Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10sh AA

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,24
      BB:
      $10,54

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , A:diamond:
      3 folds, Hero raises to $0,40, BB calls $0,30.

Flop: ($0,80) 9:diamond: , J:club: , T:club: (2 players)
      Hero bets $0,76, BB raises to $1,52, Hero calls $0,76.

Turn: ($3,84) A:club: (2 players)
      Hero checks, BB raises $8,62 (All-In), Hero calls $8,32 (All-In).

River: ($20,78) K:heart: (2 players)

Final Pot: $20,78

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, aces (As Ad)
      BB shows two pairs, jacks and nines (9c Js)

Hero wins with three of a kind, aces (As Ad)
  • 5 válasz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nagyon draw heavy board, vagy floppon vidd all-inig, vagy inkább dobd el, de ez a call iszonyat rossz ezen a boardon. Turn meg egyértelmű fold, flush vagy sor ellen nincs meg az oddsod.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Fish mineraise --> MONSTER! Egy turn hívásra dobni akartam, csak a flop mineraise miatt adtam meg, mert úgy gondolkodtam ha esik a flush vagy kiegészülhetett egy sor vagy blank lap de erős emelés megint, akkor egyszerűen dobok. Egyszerűen szükségét éreztem egy call-nak itt a flopon hogy újraértékeljem a helyzetet, annak ellenére hogy már flopon hátul láttam magam. Ilyen flopon 95%-ban all-inig viszem, valóban nagyon rossza a callom, viszont a turnon flushel biztos hogy nem ALL-IN a betje, ezért alakult így a line. Sora csak 8Q-val vagy KQ-val lehet.

Valóban nem az a tipikus példamegjátszás. Ennél a handnél inkább ott kellett lenni, de gondoltam beteszem hogyan néz ki kívülről!

A flop call gondoltam hogy szörnyülködést fog kiváltani, talán a turn call-nál reménykedtem egy kis elismerésben! :D
      Annyira tilt szerű villain emelése, kb mintha ezt mondaná: "márpedig nekem setem van (vagy két párja), ez igenis erős kéz és én most ezzel all-in megyek, mert flushe úgysincs!
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Én KQ-t tettem volna, amivel bepánikolt a 3. szín miatt. ;)
    • DaNoba
      DaNoba
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.04, Hozzászólások: 81
      Én még kezdő vagyok szóval lehet,hogy rossz az észrevételem... :f_rolleyes:

Nem ismerem a játékosok stílusát és azt se,hogy milyen kép alakult ki rólad, de szerintem a preflop 4BB emelés már overbet főleg, hogy az a cél, hogy vásárlót kapjunk az AA-ra... A call miatt én nem gondolnék se A-ra se K-ra se Q-re... Kézbe párok pedig kilőve... Flop után a pot hívása szerintem túl sok, én inkább 3/4-ed potra méretezném... Hiszen az előbbi gondolatból kiindulva sorra nem sok esélyt látok, inkább egy pár maximum kettő és azt szeretnénk,hogy kacsuljon még egy utcát vele... A nagyvak raise szerintem már egyértelműen utal arra, hogy két párt szedett össze. Hiszen egy párral inkább call-ol vagy dob egy ilyen flop-on. A turn check szerintem jó gondolat volt ,mert így megpróbálja előadni a flush-t amit szerintem elrontott ezzel az overbettel... De a lényeg, hogy all-in került amiből nem tudott szabadulni...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      DaNoba: Nem szeretnélek megbántani, de szerintem olvasd el a kezdő cikkeket. A 4BB emelés teljesen standard preflop, és ezen a floppon a potbet is teljesen rendben van, úgyanis nagyon húzós a flop.

A pre call pedig egyáltalán nem zárja ki a kézbepárt villain-nél, nem is értem ezt miből gondolod...