50dolcsi

• Monigar
      Monigar
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.10.03, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Nekem is hasonló a problémám, megcsináltam a tesztet, megnyertem az 50 dollárt. Megtettem mindent, a fotókat is elküldtem, de már másfél hete nem jött semmi. Ezért írtam az ügyfélszolgálatnak, akik angolul írtak vissza,annyit hogy ellenőrizzem a 7lépést. A 6.nál elakadtam, be kellene írni a marketing kód helyére egy linket, de nem tudom hol kell ezt megnyitni a pokerstars oldalán belül. Már minden megpróbáltam és az ügyfélszolgálatnak is írtam vagy 3x, hogymit csináljak, de nem írnak vissza. Légyszíves írjátok le ide, hogy mit tegyek.
      Köszönöm
  • 1 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia Monigar,

drakenm válaszolt neked a másik topicban, amit csak megerősíteni tudok. Legközelebb kérlek, hogy a kérdésedet csak egy helyen tedd fel. :f_wink:

A marketing kódos beírási lehetőség akkor került eléd, amikor regisztráltál a starsra, és új számlát készítettél. Ha ott nem írtad be a megfelelő kódot, akkor azon a stars support tud segíteni. Próbálkozz meg online elérni az ügyfeleseket, és velük beszélni, persze mail is mehet, biztos, ami biztos.