Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl30 SH 54s fishbe IP

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      SB ($30.15)
      BB ($9.12)
      UTG ($23.70)
      Hero ($45.15)
      BTN ($69.12)

Dealt to Hero 5:diamond: 4:diamond:

UTG raises to $1.20, Hero calls $1.20, fold, fold, fold

FLOP ($2.85) 3:club: 8:diamond: K:diamond:

UTG bets $2.10, Hero calls $2.10

TURN ($7.05) 3:club: 8:diamond: K:diamond: 2:spade:

UTG bets $5.25, Hero calls $5.25

RIVER ($17.55) 3:club: 8:diamond: K:diamond: 2:spade: 2:club:

UTG checks, Hero bets $36.60 (AI)

Nagy hiba itt a push? Úgy éreztem gyenge, és próbáltam dobatni... Igen kissé durván adom turnon az oddsokra, de biztos voltam hogy kifizet, ugye volt FD+SD kb 15 out és szerintem adott volna még riveren is...
  • 4 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      bocsi
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      itt inkább turnön kellett volna a raise

riveren simán checkhet KQ,KJ-t és a Busted draw miatt nagy valószínűséggel c/c-on van.... vagy nála is FD volt
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nem igen reppelsz itt erős kezet, és simán calloznám egy AK-val pl.

Vagy turn raise all-in, ahol még több FE van, és van esélyed javulni, vagy river check.

Ja és egy nem full stack ellen nem is calloznék pre egy kis SC-vel, mert eleve ritkán kapunk jó floppot, és az se lesz eléggé kifizetve így.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Original von bmilk itt inkább turnön kellett volna a raise

riveren simán checkhet KQ,KJ-t és a Busted draw miatt nagy valószínűséggel c/c-on van.... vagy nála is FD volt
      buzted draw miatt épp, hogy c/fen lesz nem?

Köszi ezt a kommentet is, ez is építő volt tényleg. És tetszik a a turn raise line, valahogy ott ez nem jutott eszembe, de beépítem majd a játékomba, tényleg nagyon jó. Csak hirtelen ott annyi outot éreztem, hogy lecalloztam:] és amikor nem jött riverre úgy éreztem nagyon gyenge és mindenképp dobatni akartam... A vicces, hogy nem emlékszem a hand végére:Đ de majd megnézem... Ha jól rémlik, akkor callozott valami nagyon gyengével...

Köszi a kommenteket!