Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Sh Nl/50 A7

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (Button) ($102.25)
      SB ($82.45)
      BB ($50)
      UTG ($38.85)
      MP ($57.20)

Preflop: Hero is Button with 7, A
      2 folds, Hero bets $1.50, SB raises $4.75, 1 fold, Hero calls $3.50

Flop: ($10.50) 10, 3, A (2 players)
      SB bets $7, Hero calls $7

Turn: ($24.50) 7 (2 players)
      SB bets $17, Hero calls $17

River: ($58.50) J (2 players)
      SB bets $53.45 (All-In), Hero ?

Agró gyerek. Volt historynk emelgettünk egymásra már. Ki akartam floatolni eredetileg.
      Turntöl hogy játszanátok?
  • 3 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Nekem nagyon nem tetszik a PF 3bet call. Egyébként sem tartom jó ötletnek, de ezzel a lappal meg főleg.
      Ugye postflop pont ilyenkor kerülünk bajba, amikor megjelenik az A, mert nem fogjuk tudni elengedni.

Ezen a turnön én nagy valószínűséggel visszaemelek, mert elég sok olyan lap jöhet riverre, amit nem szívesen látok. 3 db T, J-k, Q-k, K-k.

River? Hmmm... elég necces a helyzet, nincs nálam a laptop így nem tudok játszani az equilatorral... Este megnézem, de valószínűleg a callt nyomnám meg, bár ehhez jó lenne tudni, hogy deepen beteszi-e ilyen akciók után AQ-val is.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha aggró, akkor turn-ön reaise-elném, hátha rámtolja egy AJ+ -al.

River nagyon nehéz szitu, igazából több lapot látok, ami ver mineket, mint amit mi verünk, úgyhogy nem biztos, hogy 1 beülőnyi stacket rátennék egy 2 párra.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      alapesetben 4 betelek ilyen szituban inkább. De egyszerüen gyakorolni akartam a 3bet játékot deepen. Nem csábulok én el egy A láttán ilyenkor, nem top párért callozok. Valami movet akartam játszani.

Turnon sztem dobott volna egy AJ+ deepen, ha emelek (attól hogy agró, nem volt hülye, bár fene sem tudja). Ami calloz ott, az sztem ver is. Ezért csak calloztam hátha folytat valami blöfföt vagy a passzivitásom miatt value betel egy AK AQ AJ majd a riveren

Sajnos AJ - ja volt