Oktalan Deaktíválás?!

• SenAk88
      SenAk88
      Globális
      Regisztrált: 2009.09.24, Hozzászólások: 4
      Jónapot!

Egyik ismerősöm nevében jelentkezem be.
      Úgyanis,valamiért deaktíválták a számlám.Csak fogalmam sincs miért?
      Regisztráltam,letöltöttem a programot,mindent megcsináltam a leírtak szerint.Elküldtem az adataimról a képeket,megtanultam az anyagokat kitöltöttem a kvizt és ez jár cserébe?Nem túl korrekt!És semmi magyarázat
      csak letitlják a számlám,hogy még bejelentkezni se tudja.Hát mit ne mondjak,szép!!!És ezeket úgynéz ki mind hiába!köszönöm
  • 4 válasz
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Original von SenAk88 Jónapot!

Egyik ismerősöm nevében jelentkezem be.
      Úgyanis,valamiért deaktíválták a számlám.Csak fogalmam sincs miért?
      Kb ezért :s_wink:
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia SenAk88,

A PokerStrategy fenntartja a jogot számlák zárolására, amennyiben visszaélés, csalás vagy bármi más szabályellenes tevékenységet észlel, vagy ennek csak a gyanúja merül fel, és nem köteles indokot megnevezni.
      Amúgy pedig a jobb felső menüsoron a Segítéség menüpont használatával felveheted a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és tisztázhatod magad. Amennyiben félreértésről van szó, akkor természetesen megnyitásra kerülhet a számlád.
      Más tulajdonában lévő fiókról írni a fórumra is szabályellenes, ha tovább folytatod, akkor multiaccount indoka végett ez a számla is zárolásra fog kerülni.
    • SenAk88
      SenAk88
      Globális
      Regisztrált: 2009.09.24, Hozzászólások: 4
      és ha oktalanul deaktiválnak akkor,hogy irjak levelet ?Az ismerösöm jelenlétébe és engedélyével miért ne jelentkezhetnék be meg irhatnék ?Meg hiába irok levelet,erre nemtudnak értelmes választ adni erre...
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Nem véletlenül említettem a Segítség menüpontot, használatához nem szükséges bejelentkezned. És így érheted el az Ügyfélszolgálatot.