Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 30 SH 55 szett

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      SB ($31)
      Hero ($27.64)
      CO ($5.69)
      BTN ($40.29)

Dealt to Hero 5:diamond: 5:heart:

fold, BTN raises to $0.90, SB calls $0.75, Hero calls $0.60

FLOP ($2.70) 5:spade: 9:diamond: J:diamond:

SB checks, Hero checks, BTN bets $1.35, SB calls $1.35, Hero raises to $4, BTN calls $2.65, SB calls $2.65

TURN ($14.70) 5:spade: 9:diamond: J:diamond: A:diamond:

SB checks, Hero checks, BTN bets $1.35, SB calls $1.35, Hero calls $1.35

RIVER ($18.75) 5:spade: 9:diamond: J:diamond: A:diamond: J:club:

SB checks, Hero bets $4.80, BTN raises to $34.04 (AI), SB folds, Hero calls $16.59 (AI)

Ok a megjátszás kb? Flopon lehet nagyobbat kellett volna emelni, és turn leaden is gondolkodtam, hogy derüljön ki kinek van flushe, valamiért mégis igy dontottem... Mi lett volna a jo line?

Ez ma megint vagy a második ilyen eset volt, tegnap is volt pár... Kissé sok lesz: S
  • 3 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      donkolnék, kicsi a c/r mérete 3way én is checkelném a turnt, a river meg push ami megadná lehet csak callolni fog.... sok $-t vesztesz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Multiway floppon én is inkább donk/raise all-in line-t részesítem előnyben, mert nem biztos, hogy érkezni fog a cbet a pre aggresszortól.

Így játszva floppon nagyobb raise, legalább 7$ körül. Turn-ön ok a check, 2en adták a flop betet elég valószínű, hogy valaki draw-val jött. Nyilván ezt a minbetet az oddsok miatt callozzuk, és meg is jön a riveren a full. Itt viszont én egyből pusholnék, nehogy egy flush-el csak callozza ezt a kis betet.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Original von bmilk donkolnék, kicsi a c/r mérete 3way én is checkelném a turnt, a river meg push ami megadná lehet csak callolni fog.... sok $-t vesztesz
      Köszönöm bmilk, ez az első hozzászólásod aminek látom értelmét, de lehet lesz még ilyen... Úgyhogy köszönöm tényleg...

Egyébként nagyon jó, hogy előjött ez a hand, mert 3way soha nem tudom, hogy kell megjátszani a szetteket húzós boardon, és mindig vacilálok a donk/raise, donk/call vagy c/r line-on...

4way általában donk/raiselnék, ez ok? mert sajna eddig mindig eldobták:] :] Úgyhohgy 4way nem tudok nyerni szettel...

Egyébként AA volt nála, úgyhogy a két napba kb. a 10. ilyen eset fordult elő:]
      Szerintem nem kell bántani a hozzászólásokkal épp elég hogy kb 2. napja 400 $ EV különbséget tudok felmutatni 4000hand alatt nl20-nl30on, ami azért elég sok:/ És ugye itt még nincs is EV különbség:]