Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl30 Sh Aq

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($30.92)
      BB ($38.27)
      UTG ($28.65)
      CO ($8.76)
      BTN ($65.17)

Dealt to Hero Q:heart: A:spade:

UTG calls $0.30, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, UTG calls $1.20

FLOP ($3.30) A:club: Q:spade: T:club:

Hero bets $3.30, UTG calls $3.30

TURN ($9.90) A:club: Q:spade: T:club: Q:diamond:

Hero checks, UTG checks

RIVER ($9.90) A:club: Q:spade: T:club: Q:diamond: J:diamond:

Hero bets $3.90, UTG raises to $21.60, Hero raises to $26.12 (AI), UTG calls $2.25 (AI)

ugye ez igy ok? nem volt stat az enemyrol, de agresszivabbnak gondoltam, hatha floatol egyet turnon, utana meg riveren kovettek egymast az esemenyek...
      Ugye ilyet nem dobunk soha?:)
  • 15 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Csengele
      Ugye ilyet nem dobunk soha?:)
      Szia!

Bocsika, de Te gyógyszerre ittál? ;) Ennek még a puszta gondolata is bűn :D

Egyébként ha agresszív blöffölősnek láttad, akkor jó a turn passz, had izguljon rá.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      soha nem dobok full-t... meg a feltetelezes is sert... csak nagyon fajt ez a hand
      egyebkent AA volt nala, majdnem szetszedtem valamit, es ma egesz nap ez ment... es rng is szivatott Holdem Manager szerint kb 200 dollart szedett le rolam ma... es akkor ez nem szamolja, amikor FD-vel huznak ki riveren mert potbetet ad meg nem gond hogy az 10 dollar neki meg van elotte vagy 16...
      vagy gutshoot vagy a semmibol lesz sor riverre es vegig adja a potbeteket...

mindjart sirok: ( : ( : (
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Itt a vége, több handet nem akarok berakni mert elhánynátok magatokat, de volt itt AA vs 77 bukó, AA minden ellen bukott, és össszes flipet buktam ami volt...

szóval:

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($30.92)
      BB ($38.27)
      UTG ($28.65)
      CO ($8.76)
      BTN ($65.17)

Dealt to Hero Q:heart: A:spade:

UTG calls $0.30, fold, fold, Hero raises to $1.50, fold, UTG calls $1.20

FLOP ($3.30) A:club: Q:spade: T:club:

Hero bets $3.30, UTG calls $3.30

TURN ($9.90) A:club: Q:spade: T:club: Q:diamond:

Hero checks, UTG checks

RIVER ($9.90) A:club: Q:spade: T:club: Q:diamond: J:diamond:

Hero bets $3.90, UTG raises to $21.60, Hero raises to $26.12 (AI), UTG calls $2.25 (AI)

UTG shows A:diamond: A:heart:
      (Pre 93%, Flop 99.1%, Turn 97.7%)

Hero shows Q:heart: A:spade:
      (Pre 7%, Flop 0.9%, Turn 2.3%)

UTG wins $56.10
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Igen, gyanítottam, hogy ez lehetett nála, mivel ez az egyetlen kéz ami itt megverhet, de Te is tudod, hogy emellett nagyon sok olyan van, ami fullt ad a másiknak és Te nyersz.

Fel a fejjel, lesz ez még így se. Ez a hónap engem is próbára tesz rendesen, ráadásul ugye pont szintlépéskor. Csak én már amolyan edzett róka vagyok ;) . Pedig hidd el nem jó dolog 14 BI-t elbukni pár nap alatt amikor limitet lépsz.

De meg kell próbálni arra terelni a gondolatainkat, hogy ok most ez van, de nekem a játékra kell figyelnem és össze kell szednem magam, hogy a lehető legkevesebbre mérsékeljem a veszteséget...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ez egy hatalmas cooler, semmi több, az egyetlen lap ami elver az AA, de mivel csak callozta a 3betet erre nem is nagyon számítanék.

Ilyet meg aki eldobna, az inkább sakkozzon :s_biggrin:
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Jamm ez a maniad most a 3bet pot: D en nem latok sehol 3betet: Đ csak riveren, ahol Ő tolja:] kis rohadék fish nuttal riveren akar mindent behozni...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      wáááá bocs, azt hittem NL10 nem tudom miért :D

Így meg végképp nem tenném A párra...

Lehet azért mert ez a NL30, olyan fura limit :D
    • Csengele
      Csengele
      Black
      ja, mert annyira fish, csak annyira szar érzés a második nuttal kikapni, tök boldog voltam, hogy végre egy potot sikerül nyerni, erre a mennyből a pokolba: ) : )
      Nl10 nincs ezen a forúmon, de köszi a kommenteket:]
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Egyébként meg TT vagy JJ-re tettem :] annak lenne kb értelme, de annak se nagyon ilyen line-al..
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Original von Csengele
      Nl10 nincs ezen a forúmon, de köszi a kommenteket:]
      Jól van na, kicsit szét vagyok csúszva :D :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      turn bet nálam...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Original von Jamm wáááá bocs, azt hittem NL10 nem tudom miért :D

Így meg végképp nem tenném A párra...

Lehet azért mert ez a NL30, olyan fura limit :D
      :D :D :D úgy tűnik inkább Jamm ivott gyógyszerre :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: :s_ugly:
      Mindenkivel előfordul ;)
    • Csengele
      Csengele
      Black
      bmilk: turn bet tök jó fish ellen aki calloz, de én ezt inkább agronak readeltem, sajna rosszul valószínűleg:]

Jamm: sebaj, máskor eltalálsz mindent, csak ma jött össze a 3/0:Đ

pborisz: Hajrá mindkettőnknek! Azt olvastam, ha túl élsz egy downswinget, tiltet, utána jobb játékos lesz belőled. Szóval ez lebegjen előttünk:Đ Csak már néha félek emelni, mert tudom úgyis leszednek eggyel jobb flushel, vagy szettel vagy bármivel :] pl. volt olyan is hogy AA csak megadja 3betem és flop draw, emelek, rám tolja, insta call és mutat AA ez is fájt:] nem hiszem hogy ennyire pro, valszeg fish volt az is és 0% 4bet range volt nála, csak stat nélkül:/:/
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ha agro akkor gyenge bet jó lehet pl $4 blöfföt indukálhat...
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Csengele felhasználótól: de én ezt inkább agronak readeltem, sajna rosszul valószínűleg:]
      Nem feltétlenül volt rossz az a read. Mert ha nincs ekkora handje, szinte biztos, hogy blöfföli ezt a turnt. Csak azért nem betelt, mert várta, hogy hátha kapsz valamit, amivel majd betelsz a riveren és akkor emel.

pborisz: Hajrá mindkettőnknek! Azt olvastam, ha túl élsz egy downswinget, tiltet, utána jobb játékos lesz belőled. Szóval ez lebegjen előttünk:Đ
      Nekem ez már a harmadik az idén :f_thumbsup: , hogy jobb játékos lettem-e? Hmmm... reméljük :s_biggrin: