Kivehető-e az $50?

• ba32107
      ba32107
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.02, Hozzászólások: 256
      Hello!

Remélem nem baj, hogy új témát nyitottam, nem vagyok ismerős ezen a fórumon. Kb egy hónapja kezdtem pókerezni a PS $50 kedőtőkéjével a FullTilten. Minden jól megy, játszok. Viszont egy másik fórumon olvastam, hogy ezt az 50 dolcsit nem tudom kivenni, csak ha bizonyos mennyiségű (300?) pokerstrategy pontot összegyűjtök, és limitált idő van rá (90 / 120 nap?). Ez hogy működik pontosan? Nem mintha ki akarnám még venni a pénzt, csak azért tudni szeretném, hogy végülis az enyém-e a pénz, vagy nem.

Előre is köszönöm.
  • 12 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia ba32107!

Ezen az oldalon minden szükséges információt megtalálhatsz.

További jó játékot!
    • ba32107
      ba32107
      Bronz
      Ezt a cikket olvastam. Tehát ez a korlát a bónuszra vonatkozik ugye? Ezt eddig is tudtam, ezek szerint akkor maga a kezdőtőke véglegesen az enyém. Köszi!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Lehet, hogy valamit félreértettél.

Az 50$ kezdőtőkét csak, akkor tudod kivenni és véglegesen a tiéd (azt csinálsz vele amit akarsz) ha a további 50$ bónuszt kijátszottad. Tehát összesen 835 Full Tilt Pontra van szükséged ahhoz, hogy az 50$ kezdőtőke + 50$ bónusz a tiéd legyen és ki tudd venni.

Logikus módon úgy senki nem járna jól (téged kivéve) ha a kezdőtőkét azonnal ki lehetne venni. ;)

Üdv.
    • ba32107
      ba32107
      Bronz
      Na így már teljesen világos. Ezt sehol sem olvastam eddig, vagy csak elkerülte a figyelmemet. És ha ki akarnám venni, akkor nem engedné a Full Tilt?

Még egy kérdés: én már utaltam az 50 mellé még 30-at a saját pénzemből. Ha esetleg a bónusz lejártáig nem játszom ki az összes 50 dollárt, akkor a saját 30-amat sem tudom kivenni?
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia! A saját befizetett pénzed semmi esetben sem veszik el, azt ki tudod venni, de bizonyos mennyiségű FullTilt pontot ahhoz is el kell érned.
    • ba32107
      ba32107
      Bronz
      Értem, köszönöm.
    • bszosz4
      bszosz4
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.20, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Aktuális a topik ezért nem nyiték újat
      Partypokeren játszom, megkaptam a kezdőtőkét, de még a bizonyos pontot nem értem el hogy véglegesen az enyém legyen
      Most 300$ van a számlámon, 250$-et szeretnék kiutalni
      Lehetséges ez? Illetve milyen feltételekkel jár?
      Elsőnek be kell fizetnem? stb

Köszi!
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia bszosz4!

Ki tudod venni, csak előtte be kell fizetned, illetve a kivenni kívánt összeg 15%-a meg kell hogy legyen Party Pointban (esetedben 37,5 pont)

Lehetséges, hogy a terem is fog biztonsági ellenőrzést csinálni, első kifizetés előtt ez általában megtörténik mindenhol.
    • bszosz4
      bszosz4
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.20, Hozzászólások: 3
      Heló!

Köszi a választ!

Még annyit megtudnál mondani, hogy ha én pl freerollokból építettem volna bankroll-t, amiből akarnák kiutalni, akkor is elsőnek be kell fizetni?
      mármint akkor ez nem a kezdőtőke miatt van ugye?
      +
      Rámentem a cashout-ra, ott a VISA kártyára való kiutalásnál azt kéri hogy fizessek be, ahogy te is mondtad, de ha bankszámla számra akarom kiutalni akkor nem kér ilyet, akkor az esetben nem kell?

Köszi!
    • aliaspush
      aliaspush
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 2.490
      Ha nem túl messziről nézed, akkor valószínűleg igen ....
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      Original von bszosz4 Heló!

Köszi a választ!

Még annyit megtudnál mondani, hogy ha én pl freerollokból építettem volna bankroll-t, amiből akarnák kiutalni, akkor is elsőnek be kell fizetni?
      mármint akkor ez nem a kezdőtőke miatt van ugye?
      +
      Rámentem a cashout-ra, ott a VISA kártyára való kiutalásnál azt kéri hogy fizessek be, ahogy te is mondtad, de ha bankszámla számra akarom kiutalni akkor nem kér ilyet, akkor az esetben nem kell?

Köszi!
      probald meg bankszamlara hatha kikuldik befizetes nelkul ha pedig nem akkor be kell fizetni.
    • szaba96
      szaba96
      Globális
      Regisztrált: 2009.02.22, Hozzászólások: 106
      próbáld meg csekkre:D nekem működdött befizetés nélkül, adatellenőrzéssel...