NL 30 SH A6 Nutflush

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.30(BB) Replayer
      Hero ($58.33)
      BB ($5.83)
      UTG ($14.10)
      CO ($55.91)
      BTN ($45.76)

Dealt to Hero A:diamond: 6:diamond:

UTG raises to $1.20, fold, fold, Hero calls $1.05, fold

FLOP ($2.70) 4:diamond: Q:diamond: 3:diamond:

Hero checks, UTG bets $2.10, Hero calls $2.10

TURN ($6.90) 4:diamond: Q:diamond: 3:diamond: 7:diamond:

Hero checks, UTG checks

RIVER ($6.90) 4:diamond: Q:diamond: 3:diamond: 7:diamond: 2:spade:

Hero bets $2.85, UTG raises to $10.80 (AI), Hero calls $7.95

Hero shows A:diamond: 6:diamond:
      (Pre 29%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)

UTG shows K:diamond: A:club:
      (Pre 71%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

Hero wins $27.08

Mi a jó line itt reg ellen? Donk flop? lead turn? Vagy donk flop, check turn?
      Ugye nutsunk van jó lenne minél többet kihozni belőle. Esetleg jó ez amit csináltam?
      ABC pókert játszik a reg...25/10 2.0 AF
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      c/r flop 6ig ő tolja ránk... SBből nagyon nem tetszik a call.... sima fold pre
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bmilk c/r flop 6ig ő tolja ránk... SBből nagyon nem tetszik a call.... sima fold pre
      +1
      Még egy megölheti a további akciót. Lappal úgyis bepakoljátok a flopon.

ABC pókert játszó reg -> 25/10 fél stackkel LOL
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha abc póker játszik, akkor túl sokszor fog dobni a flop raise-re, úghogy ott még belefér egy kis slowplay. Turn-ön mehet egy kis blöff indukáló bet, úgy fél pot körüli, ha itt dobja riveren sem adta volna, úgyhogy nem kell elkeseredni, akkor ennyi volt benne.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      bmilknek már válaszoltam a csodálatos J7s emelésére SB-ből ami még egy ultra tight arc ellen se fér bele kb:Đ

Jamm-nak köszönöm a hozzászólást...

Nem tudom mi a lol benne, az ABC pokert az játsza aki kb soha nem movel, kb itt egyből fold a semmivel ha emelek még húzóra se adta volna szerintem... Én úgy érzem ebben az esetben max value lett kihozva, gyengének mutattam magam, és harapott... Ja és Holdem Managerből szedem a statokat is, és ott jelöli is ki mit játszik és ez a játékos ABC-t kapott:] de bíráld fölül a Holdemet:Đ Te jobban tudod:]

De kössz azért a hozzászólásokat...
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Csengele
      Nem tudom mi a lol benne, az ABC pokert az játsza aki kb soha nem movel, kb itt egyből fold a semmivel ha emelek még húzóra se adta volna szerintem... Én úgy érzem ebben az esetben max value lett kihozva, gyengének mutattam magam, és harapott... Ja és Holdem Managerből szedem a statokat is, és ott jelöli is ki mit játszik és ez a játékos ABC-t kapott:] de bíráld fölül a Holdemet:Đ Te jobban tudod:]
      Ezen a flopon slow playelni? Ahogy gondoljátok...
      17 lap van a pakliban, ami ha leesik a turnön, megöli a további akciót: 3 db 4, 3 db Q, 3 db 3 és 8 db . Bármelyik esik le a turnön bajban leszünk.
      Én mindig visszaemelek az egyszínű flopon a flössel, mégpedig a következő okok miatt:
      1. Sokan nem hiszik el a flösst, vagy erősebb lapot és simán visszatolják itt AQ, KQ, AA, KK-val.
      2. Ha nála is flöss van, akkor nagy valószínűséggel már itt bekerül minden és nem kell attól félnünk, hogy a fent említett lapok bármelyikének megjelenése esetén vége szakad az akcióknak.
      3. Ha szett van nála, akkor szintén nagy a valószínűsége, hogy itt berakjátok.

Próbáljunk meg a másik oldalról gondolkozni. A TAG ellenfelünk OOP callozza a cbetünket egy egyszínű flopon. Milyen lapokkal teszi ezt meg valaki?
      Szettel? Kizárt, azzal biztos visszaemel.
      Q-val? Talán. De nézd már donkol az arc valamelyik utcán. Mi a fenéért csinálná ezt egy Q-val?
      De akkor mi az, amivel ezen a flopon sokan "csak" calloznának?
      Kész flöss, vagy pedig egy húzó.

Nos természetesen ez az én véleményem és tapasztalatom, mindenki maga döntse el neki melyik tetszik jobban.

A LOL pedig nem az ABC-re vonatkozott, hanem a "reg" szóra. Mert ezekkel a statokkal és azzal, hogy fél stackkel ül az asztalnál, nekem hamarabb jut az eszembe a fish szó, mint a reg.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      a holdem manager engem is ABCnek jelől, hát nem tudom :D