multiacc

• hustla888
      hustla888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.30, Hozzászólások: 98
      Hi!
      Kb 1,5 éve regeltem egy nicket, amivel megcsináltam a tesztet, kezdőtőkét NEM igényeltem és NEM is kaptam. A régi nickem még homályosan rémlik, viszont az email címem + annak a jelszavát totálisan elfelejtettem. A kérdésem az lenne, h ezzel az accal jogosult vagyok-e a kezdőtőkére, ha újra megcsinálom a tesztet ill. ha nem, akkor vmi módon visszakaphatom-e a régi nickem (jelszót+mailt nem tudok)? Mégegyszer hangsúlyoznám, NEM csalni szeretnék, csak a fenti szitu miatt csináltam új accot, választ előre is köszi!
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia hustla888,

Ha nem igényelted a régi accountoddal a kezdőtőkét, akkor nem lehet probléma. Esetleg írhatsz egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak, hogy sajnos nagyon régen regisztráltál, de már elfelejtetted az akkoriban megadott adatokat, és a régi e-mail fiókodhoz sem férsz hozzá, de még nem kaptál kezdőtőkét. Ilyenkor elvileg törlik a régi számládat, és használhatod ezt helyette.
    • hustla888
      hustla888
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.30, Hozzászólások: 98
      Hello!
      Köszi a választ, ha nem vagyok nagyon pofátlan megkérhetlek rá, hogy segíts? Sajnos az angolom nem az igazi, németül pedig egyáltalán nem tudok, próbáltam webfordítót, de esélytelen:(