Nl25 Kk

• Sworn9
      Sworn9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.09, Hozzászólások: 316
      Mi volna a megjatszas helyes(ebb) modja?
      Elso 1000. handem tajan jarok meg nl bss-ben csak, tehat nagyon erdekelne a ti gondolatmenetetek is.
      River crying, de mi? :)

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $39.40
      MP2:
      $18.45
      MP3:
      $9.25
      CO:
      $25.00
      BU(Hero):
      $29.20
      SB:
      $22.60
      BB:
      $34.95
      UTG1:
      $44.65
      UTG2:
      $25.00

Preflop: Hero is BU with K, K.
      6 folds, Hero raises to $0.75, SB folds, BB calls $0.50.

Flop: ($1.6) 8, T, 9 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.25, BB calls $1.25.

Turn: ($4.1) 2 (2 players)
      BB bets $2.00, Hero raises to $6.00, BB calls $4.00.

River: ($16.1) 9 (2 players)
      BB bets $26.00, Hero ...?.
  • 7 válasz
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Preflop nagyobb emelés (1$min), aztán ilyen floppon én potot emelnék. Ha jönne, még sztem turnön is mehet a reraise-potbet. és onnantól már kb pot-committed és gg. ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nem hiszem el hogy flop callol majd turnön 9xel donk/callol és riveren meg all in megy...

az bűzlik itt hogy turnön csak 1/2 potbet/callol majd egy blank riverre overbet all in meg

számomra az egyetlen reálisan elképzelhető lap amivel így játszhatott az a 79 v J9 én minden más esetbe elől látom magunkat...

lehet hero call de nálam ez call aztán lehet nevetni v idegesnek lenni a mutatáskor...
    • Sworn9
      Sworn9
      Bronz
      Hasonlo gondolatok jatszodtak le bennem is, amikor a river dontest meg kellett hoznom.
      Ha a legrosszabbat feltetelezem, hogy nut sort flopolt, akkor a flop slowplayig rendben van a dolog. Atulok villain helyebe, nut sorom van turnon, emelek, amire kapok egy reraise-t, vagy overpartol, vagy szettol, drawtol, vagy kesz sortol. Ha JQ-m van, akkor a legrosszabb esetben is split, tehat turnon going broke.

Az egyetlen realis veszelyt szerintem a flopolt slowplayezett szet vagy ketpar jelenti, amit vagy gyengesegbol, vagy potkontroll miatt nem vedett megfeleloen, es turnre fullosodott.

River donkja pedig csak kvazi all-in volt, mivel 95 cent hijan tolta be a stackjet, ami furcsa volt. Egyreszt nagy erot sugallt, masreszt nagy erot volt hivatott sugallni, de nagyon furcsa volt az egesz line, ezert calloztam.

A7o-t mutatott, gaszhanzen note-ot kapott en meg cserebe le lettem fishezve es idiotazva.
      Turn all-in-re el tudtam volna engedni.

Ludicrous: BU-rol altalaban 3BB-vel lopok, ezert volt kisebb a nyitas a standardnel, de a kesobbi utcakon egyetertek veled, valoban jobbnak tunik a nagyobb betmeretezes.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      turnön felesleges a potbet raise... van kint egy OESD de az egyáltalán nem azt jelenti hogy 1000el pakoljuk be a zsét, ilyen betegesen nem kell védeni a lapot... a magas emeléssel egyértelműen kizérjuk a gyengébb lapokat....

river GC... gondoltam hogy OESDje volt szerencsére nem J9,79

UPDATE: flop sorral nem reális hogy egy duplázódás után riveren overbetelejen, mivel ezzel egyértelműen nehéz döntés elé állítana és 9es nélkül v full nélkül nekünk nehéz a megadás... ezért csak thin vbetelne riveren....

persze ez mind csak akkor reális ha gondolkozik is 1 csöppet....
    • Sworn9
      Sworn9
      Bronz
      Ezen a boardon KK-val nyilvan nem lestackelni akartam, mivel a pre megadasabol szinte teljesen nyilvanvalo volt, hogy JJ+ AQ+ nem lesz nala.
      De ennek tudataban is rengeteg rossz river lap johet, minden A J Q 7 szamomra szinte megadhatatlan bloffhelyzetet teremt villainnek, T 8 9-ekkel pedig a fennt szemleltetett nehez dontes elott allok.
      Turn C/R all-in valoban beteges vedekezes lenne, egy pot raise szerintem nem az, pusztan csak fizettetem az OESD-t, illetve erthetoen elmagyarazom neki, hogy ha potkontrollozni szeretnek, akkor varja ki hatha checkelek.
      Fontosnak tartom az image-t, mert 3-4-500BB korul szoktam kiulni, hacsak el nem faradok elobb, tehat meg egy darabig jatszunk egyutt valoszinuleg. Bar 250BB felett mar olyan brutal FE-m van, hogy nem kenyszerulok gyakran ilyen dontesek ele.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      lehet nem 1 dologról beszélünk.... nem tudom pontosan hogyan kell számolni a potbetet de itt az biztors $10 felett lenne

ha arra gondoltál hogy annyit emelsz amennyi éppa a potba volt 4+2= 6 azzal természetesen 1etértek én is....
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ha nagyon agro az arc akkor be lehet vállalni a callt. Eléggé megnöveli majd a varianciát, de nagyon sokszor lesz ez egy bukott húzó (ahogy itt is). Persze ha még nem láttál tőle ilyen move-ot akkor inkább hajlanék egy kicsit jobban a fold felé. Ne én fizessem már ki a "note"-ot :D

Original von bmilk lehet nem 1 dologról beszélünk.... nem tudom pontosan hogyan kell számolni a potbetet de itt az biztors $10 felett lenne
      Pedig nagyon egyszerű. 3x(az emelés mérete)+pot. Vagyis 3*2+4,1. Jól saccoltad, mert 10,1.