Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 J7s 5max

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($26.80)
      BB ($32.03)
      UTG ($43.46)
      CO ($62.80)
      BTN ($30.66)

Dealt to Hero J:heart: 7:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $1, BB raises to $2.75, Hero calls $1.75

FLOP ($5.50) 6:heart: 8:diamond: 7:diamond:

Hero checks, BB bets $4.25

Ez a mai napról egy elég érdekes hand, kb minden utcán bizonytalan voltam azzal kapcsolatba mi lenne a helyes döntés....

Kevés hand az ellenfélről..... de elég LAG az biztos... 3betelget nem rakok statot mert zavaró lehet 45 hand van róla...

3way láttam Előről J10o emelt majd 3way 2nd pár riverig check majd vbetelei....

floppon c/r all in ra gondoltam, de amikor betelt nagyon megijedtem hirtelen a végén még elrontom a mai +-t.... nem akartam az időt húzni....

minden utca érdekel....

amúgy pre gondolkodtam egy idejig, hoyg egyáltalán emeljek e mert tudtam, hogy 90% hogy akciót fogok kapni... végül úgy döntöttem nem ijedek meg... :D

kösz
  • 11 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      .
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      oop ne nagyon adj meg ilyenekkel 3 betet. Ha már igy alakult a floppon fix nem dobom el a top párom, adj meg turnon ugyis lassit ha nincs semmije.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás vanyas felhasználótól: oop ne nagyon adj meg ilyenekkel 3 betet. Ha már igy alakult a floppon fix nem dobom el a top párom, adj meg turnon ugyis lassit ha nincs semmije.
      szóval a c/r butaság... szépen szoktam dobálni 3betre ( 64,4%) de most ezt nem akartam dobni...

Hero checks, BB bets $4.25, Hero calls $4.25

TURN ($14) 6:heart: 8:diamond: 7:diamond: J:spade:

Hero checks, BB checks

c/r all in, b/c ?

ha blank kisebb lap jön mehet a bet/fold? ha 9,10 v 5 akkor esetleg egy push? :D
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      J7el miért akciózol SB-ből LAG ellen, nem értelek... Ez kb 1000x rosszabb húzás volt mint az én SB callom Axsel, ugye érzed a különbséget a kettő között....
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      ha blank lap jön és tovább emel, az nem blöff, lehet c/foldolni (általában, mikrolimiten)
      Igy meg bet, LAGnál lehet itt valamilyen húzó is, védeni kell a lapot. Ha valami over van nála akkor meg ugyis berakja
      De ha van jó redod hogy barellezeik akkorr c/raise, ugy van value még a blöffjéböl

a c/raise floppon itt csak blöffböl csinálnám, nincs roszabb lap ami itt megadna. Még egy 2 overes FD is nagyon jó ellened
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von Csengele J7el miért akciózol SB-ből LAG ellen, nem értelek... Ez kb 1000x rosszabb húzás volt mint az én SB callom Axsel, ugye érzed a különbséget a kettő között....
      48/33as volt 17es 3bettel 40% cbet

én read alapján akcióztam, a lapomtól függetlenül....

Axsel SBből callolni pre nem jó.... húzókat nem lehet +osan nagyon kifizetettni OOP Ász magas floppon meg sokat bukhatsz... Ha meg nincs nála Ász akkor meg nem fizet ki gyengéb lappal... betlálni meg ritkán fogsz...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      az ok hogy 17 százalék 3 bet, de akkor sem callozhatsz ellen oop sztem. Inkább blöff 4 bet pre
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($26.80)
      BB ($32.03)
      UTG ($43.46)
      CO ($62.80)
      BTN ($30.66)

Dealt to Hero J:heart: 7:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $1, BB raises to $2.75, Hero calls $1.75

Hero checks, BB bets $4.25, Hero calls $4.25

TURN ($14) 6:heart: 8:diamond: 7:diamond: J:spade:

Hero checks, BB checks

RIVER ($14) 6:heart: 8:diamond: 7:diamond: J:spade: Q:club:

Hero checks, BB bets $11.75, Hero raises to $19.80 (AI), BB calls $8.05

Hero shows J:heart: 7:heart:

Hero wins $50.95

köszönöm a véleményeket.... turnön úgy gondoltam (lehet rosszul) hogy inkább checkelek, mert túl scary lap számára ha nincs semmije ha meg van akkor úgyis emel....

az FDnek meg bevállaltam az ingyen lapot.... ha lejön az FD se dobtam volna...

riveren meg blöfftől vártam még egy emelést... lehet AQ volt nála vagy KK, AA potkontrolozott turnön

openpusholni nem arktam jól beadta... :)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás vanyas felhasználótól: az ok hogy 17 százalék 3 bet, de akkor sem callozhatsz ellen oop sztem. Inkább blöff 4 bet pre

gondoltam rá, csak az meg szerintem callolta volna... megijdetem gondolkozási idővel meg nem akartam readet adni neki, nikább insta calloltam.... (lehet rosszul)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ilyen arc ellen minek emelsz egyáltalán ilyen lappal, ha úgysem dob, és sokszor fog 3betelni is? Sima pre fold, várjuk a lapot ellene, úgyis kifizeti ha ilyen aggró fish.

Ha már emeltél, akkor fold a 3betre, de ha még azt is megadod, akkor flop call. Ha blank turn jön, akkor check/fold, ezen a turn-ön meg c/r vagy bet/call előzmények alapján.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      kösz. hibás játék volt. turnön is tudhattam volna hogy chback-el

az utóbbi 2 napban 1 fokkal flegmábban játszottam, gyorsan mgamhoz kell térnem... mielőtt még downswingbe megyek át....