Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 sh JJ

• ssscsanad
      ssscsanad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.15, Hozzászólások: 1.231
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Button ($10)
      SB ($2.80)
      BB ($7.65)
      UTG ($9.85)
      MP ($10.05)
      Hero ($12.20)

Preflop: Hero is CO with J:diamond: , J:heart: .
      UTG raises to $0.4, 1 fold, Hero raises to $1.2, 3 folds, UTG calls $0.80.

Flop: ($2.55) 4:heart: , 5:heart: , 5:club: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $1.3, UTG raises to $3, Hero ???.

Az ellenfélről nem volt semmi statom. AA/KK-val gondolom 4betel volna preflop, AK/AQ-szerű lapokkal nem hiszem, hogy c/r-elt volna flopon vmi QQ/JJ-t tudtam nála elképzelni.
  • 4 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Elvileg QQ-val is 4betelne, akkor viszont már jó vagy. Simán lehet itt valami kis pp 66+, amivel pozícióból csak megadott, persze ugyanakkor lehet nála AA/KK, AKs.
      De mindezek mellett, én flopon allin mennék, mert ha megadjuk akkor asszem 8,55 lesz a pot? és elötted marad 8? Jól számolok? és jön egy A, és villian donkol akkor mi elszórjuk?
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Original von baptista86
      De mindezek mellett, én flopon allin mennék, mert ha megadjuk akkor asszem 8,55 lesz a pot? és elötted marad 8? Jól számolok? és jön egy A, és villian donkol akkor mi elszórjuk?
      +1
    • fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      Eredeti hozzászólás baptista86 felhasználótól: Elvileg QQ-val is 4betelne, akkor viszont már jó vagy. Simán lehet itt valami kis pp 66+, amivel pozícióból csak megadott, persze ugyanakkor lehet nála AA/KK, AKs.
      +1
      Szerintem szimplán csak nem hitt neked.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Draw heavy a board, és millió lap van, amivel csinálhatja ezt, úgyhogy push mehet.