Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH TT

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($27.15)
      BB ($17.10)
      UTG ($11.95)
      UTG+1 ($20.65)
      Hero ($28.45)
      BTN ($25)

SB: 30/19/6,3 3bet/4.7af/71hand

Dealt to Hero T:club: T:diamond:

fold, fold, Hero raises to $1, fold, SB raises to $3, fold, Hero calls $2

FLOP ($6.25) 3:spade: J:spade: 6:heart:

SB checks, Hero checks

TURN ($6.25) 3:spade: J:spade: 6:heart: 2:club:

SB bets $3, Hero calls $3

RIVER ($12.25) 3:spade: J:spade: 6:heart: 2:club: 4:heart:

SB bets $3, Hero calls $3

-flopon jó a cbehind?
      -turn,river?
  • 8 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      pre dobó, persze néha lehet próbálkozni 3bet potokba floattal, de itt nincs meg az esélyed a szettre és hogy ki is fizessen...

flop bet/foldolnék... overtől védve a lapot...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      TT pozból nem dobom, floppon lehet bet/fold
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Flop bet/fold-hoz nem kell, hogy TT legyen nálunk, szerintem túl jó a kezünk ahhoz a line-hoz.

Nekem tetszik Hero játéka, mert a célunk itt a lehető legolcsóbban SD-ig jutni. A késleltetett, ráadásul ilyen kicsi villain-nyitások pedig jó partnernek bizonyulnak ehhez a szándékunkhoz.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      persze lehet callozni is, de akkor riveren is callozol? ahhoz nem tul jó a lapunk, plusz ha jön egy over akkor még roszabb a szitu.
      Nem fognak mindig ilyen kicsiket betelni

Amugy nem rosz line a check flop, call turn, ugy nyerhetünk értéket egy AK-ból, de utána riveren dobó ha ott is nyit sztem
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Sajnos az overcard mindig benne van a pakliban, de inkább megkockáztatom a lejövetelét (és dobok), mint bet/foldot játszak pozban, nem pre agresszorként.

Nagyobb river betnél el lehet gondolkozni a dobáson (és szerintem el is dobom), bár ugye a koncepciónk flopon és turnön az, hogy jó eséllyel elöl vagyunk, és a river card teljesen blank.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Eredeti hozzászólás ALCU01 felhasználótól: Flop bet/fold-hoz nem kell, hogy TT legyen nálunk, szerintem túl jó a kezünk ahhoz a line-hoz.

Nekem tetszik Hero játéka, mert a célunk itt a lehető legolcsóbban SD-ig jutni. A késleltetett, ráadásul ilyen kicsi villain-nyitások pedig jó partnernek bizonyulnak ehhez a szándékunkhoz.
      megvárod míg lejön az A k Q ? és ha ott emel? flop sima bet/fold... mivel lappal is így játszanál...ezért itt is betelni kell...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Nekem is a bet/fold tetszik egy check után, mert itt egy erős lapot sose checkelnénk el a 2 szín miatt, úgyhogy elég egyértelmű egy ilyen line után, hogy valami J-nál kisebb pár van a kezünkbe.

Ha már checkeltél, akkor jó a calldown ilyen kis betekre.
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      ok, köszi J szettet mutatott :(