NL30 SH AJ flop szín két pár

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($44.65)
      BB ($12.60)
      UTG ($18.50)
      CO ($24.02)
      BTN ($46.60)

Dealt to Hero A:heart: J:club:

fold, fold, BTN calls $0.30, Hero raises to $1.50, BB calls $1.20, BTN calls $1.20

FLOP ($4.50) A:diamond: K:diamond: J:diamond:

Hero bets $43.15 (AI), BB folds, BTN folds

Hero shows A:heart: J:club:

Hero wins $4.28

Ez túl erős? csak OOP voltam, fish tanyával voltam körbevéve gondoltam hátha valaki calloz egy párral vagy egy színhúzóval utáltam volna foldolni turnon ha lejön a szín... Hogy lehet másképp flopon? És utáltam volna ha checkbehindolnak, szóval nem tudtam mit tegyek kb: ) és ez jónak tűnt a CS-ek ellen...
  • 9 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ennek semmi értelme nem volt, mert ezt BU kb. csak flössel vagy szettel fogja callozni, a BB meg kit érdekel.

3way potban ne csináljunk már ilyen butaságokat deepen!
      Nagyon egyszerű a helyzet. Pot bet és BB ellen bet/call, BU ellen pedig bet/fold a játék.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von pborisz Ennek semmi értelme nem volt, mert ezt BU kb. csak flössel vagy szettel fogja callozni, a BB meg kit érdekel.

3way potban ne csináljunk már ilyen butaságokat deepen!
      Nagyon egyszerű a helyzet. Pot bet és BB ellen bet/call, BU ellen pedig bet/fold a játék.
      +1

Nagyon felesleges ez az all-in, mert csak jobb fogja adni...
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: :D
      Kössz az építő jellegű kommentet bmilk megint...

pborisz: Te meg kissé érdekes hangnemet ütsz meg megint, ami azért elég bántó, én ha bárkinek írok kézelemzést soha nem így... Pl: "Gyógyszerre ittállal" kezdeni egy kommentet kissé kemény, vagy most is: "Ennek semmi értelme nem volt"... Nyilván azért kérdezem meg ezt a handet, mert tudom, hogy ez most nem volt tökéletes, nem kell egyből leszólni...

Itt a fishek ellen jónak tűnt egy blöffös all in, hátha megőrülnek és valami rosszabbal lecalloznak... (megjegyzem szoktak ilyet) Utáltam volna ha lejön még1 szín, mint mostanában mindig és a nagy bet/call után foldolhatok:/ Úgyhogy OOP szerettem volna lezárni a handet, ez motivált...

Köszi Jamm a kommentet, kb Te vagy az egyetlen akinél se arcolást, se ironiát nem érzek soha a kommentjeidben, de nem hiába Te vagy a kézelemző...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      deepen tényleg meredek az allin.
      Lehet itt simán csak betelni, BB ellen ugye sima allin, BTN meg read alapján lehet dönteni ha véletlen rádemel.
      Nem kell ennyire félned a 4. szintöl. Ha itt betelsz 4 dollárt és ha valaki adja FD-vel akkor máris hibát csinált az a valaki, és ha néha le is jön a flush, te ugysem fizeted ki. És te is tudod hogy háromból csak egyszer fog lejönni
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      "Kössz az építő jellegű kommentet bmilk megint..."

szivesen, többet ér mint 1000 szó ;)
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Original von vanyas deepen tényleg meredek az allin.
      Lehet itt simán csak betelni, BB ellen ugye sima allin, BTN meg read alapján lehet dönteni ha véletlen rádemel.
      Nem kell ennyire félned a 4. szintöl. Ha itt betelsz 4 dollárt és ha valaki adja FD-vel akkor máris hibát csinált az a valaki, és ha néha le is jön a flush, te ugysem fizeted ki. És te is tudod hogy háromból csak egyszer fog lejönni
      Köszi vanyas, a Te kommentjeid is nagyon tetszenek, mert mindig jókat írsz és soha nem szólod le a megjátszást. Nos amit utólag bevallok, hogy nem vettem észre a sok asztal miatt, hogy a BTN is deep volt az BB meg short, mindekettőt standard 100BB-ra raktam, így tényleg a BU csak jobbal fog callozni... ha viszont mindkettő 100 BB esetleg 60-80BB akkor ok lehet az all in, hátha hibáznak a fishek?:)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      akkor sem lehet egyértelmüen kijelenteni, szükség van statokra az ellenfélröl.

Gondolj bele, egy AQnak (Qd) is van esélye lejavulni 44% ban. Ami ellen nyugodtan allint mehetsz itt az a KJ. Ami lehet még nála az JJ, flush, TQ. (amivel allint megy ugy értem) Szóval itt allinnél nem nagyon vagy jó sztem.
      Viszont betelni megéri mert calloz AQo, Qdx FD, meg olyan kezek amiket versz.
      Egy szó mint száz itt allint menni -EV, viszont value van a handben betekkel
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      OFF

Original von Csengele
      pborisz: Te meg kissé érdekes hangnemet ütsz meg megint, ami azért elég bántó, én ha bárkinek írok kézelemzést soha nem így... Pl: "Gyógyszerre ittállal" kezdeni egy kommentet kissé kemény, vagy most is: "Ennek semmi értelme nem volt"... Nyilván azért kérdezem meg ezt a handet, mert tudom, hogy ez most nem volt tökéletes, nem kell egyből leszólni...
      Eredeti hozzászólás Csengele felhasználótól: Nos amit utólag bevallok, hogy nem vettem észre a sok asztal miatt, hogy a BTN is deep volt az BB meg short
      Nem igazán értem ebben a postomban mi volt a sértő. Én mindössze azt látom, hogy belekerültél egy rossz szériába, aminek köszönhetően már nem tudsz megfelelő döntéseket hozni (ahogy azt a második idézet is tanúsítja), ingerültebb és érzékenyebb vagy. Ezen okokból kifolyólag sértőnek érzed a hsz-aimat, talán csak azért, mert lány vagy.
      De ne haragudj meg, ez itt nem az a fórum, ahol udvarolni, vagy pátyolgatni kell a másikat!
      Ez a fórum azért van, hogy felhívjuk egymás figyelmét arra, hogy mikor játszik egy leosztásban hibásan és mikor játszik jól. Ha tiszta, nyugodt fejjel néznéd ezeket a leosztásokat, Te magad is észrevennéd a súlyos hibákat és nem sértődnél meg azon, amikor kiakadok attól, hogy elakarod dobni a 2. legjobb kezet, amikor ezer rosszabb van még rajta kívül...
      Elég régóta tagja vagyok már ennek a fórumnak és eddig nem emlékszek olyanra, hogy bárki is panaszkodott volna arra, hogy sértegettem.
      Nem sok időm van a fórumra, ezért csak néhány leosztást elemzek, de ha nem tudod elfogadni az építő jellegű kritikát, akkor elnézést kérek és a továbbiakban nem szólok hozzá a Te leosztásaidhoz.
      ON

Ehhez a kézhez már nem tudok többet hozzátenni, mert vanyas mindent elmondott.