Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 sh Flop flush max value?

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($10.93)
      BB ($17.78)
      UTG ($17.70)
      CO ($13.63)
      Hero ($10.89)

Dealt to Hero A:club: J:club:

UTG raises to $0.20, CO calls $0.20, Hero calls $0.20, fold, BB calls $0.10

FLOP ($0.85) 7:club: 5:club: 9:club:

BB checks, UTG checks, CO bets $0.80, Hero calls $0.80, BB folds, UTG calls $0.80

TURN ($3.25) 7:club: 5:club: 9:club: 8:spade:

UTG checks, CO bets $2.20, Hero calls $2.20, UTG calls $2.20

RIVER ($9.85) 7:club: 5:club: 9:club: 8:spade: 3:club:

UTG checks, CO checks, Hero bets $5.10, UTG calls $5.10, CO folds

Hero shows A:club: J:club:
      (Pre 64%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

UTG shows T:heart: K:club:
      (Pre 36%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

Hero wins $18.72

helo

Hogyan lehetett volna a maxot nyerni ezzel a partival? Squeezen is gondolkodtam, de végül csak megadtam.

Ellenfelek:

UTG: 27-13
      CO: 16-13, 9 call open

Mivel flopon a TAG CO betelt potot, őt setre/flop sorra tettem (esetleg szintén flush valami 9Ts pl), de bent akartam tartani UTG-t is. Turn bet után set-et kizártam, maradt sor/flush, de ott megint nem tudtam, hogy emeljek-e.
      Végülis annyira nem lett rossz, mert UTG megadta river betet, de lehet a CO flopon/turnon berakta volna mindenét.

Hogyan kellett volna? Turn raise, mert ott már elég valószinű, hogy CO jönne tovább? Vagy már flopon raise, mert nála ott minimum set+ lesz, amivel úgyis berakja? (mással nem hiszem, hogy így játszana)

kösz
  • 2 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop raise!!! így játszva river all in...miért spóroltad ki neki az a keveset még?

ha turnön jön egy pikk akkor nem valószínű hogy 2pár TP ki fog fizetni vagy szett ha COnál esetleg az van....stb.... flop flsh mindíg EMELJ és menj ALL IN ha lehetséges....

pre amúgy emelj... túl erős a lapod, hogy belemenj a "játékukba".... de ha visszaemelnek akkor el kell dobnod....
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

CO ennyi emberbe donkol bele, valószínű erős lapja van, úgyhogy én floppon raise-eltem volna, és már ott bekerülhetett volna minden sztem ellene.