Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 68 5max

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($52.74)
      BB ($25)
      UTG ($88.44)
      CO ($25)
      BTN ($26.02)

Dealt to Hero 6:heart: 8:heart:

fold, fold, BTN raises to $0.87, Hero calls $0.75, BB calls $0.62

FLOP ($2.61) 4:heart: 6:spade: 5:spade:

Hero checks, BB checks, BTN bets $1.95, [color=red]Hero raises to $4.90

enemy ismételten a 16/15ös arc 82% cbettel....

pre calloltam az implikált esélyek miatt... mert feszes... vagy ez a limped odds? :D nem tudom már...

flop thetndő? c/c persze kizárt..... c/r? emelésre mit csinálunk? nincs elég out az allinre!

donk/call? itt is egy kicsit bizonytalan voltam....

kösz
  • 11 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.852
      oop pre fold, postflop c/f
      c/r játszol floppon és emelésre kiszállsz akkor minek...
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Nem látom annyira az implikált esélyeket. Hiába feszes az arc, mégis csak egy BU skáláról van itt szó. Számomra nem derül ki, hogy mennyit lop, de gondolom nem TT+ AK-val tolja gombról.

Szóval ha játszani akarsz vele, akkor inkább pre 3bet. Ha nem, akkor fold.

Postflopra nem tudok túl sok okosat mondani, direkt kerülöm az ilyen vakharc (BU/SB/BB)-oop-sc szituációkat, mert szar ügy.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      én úgy gondolom hogy a rpe calling range-t variálni kell... nem lehet mindíg KQs meg néha ppvel megadni, vamil meg néha 3betelünk is...

20% steal
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von fszt oop pre fold, postflop c/f
      c/r játszol floppon és emelésre kiszállsz akkor minek...
      floppon nem értem miért kéne c/folni,..

c/r-t gondoltam mert 82% a cbetje... de lehet donk/callol jobb lenne...

ha te c/r-elsz az nálad = a snapcall all innal is? miért ne lehetne utána dobni?
    • fszt
      fszt
      Bronz
      ha most btn tovább emel akkor cal? végülis TP kiker nélkül meg a luksor is eshet
      :D

ilyen kézzel, nekem FD-t vagy kétpárt vagy sorhuzót kéne floppoljak, hogy két ember ellen folytassam
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás fszt felhasználótól: ha most btn tovább emel akkor cal? végülis TP kiker nélkül meg a luksor is eshet

ilyen kézzel, nekem FD-t vagy kétpárt vagy sorhuzót kéne floppoljak, hogy két ember ellen folytassam
      nem emel tovább mert én emelek turnön ha adja a c/r-t.... any2 esetén...

"végülis TP kiker nélkül meg a luksor is eshet
      "

te most kinevetsz ? :( ezt lap nélkül is meg lehet csinálni és itt 6x-t dob a kicker nem lényeg...
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Original von bmilk
      Eredeti hozzászólás fszt felhasználótól: ha most btn tovább emel akkor cal? végülis TP kiker nélkül meg a luksor is eshet

"

te most kinevetsz ? :( ezt lap nélkül is meg lehet csinálni és itt 6x-t dob a kicker nem lényeg...

"nem emel tovább mert én emelek" ezt nem értem
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von fszt
      Original von bmilk

"

"nem emel tovább mert én emelek" ezt nem értem

arról volt szó hogy c/r-elek de ha ezt megadja turnön folytatom a hívást....

Én nem értettem, hogy te mire írod azt hogy tovább emel. floppon gondoltad? biztosan... akkor én értettem félre... :)
    • fszt
      fszt
      Bronz
      ja ja floppon
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás fszt felhasználótól: ja ja floppon
      akkor dobom.... nem raktam be sokat... ha itt emel, milve elég kiszámítható ezért nyilvánvalóan jobb lapja van...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

oop biztos nem calloznék 1 ember ellen ilyen lappal.
      Ha feszes arc, akkor inkább 3bet, mert BU-ról gyenge lapokkal is emelhet, amit el fog szórni.

Ha már move-ra készülünk, akkor inkább IP tegyük.

Ha már calloztál, akkor nekem tetszik a flop c/r, mivel sokat cbetel, és ezen a floppon azért elég sok lapot dobnia kéne. Ha pushol, akkor egyértelmű, hogy hátul vagyunk lehet dobni.