Segítség!!

• Nikita0815
      Nikita0815
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.23, Hozzászólások: 1.336
      Sziasztok. Most regeltem Mansionra de elfelejtettem beírni a bonuszkodot. Tudom valahol potolni vagy válasszak uj termet? sürgős! köszi.
      Innét töltöttem le a linken keresztül (kviz után) a termet, minden OK csak a kodot kihagytam
  • 32 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia Nikita0815,

A státuszodból ítélve sikerült átutalni a kezdőtőkét a számládra. A témát nem jó helyen nyitottad, a kezdő fórumon lenne a helye (át is tettem oda).
      Amennyiben mégsem sikerült az átutalás, akkor vedd fel a kapcsolatot a Mansion Poker Ügyfélszolgálatával, és kérd meg őket, hogy adják hozzá az accountodhoz a hiányzó kódot.
    • smolicsek
      smolicsek
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.01, Hozzászólások: 48
      Sziasztok!

Tudna nekem valaki konkrét választ adni arra, hogy ha úgy regisztráltam a Titanon, hogy egy másik oldaltól kaptam rá az 50$ kezdőtőket, van rá valami lehetőség, hogy a PS-hez bekössem a Titános számlám és az ott termelt pontok itt is elszámolva legyenek?
      Gondolok itt arra pl, hogy befizetnék first depositot a PS kódjával.
      Vagy bármi más megoldás?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia smolicsek,

A Titan Poker útmutatójában írtak szerint jelenleg sajnos nincs rá lehetőséged, hogy a már meglévő számládat beköthesd.
      Ha gondolod, azért írhatsz egy üzenetet a teremnek és az Ügyfélszolgálatunknak is, de így hogy más bónuszkódot használtál, illetve már volt pénz a számládon, nem látok rá nagy esélyt, hogy összejönne.
    • smolicsek
      smolicsek
      Bronz
      Original von Vokrugy Szia smolicsek,

A Titan Poker útmutatójában írtak szerint jelenleg sajnos nincs rá lehetőséged, hogy a már meglévő számládat beköthesd.
      Ha gondolod, azért írhatsz egy üzenetet a teremnek és az Ügyfélszolgálatunknak is, de így hogy más bónuszkódot használtál, illetve már volt pénz a számládon, nem látok rá nagy esélyt, hogy összejönne.
      Szia Vokrugy!

Köszi a választ.
      Igazából pénz most is van rajta mert sikerült keresni még hozzá, csak gondoltam, ha még nyomok be first depositot is akkor talán működne, hogy ha a PS kóddal, tenném...

Angolul megtudná fogalmazni valaki, hogy mit írjak a supportoknak?
      az én angolom kicsit hiányos, az írásom meg méginkább..:)
      Nagy segítség lenne...

Thx
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia smolicsek!

Ezt írd:

Dear Support!

I have an accout on the Titan Poker. I made it earlier, but I didn't deposited yet. It is possible to collect PokerStrategy Points, when I use the PokerStrategy Bonus Code? It is possible to connect my Titan account to PokerStrategy?

Best REgards: XXX
    • smolicsek
      smolicsek
      Bronz
      Eredeti hozzászólás bogec84 felhasználótól: Szia smolicsek!

Ezt írd:

Dear Support!

I have an accout on the Titan Poker. I made it earlier, but I didn't deposited yet. It is possible to collect PokerStrategy Points, when I use the PokerStrategy Bonus Code? It is possible to connect my Titan account to PokerStrategy?

Best REgards: XXX

Szia bogec84!

Köszönöm a segítséget Király vagy!
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      nincs mit :)
    • smolicsek
      smolicsek
      Bronz
      Original von bogec84 nincs mit :)

Na már vissza is írtak, sajna nem lehetséges :(
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      szia smolicsek!

Ne csüggedj, van még elég PS terem :)
    • SleeD
      SleeD
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.13, Hozzászólások: 127
      Sziasztok!

Mivel Pokerstarson már rég óta pókerezek, így a bónuszomat nem tudtam oda kérni.(Mellékes kérdés: Beírtam a felhasználónevemet, az ott szerzett pontokért akkor itt is kapok strategy pontokat?)Így csináltam Full tilten egy számlát a bónuszkóddal, úgy ahogy kell.Most jött egy üzenet ezzel a szöveggel:

Dear SleeD,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Best regards,
      Tobi

Ez ugye azt jelenti, hogy valami nem jött össze, csináljak valamelyik másik oldalon egy másik számlát.A Partypokert választottam.Végigolvastam a leírást és nem tudom hogy a PSVIP vagy a PS150 bónuszkódot használjam ha szert szeretnék tenni az $50os kezdőtőkére.

A "then copy your new account name or number into this ticket" az azt jelenti,hogy az oldalon írjam be a Partypokeren regisztrált nevet a kis sárga mezőbe, vagy üzenetként küldjem vissza, vagy mindkettő?

Remélem érthető voltam.

Előre is köszi: SleeD
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia Sleed!

A PS150 bónuszkódot használt, illetve kövesd pontosan ezt az útmutatót;)
    • SleeD
      SleeD
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.13, Hozzászólások: 127
      Szia bogec84!

Létrehoztam a számlát és beírtam a felhasználónevemet.
      Most automatikusan ide fogják utalni a kezdőtőkét vagy írjak nekik vissza egy üzenetet?

Köszi,

SleeD
    • Arnolde89
      Arnolde89
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.03, Hozzászólások: 1.943
      Sziasztok. A problémám az lenne,h a pokerstarsra nem erről az oldalról regisztráltam és nem kapok pontokat a játékomért.
      Elég jól megy a játék, a bankrollom elérte már a 10 000$ is. De még mindig csak a bronz videókat nézegetem...a supportosokat már megkerestem ezzel és ők azt mondták,h szívás h nem innen töltöttem le...és ennyi. Márpedig érdekelnének a magasabb limites videók, mert nem szeretnék hatalmasakat bukni jobb és tapasztaltabb játékosok ellen.
      Ha esetleg valaki tudna valamilyen segítséget nyújtani ez ügyben nagyon megköszönném.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia Arnolde89!

Sajnos anno én is ugyanebben a cipőben jártam mint Te, és nem sikerült megoldani, hogy bekössék ide a számlát.

Én azt csináltam, hogy másik termet választottam. Tudom sovány vígasz, mert a Stars nagyon jó terem, de számos más nagy teremmel működünk együtt, így csak találsz olyat ami megfelel ;)
    • Arnolde89
      Arnolde89
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.03, Hozzászólások: 1.943
      Köszi szépen bogec.
      Sajna nem hiszem, h választok új pókertermet, nagyon megfelel nekem a Stars.
      Tényleg nincs semmiféle módja,h valahogy megnézhessem ezeket a videókat? nem tölti le őket senki vagy ilyesmi? :)
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      A videókat nem lehet letölteni. Mint mindennek, enenk is megvan az oka. Olvashatsz róla az üzleti modellben.
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Megváltoztattam az e-mail címemet, de még mindig a régire jönnek a levelek. Meg lehet nézni valahol, hogy mi van beállítva? Csak egy pipa látszik. Hogy lehet rendesen beállítani?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia Cuttlefish,

Nem találtam a közvetlen előzményt, így megkérdezném, hogy hol módosítottad az e-mail címedet? A PokerStrategynél, vagy valamelyik pókerteremnél?
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Sziasztok!
      A fórum csak nekem rendetlenkedik? Nem látszanak a pár napja nyitott topicok szerzői, stb stb...?

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
    • 1
    • 2