Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

PL100FR ATo IP vs agro fish

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Az ellen egy 45/11/1,9-es arc 267 hand alapján. Az AF utcákra bontva FAF:1,2 TAF:1,9 RAF: 12,0

Rengeteg jó kezem ment tönkre ellene korábbi szituációkban, úgyhogy kicsit már frusztrált voltam. Igazából a riveren megadástól féltem: nagyon sok rosszabb kickeres A is előttem van, így tényleg csak egy blöfföt foghatok meg.

Call vagy fold?

Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($285.25)
      UTG ($50)
      UTG+1 ($282.20)
      MP1 ($229.55)
      MP2 ($111.65)
      MP3 ($44.65)
      Hero (CO) ($100)
      Button ($197)
      SB ($104.70)

Preflop: Hero is CO with A, 10
      UTG calls $1, UTG+1 bets $2, 3 folds, Hero calls $2, Button calls $2, 1 fold, BB calls $1, UTG calls $1

Flop: ($10.50) 3, 7, A (5 players)
      BB checks, UTG checks, UTG+1 checks, Hero bets $8, 3 folds, UTG+1 raises $16, Hero calls $8

Turn: ($42.50) 8 (2 players)
      UTG+1 bets $21.25, Hero calls $21.25

River: ($85) 6 (2 players)
      UTG+1 bets $85, Hero ???
  • 3 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Fold. Én valszeg már a turnön dobnám, mert a fishek szeretnek így játszani az erős lapjaikkal.
      Ennyi hand alatt nem tud beállni a river AF ezért könnyen becsapós lehet.
      Ha frusztrál egy fish játéka, akkor érdemesebb otthagyni, mert könnyen rossz döntések sülhetnek ki belőle.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Érdekesek ezek a statok, mert az utóbbi időben legalább 3 hasonló adatokkal rendelkező fisht (már magam sem tudom, hogy ezek tényleg fishek-e, vagy profik ;) ) láttam az asztalaimnál és totál hazavágtak mindenkit. Bődület mi pénzt összenyernek rövid idő alatt.

Itt szerintem a flopon el kell döntened, hogy beakarod-e pakolni a stacked, vagy nem, mert szinte biztos, hogy végig fogja hívni riverig. Ha nem akarod, akkor már inkább ott dobd el.
      Riveren már tényleg alig marad olyan lap ami ellen jó vagy...

Persze könnyű ezt mondani, mert én is jól megetettem tegnap egy ilyen arcot :(
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      easy fold
      sőt már a preflop call sem túl szimpi, az ilyen arcok minibetjére mindenki megőrül és floppot akar nézni. ATo pedig MWP-ban nem túl nyerő.
      Nem valószinű hogy floppon beteltem volna. Majd turnön ha megint hozzádcheckelnek. Ha nem és van esély olcsón SD-ig jutni akkor call.