Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 TT 5max

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($24.79)
      BB ($55.80)
      UTG ($44.71)
      CO ($24.86)
      Hero ($30.63)

Dealt to Hero T:spade: T:heart:

UTG raises to $0.87, fold, Hero calls $0.87, fold, fold

FLOP ($2.11) 6:club: 3:diamond: 4:heart:

UTG bets $1.58, Hero calls $1.58

TURN ($5.27) 6:club: 3:diamond: 4:heart: K:spade:

UTG bets $3.95, Hero calls $3.95

RIVER ($13.17) 6:club: 3:diamond: 4:heart: K:spade: J:club:

UTG checks, Hero checks

UTG shows 8:spade: 8:diamond:
      (Pre 18%, Flop 10.8%, Turn 4.5%)

Hero shows T:spade: T:heart:
      (Pre 82%, Flop 89.2%, Turn 95.5%)

Hero wins $12.52

enemy reg... 25/21 cbet 100% WTSD 35% Fogalmam sincs, hogyan kellett volna ezt megjátszani lehető leg+EVsebben....

pre gondolkoztam milyen variációk lehetnek.... 3bet mellett szól az hogy nagyon laza és nincs implikált esélyünk a szettel... viszont előről emelt, ami mondjuk 21 PFR mellett nem feltételn jelent erős lapot...

most kapunk kb egy elég dry flopnak modnható dolgot 6 magas, ami valószínű egyikünkeet se találta el....

kérdés? akkunk e itt emelni? hogy:

77-99 + védjük a lapunkat az over ellen... kontra semmi value nincs a turn blöffbe és JJ+ ellen tönkre megyünk ha betoljuk... itt végülis raise/fold nem tetszene...

ha callolunk turnön tovább emelhet....blöffből de vviszont javulhat... over esetén csak callolhatunk és riveren már foglamunk se lesz hol állunk....

kösz
  • 2 válasz
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      -preflop szerintem jó a call, mert
      1. vagy izoláljuk magunkat rosszabb kezek ellen pl 22-99ig / azt miért dobassuk el
      2. vagy ha 4betel dobnunk kell
      -flopon se rossz a call csak ugye sok barell kártya jöhet neki
      -turnon szinte mindig barellezni fogja a K -t, de riveren K nélkül sztem biztos checkel szóval én is megadnám
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre elég a call egy UTG raise ellen. Floppon is ok a call, és mivel a K nagyon jó lap a barrelra turn-ön villainek számítanék rá, hogy tovább fog betelni, rosszabb lapokkal is, úgyhogy ott is jó a call. Riveren check/fold.