50+100 $!

• 39 válasz
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Ha a +100$ a mondd el barátodnak akcíóra érted, akkor annak semmi köze a kezdőtőkédhez, ha viszont a kezdő+100$-a gondoltál, az meg teremfüggő, konkrét terem megnevezés nélkül nehéz megmondani :)
      De az sem PS ponthoz van kötve, az persze már más kérdés, hogy a feltételek teljesítése közben mellékesen PS pontot is kapsz :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von madtarkan Sziasztok!

Ha megkapom az 50 dolcsit és elkezdek vele játszani , mennyi PS pontot kell összegyüjtenem ahhoz hogy a további 100$-t is megkapjam??

Köszi+
      Helló!

Melyik teremről lenne szó pontosan ?
    • madtarkan
      madtarkan
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.11, Hozzászólások: 4
      Original von MaxMad
      Original von madtarkan Sziasztok!

Ha megkapom az 50 dolcsit és elkezdek vele játszani , mennyi PS pontot kell összegyüjtenem ahhoz hogy a további 100$-t is megkapjam??

Köszi+
      Helló!

Melyik teremről lenne szó pontosan ?

Akkor milyen termekbe kell járni pontosan hogy +100 $ üsse a a markomat?
      A pacifix pokeren vok fent. Ha az számít.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló!

A PokerStarst kivéve mindegyik kezdőtőke mellé jár a +100$ bónusz.
      Mindegyik teremben különböző feltételekhez van kötve a megszerzése.

Ha a pacificre kaptál kezdőtőkét, akkor ott 1000$ rake-t kell termelned a +100$ bónuszhoz.
    • Goratrix
      Goratrix
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 5
      Hello, azt kérdezném, hogy menni pontot kell összegyűjtenem a Partypokeren, hogy a 100dolláros bónuszt(50+100) megkapjam?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló,

300 pp után lesz a tiéd az 50$, majd utána 150pp/25$, tehát összesen 900 pp.
    • Goratrix
      Goratrix
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.13, Hozzászólások: 5
      Köszönöm!
    • DonKapa
      DonKapa
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.20, Hozzászólások: 2
      Szevasztok!

Megkaptam az 50 dollárt a kvíz után. Elkeztem játszani a Partypokeren és több kevesebb sikerrel 2,6 dollárt írtki mint valos pénz a fenmaradó 48 dollár pedig a kvízpénz. Majd egyik napról a másikra eltünt a az a 48 dollár és megmaradt a 2,6 dollár. Ez kb 3 hónap alatt történt. Tud valaki erre magyarázatot adni?
    • akosarko
      akosarko
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.04, Hozzászólások: 1.620
      Original von DonKapa Szevasztok!

Megkaptam az 50 dollárt a kvíz után. Elkeztem játszani a Partypokeren és több kevesebb sikerrel 2,6 dollárt írtki mint valos pénz a fenmaradó 48 dollár pedig a kvízpénz. Majd egyik napról a másikra eltünt a az a 48 dollár és megmaradt a 2,6 dollár. Ez kb 3 hónap alatt történt. Tud valaki erre magyarázatot adni?

Hali!

Nagy valószínűséggel ez miatt:

"Hogyan szerezheted meg a PokerStrategy.com 100$-os üdvözlő bónuszát?

A PartyPokeren a 100$ bónusz kijátszása a következő lépésekből áll:

Először az 50$ kezdőtőkét kell "tisztáznod". Ez azt jelenti, hogy 90 napon belül 300 PartyPointot kell szerezned, különben elesel a pénztől.

A 300 PartyPoint megszerzését követően elkezdheted kijátszani a 100$-os üdvözlő bónuszt. A bónusz automatikusan, négy lépésben kerül kifizetésre. Miután elértél 150 PartyPointot (szorzók nélkül), 25$-t kapsz. Összesen 600 pontot követően szerzed meg a teljes 100$-t. 120 nap áll rendelkezésedre megszerezni a bónuszt."

3 hónap az kb 90 nap, és gondolom nem volt meg a 300 PP-d

Sajna ez van:(
    • serj20
      serj20
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.06, Hozzászólások: 442
      mennyi pont kell az 50$ utáni 100$hoz? és baj hogy ha 1 év után gyűjtöm össze a pontot?
    • Pilhoffer
      Pilhoffer
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.10, Hozzászólások: 17
      Sziasztok.

Regeltem a pokerstrategy oldalra,majd ezek után megkaptam az 50+100$ felhasználásáról szóló e-mailt.Partypoker-re regeltem és a számlámat egyből a kapott bonuszkóddal hoztam létre.
      Ez eddig oké is,de itt kezdődik a problémám.Párhuzamossan ezzel,vagy közben nem emlékszem rögtön fel is töltöttem a számlámat,és most a ps150 bonuszkód alatt a feltöltött kezdő tőkém 100% os bunusza jelenik meg.
      Van-e lehetőségem ezek után is valahogy megszereznem az 50+100$ vagy az bukta?
      Válaszokat előre is köszönöm.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia serj20,

Idéznék az útmutatóból:
      A 100$ bónusz négy lépésben automatikusan kerül kifizetésre. Miután kijátszottál 150 Party pontot a PartyPokeren, akkor 25$-t kapsz. Összesen 600 Party pontot követően a teljes 100$ bónuszt kijátszottad. Miután aktiválódott a bónusz, 120 napod van ahhoz, hogy megszerezd.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia Pilhoffer,

Nem szabadott volna befizetned a számládra, mert így elestél a bónusztól. Másik terembe még megkaphatod a kezdőtőkét. Készítsd el a kezdőtőkés útmutató alapján egy másik teremben a számládat. Miután végeztél, vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal. Röviden vázold fel a szituációt, és kérd meg, hogy a pénzt az új számládra utalják.
    • Pilhoffer
      Pilhoffer
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.10, Hozzászólások: 17
      Köszönöm a gyors és teljes mértékben kielégítő választ. :f_p:
    • zhongyu
      zhongyu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.08, Hozzászólások: 132
      Elolvastam a hozzászólásokat, valamint a "[FAQ] Pacific Poker - Kérdések és válaszok" topikot is megnéztem, de továbbra sem értem, hogy hogyan lehet Pacific Pokeren a +100 dollárt megkapni és hogyan lehet azt kijátszani.
      Ha jól értem, 5000$ tét megtétele után lehet pénzt kivenni. De mikor és hogyan igényelhetem a +100$-t? És azt hogyan játszhatom ki? A PS-pontoktól ez nem függ? És azt honnan tudhatom, hogy mennyi tétet tettem fel eddig? Vagy csak mindig a Pacific supportját kell zaklatnom, hogy árulják el, hol is tartok? Tudna ebben valaki segíteni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Pedig benne van... :)

# - Hetente egyszer kerül bónusz kifizetésre, ez az előző héten megtermelt rake 10%-át teszi ki.
      - A kifizetés akkor történik meg, ha legalább 5$ bónuszt megszereztél, ellenkező esetben csak akkor kerül jóváírásra, ha már összesen legalább 5$-t elértél.
      - Az 5$-hoz tehát minimum 50$ rake-t kell termelni az adott héten, ami 100 Status pont. Ha az 50$ rake-t nem sikerül elérni, akkor amennyid van, az átmegy a következő hétre.
      - 120 napod van, hogy megszerezd a bónuszt a 888.com PacificPoker termében.
      - Minden bónuszdollár a tiéd marad, amit a 120 nap alatt megszerzel.

# Mi az a rake és hogyan számolják ?
      - A rake (versenyeknél a fee) a pókerterem jutaléka, ami általában 5% leosztásonként. A Pacific Poker ún. "contributed" rake számítást használ, ami azt jelenti, hogy csak akkor vonnak tőlünk rake-t, ha pénzt is tettünk a potba.
      - Hogy mennyi rake-t vonnak tőlünk, az mindig attól függ, mennyi pénzt tettünk a potba.
      - Ha mondjuk mi 20$-t teszünk egy 80$-os potba, akkor a rake a 80$ 5%-a, vagyis 4$ lesz. Viszont mivel mi csak a pot 25%-át (20$-t) tettük a potba, ezért a rake-nek is csak a 25%-a, vagyis 1$ lesz hozzánk számolva.
      - 1$ rake fejében a Pacific Pokernél 2 Status pontot, itt az oldalon meg 4 Strategy pontot kapunk.

Tehát a +100$-hoz összesen 1000$ rake-t kell termelni, ami 4000 strategy pont.
    • zhongyu
      zhongyu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.08, Hozzászólások: 132
      Oké, értem. Ez gyakorlatilag teljesíthetetlen. Kb. 2,5 hónapja majdnem minden este (sokszor, ha van asztal, napközben is) játszom a Pacificen, általában a bankrollom fölött 1-2 limittel, 1 v. 2 asztalon, és így járok most kb. 200 pontnál. A PS tananyagai jók, sok hasznos információt adnak, de megbocsássatok, úgy gondolom, hogy ez az 50+100$ csak egy nagy etetés. Ha a bankrollmenedzsmenthez is ragaszkodnék, szerintem még 100 PS-pontnál se járnék.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nagy etetés valóban, hogy ne a saját pénzed tedd kockára, hanem bizonyíts magadnak, hogy képes vagy az igazi pénzes asztaloknál is nyerni ? Na igen, ez mondjuk nézőpont kérdése... :s_rolleyes:
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Lehet hogy rossz termet választottál. Akik sikeresen vették az első akadályokat azoknak szinte mind sikerült kijátszaniuk a bónuszt. Persze ehhez sok kitartás és nem kevés idő is kell. Alacsony limiteken elég nehéz kijátszani a bónuszt, de ha a rollodat sikerül megnövelni akkor már egyáltalán nem jelenthet gondot. Többnyire 2 hónap van az 50$ megszerzésére, és még 2 a bónuszra. Ez azért elég sok idő, hogy összekaparj pár száz dolcsit :)
    • 1
    • 2