50$ bonusz !

• sanci91
      sanci91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.29, Hozzászólások: 88
      Hello lenne néhány kérdésem!!!

Anno valamikor Édesapám megkapta innen a kezdőtőkét Pokerstarsra... azota én is megszerettem a pókert én én is ugyanígy szeretnék tenni!
      kérdéseim:
      A strategy account már kész a kvíz már kész de 18 nem mulok el csak november 8.án... Lehet e belőle gond hogy így előre megcsináltam?????... a regisztrácional semmi olyna nem volt hogy vagyok e 18 és ezért mertem megcsinalni mert utolag kell beirnom a szuletési dátumon..

1.kérdés

Lehet e ebből gondom??? , véleményem szerint nem sertettem szabalyzatot..!!

2.kérdés

Mivel egy az ip cim a hazba..azaz fix Ip-m van! lehet e gond hogy anno kb 1.5éve vagy több apámnak is ezen az ip-n volt az accountja??

3.kérdés.

Van e valamilyen akadálya véleményetek szerint ennek az egésznek a starsnal??? 1 account volt még létrehozva erről az ipről Ugye a fateré... viszont ha en is létre hozok majd eggyet a sajat adataimmal akkor megkaphatom e a tőkét és nem fognak e kötekedni vhol ezzel...!!

Termeszetesen ha szukseges a szemelyi adatokat majd elkuldom ha ez javit a helyzeten!!

Előe is köszönm a segítséget és remélem valami bőven kifejtett értelems választ kapok!
      Előre is köszike!!
  • 5 válasz
    • rattacha
      rattacha
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.24, Hozzászólások: 243
      Üdv!

Nem vagyok szakértője a témának, de szerintem ha tudjátok igazolni - személyiről fénykép stb. - hogy két személy vagytok, akkor nyugodtan játszhattok akár egyszerre is. Az valószínű mondjuk, hogy a stars kérni fogja a személyiket, erre érdemes felkészülni. Az biztos, hogy nem zárhatnak ki a játékból előre, amiért egy másik családtagod játszik. Természetesen ha előre szólsz nekik.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia sanci91!

Mindenképp várj amíg betöltöd a 18-at! Azután már nem lehet probléma, de addig ne mozgolódj.

Egyébként a regisztráció során kipipáltál egy kockát, ami mellett az állt, hogy "Elfogadom az általános üzleti feltételeket és igazolom, hogy elmúltam 18 éves."

A jövőben figyelj jobban, mert az ilyesmire az élet más területein csúnyán rá lehet fázni.

Természetesen a Stars-ra se regelj addig.
    • sanci91
      sanci91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.29, Hozzászólások: 88
      OK! Köszönöm az infokat... Nem is szándékoztam addig regelni és remélem hogy azonosítás alapján nem lesz a starnal gond ebbol hogy egy ip-m van...
      De lenne meg egy kerdesem... A faternak van Mb-je és már fizett be starsra jo néhányszor.. abbol lehet e gondom hogy:

Megkapom a kezdotokét jatszom és az 50$ feletti összeget átkuldom neki.. Magyarul ugymond kimentem a pénzt oda hozzá és ő kitudja majd nekem kérni.... Ebből lehet problémám?
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Szerintem megelőzve minden ehez hasonlót sétálj be vmeik bankba, és oldj vmi netes kártyás számlát:D
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia sanci91,

Lehet, hogy amíg nem játszod ki a bónuszt, és a családtagodnak fogod/akarod átküldeni a részleteket, akkor problémáid fognak adódni. Valóban a legjobb megoldás egy saját bankszámla nyitása (illetve egy MB számlát is nyithatsz, az amúgy is díjmentes).