Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 A6s 5max hallelújja vagy hogy kell irni :D

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($37)
      BB ($4.37)
      UTG ($25.46)
      Hero ($24.25)
      BTN ($24.52)

Dealt to Hero A:spade: 6:spade:

UTG raises to $1, Hero calls $1, fold, fold, BB calls $0.75

FLOP ($3.12) T:heart: J:spade: Q:spade:

BB bets $1.56, UTG raises to $4.25, Hero raises to $23.25 (AI), BB calls $1.81 (AI), UTG calls $19

TURN ($52.99) T:heart: J:spade: Q:spade: K:heart:

RIVER ($52.99) T:heart: J:spade: Q:spade: K:heart: 8:diamond:

Hero shows A:spade: 6:spade:

Hero wins $50.39

Ezt csak úgy beraktam... Végre valahára nekem is lejöhet egy kombó draw.... akárhányszor raktam be az utóbbi több 10 ezer hand alatt bea pénzem str. FD-vel vagy egyéb TP+FD vel szinte soha nem adta le

nekem jó ha 1 max 2 str FD jött le össz vissza bár ebbe se vagyok biztos.... soha nem tudok nyerni vele... ha all in megyek...

a pre megadás read alapján volt.... arc 19/19 nyomott és volt fish is a kisvakon, csak ő nem callolt.... ezért úgy gondoltam jó a pre megadás az implikált esélyek miatt....

Játékos 1: 37,989 % 34,864 % 6,250 % 58,886 % As6s
      Játékos 2: 62,011 % 58,886 % 6,250 % 34,864 % TT+, AQs+, KsQs, AQo+

de most így jobb belegondolva van más választásom? vagy itt be kell tolni?

FE nélkül biztos -EV de kérdés mi dobni itt max AQ v KK

QQ JJ TT AK instacall

call flop, call turn?

számolgattam ha úgy veszem a kisvak is all in megy ami alap, akkor $20,6re van meg az oddsom 38% EQ esetén... szóval majdnem breakeven bár lehet AQ AA,KK-t ki lehetne venni a rangből. és akkor value van a dobásában....

mia véleményetek?

kösz
  • 4 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nemhiszem hogy van itt FE, pre agresszor raisel a floppon, biztos erös lapja van. De talán néha azért mégis dob, szóval kb breakeven
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Sokat gondolkodtam ezen a handen és végül arra jutottam, hogy fold.

Egész egyszerűen, nem látok FE-t, mivel úgy raise-el, hogy Te még mögötte vagy, és ha rá is tolod az all-int már egy KQ-val is megkapja az oddsot a callra. De egy AQ ellen is csak a szín jó, mert K-al split lesz.
      Ha meg csak callolnál, akkor teljesen egyértelmű lenne a kezed, ha kiegészül, így implied odds sincs.

Éppen ezért ez a push maximum 0EV-re jön ki, azért meg felesleges növelni a varianciát.

Ha a donker full stack lenne, akkor kicsit érdekesebb lenne a helyzet, úgy callolnék.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Én is éreztem, hogy nem nagyon van FE, ennek ellenére kikérte a timebankot, de szvsz csak szet overszetten gondokozott...

Egy ilyen reraise után tényleg nagy erőt mutatott és utólagosan nézve tényleg nem annyira weak a dobás annak ellenére, hogy pre azért calloltam, hogy valami ilysemi floppot kapjak...

Feltételezem ha csak megad akkor insta all in kell menni a nagy FE miatt, mert akkor már erősen kibővül a range AJ KJ A10 A9s 99 szerű lapokkal...

végülis örülök, hogy beraktam a handet, mert dobásra nem gondoltam bár éreztem, hogy nem az igazi...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha csak callolna, akkor simán megkapnád a banki esélyt Te is a callra, úgyhogy én akkor sem tolnám be az all-int.