moneybookers vs. neteller

• spike31
      spike31
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.01, Hozzászólások: 82
      Sziasztok

Szeretnék nyitni egy p2p számlát amiről elkezdhetem a pókeres pályafutásomat. Kicsit utána olvastam a fenti két intézménynek a neten. Úgy látom ez a kettő ami legjobban lefedi a játszható termeket.
      Nekem egy raiffeisen-es eurocard/mastercardom van. Erről történne a befizetés és remélhetőleg majd a kifizetés is. Internetes fizetés már történt róla (külföldi ebay vásárlás).
      Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatba:
      - forint alapú a számlám. Forint vagy dollár alapú legyen a MB vagy a N számla?
      - úgy vettem ki a leírásokbol hogy a MB-en nem tudok bankkártyás átutalás, hanem csak sima átutalást indítani. Ha forint alapú a raiff. számlám lehet ennek valami akadálya? Ezesetben talán jobb választás a Neteller?
      Az itteni fórumon olvastam még egy egyszeri 5-8000 Ft levonásról is.
      Nem tudom hogy ez az én esetemben is levonnák-e a visszautalásnál.

Előre is köszönöm a választ:
      Spike
  • 4 válasz
    • kondascet
      kondascet
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.25, Hozzászólások: 196
      Original von spike31
      - forint alapú a számlám.
      a raiff. számlád ft alapú? v a póker számla?
      ha a bankszámla akkor szereintem megéri neteller inkább $ alapú mivel minden poker terem általában az...de ha te eurosban tolod és nem tervezed hogy átmész máshova akkor lehet euros neteller is...ki kéred a prepaid cardot, most már nincs havi költsége...ahogy megérkezik netellerre a pénzed pl starstól pár óra vt nekem már mehetsz is egy ATM hez ahol minden alkalommal 6$-t von le, tescoba,benzinkúton nincs levonás csak 1 kis átváltási díj de az elenyésző.
      De ha minden különbözik pl pokerterem euros és majd akarsz máshova menni akkor mind2-t csinálhatsz.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia spike31!

Az alábbi két fórumot ajánlom figyelmedbe. Ugyan egyik sem rövid, de sok kérdésedre választ kaphatsz, ha átböngészed őket.

NETELLER

Moneybookers
    • spike31
      spike31
      Bronz
      A raiff. számlám a forint alapú!
      Dollár alapú termekben tolnám inkább (paci először, majd stars, ha megy)
      Ezek szerint akkor a netellert ajánlod és $ alapú legyen?
    • spike31
      spike31
      Bronz
      Köszönöm, átrágom magam rajtuk mindenképp!