön.

Megéri lőni? Nem? Ha lövünk, mennyivel lőjünk?

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $213.15
      CO(Hero):
      $101.50
      BU:
      $184.50
      SB:
      $100.00
      BB:
      $117.90

Preflop: Hero is CO with A, 7.
      MP3 folds, Hero raises to $3.50, BU calls $3.50, 2 folds.

Flop: ($8.5) K, T, K (2 players)
      Hero bets $7.00, BU calls $7.00.

Turn: ($22.5) 6 (2 players)
      Hero bets $16.00, BU calls $16.00.

River: ($54.5) 6 (2 players)
      Hero ???
  • 4 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ahhoz, hogy lőjünk-e a riveren jó lenne tudni, hogy milyen hajlandóságot mutat a játékos arra, hogy 3 utcán megadjon közepes vagy gyenge kézzel, vagy esetleg el tud engedni egy T-t.
      Véleményem szerint itt csak akkor érdemes tüzelni, ha van ilyen infónk, mert ugye a river lap teljesen alkalmatlan erre az akcióra. Ugyebár nem változott semmi a turnhöz képest, tehát amivel ott jónak érezte magát simán jó lesz neki a riveren is.

Egyébként miért nem tudsz nála K-os kezet elképzelni?
      Lehet nála KTs, KJs, KQ, KQs és mivel pozícióban van rád akár az AK is ott figyelhet.
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      egy T-est itt szerintem elég sokan eldobnak. egyszeűen túl sokszor lesz nálad riveren a K, hogy ne tudjon nyereségesen megadni. valszeg ezt a villain is tudja. így nem rossz a 3 barrel. persze előfordulhat, hogy van az arcba némi CS hajlam, hát ilyenkor gáz van. de elég durvák a statjai, szóval szerintem itt simán bob egy T-t
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von lino5 egy T-est itt szerintem elég sokan eldobnak. egyszeűen túl sokszor lesz nálad riveren a K, hogy ne tudjon nyereségesen megadni. valszeg ezt a villain is tudja. így nem rossz a 3 barrel. persze előfordulhat, hogy van az arcba némi CS hajlam, hát ilyenkor gáz van. de elég durvák a statjai, szóval szerintem itt simán bob egy T-t
      +1

el lehet durrantani ha nem gondolkozik tul magas szinten a srac. en pl sokszor calloznek itt T-vel, mivel semmi draw nem jott le riverre, es csakiscsak K-t reppelsz itt, amibol _annyira_ tul sok kombo nincs.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von waki en pl sokszor calloznek itt T-vel, mivel semmi draw nem jott le riverre, es csakiscsak K-t reppelsz itt, amibol _annyira_ tul sok kombo nincs.
      De Te nem is ilyen statokkal játszol ;) :D

Egyébként ahogy mondjátok, lényegesen többen fogják itt elereszteni a T-est, mint ahányan megadják.