Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH Ak-

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($24.75)
      BB ($31.30)
      UTG ($27.35)
      UTG+1 ($26.05)
      Hero ($26.35)
      BTN ($7.30)

SB teljesen ismeretlen

Dealt to Hero A:spade: K:club:

fold, fold, Hero raises to $1, fold, SB raises to $4.25, fold, Hero raises to $12, SB calls $7.75

FLOP ($24.25) 8:spade: 4:club: 7:club:

SB bets $12.75 (AI), Hero calls $12.75

TURN ($49.75) 8:spade: 4:club: 7:club: 3:club:

RIVER ($49.75) 8:spade: 4:club: 7:club: 3:club: 8:club:

flopon elég sok mindennel betolhatja, akár valami gyenge drawal is, szval mi itt a helyes, jó a call?
  • 14 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      TTre tippelek.... 2 overre meg van az odds.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      a 6 out ha jól számolom még break even hez sincs meg az odds, dobnám
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Azért egy 4bet potban milyen gyenge draw-t gondolunk Villain kezébe? :f_confused:

Hangyányival több, mint 25% részesedésre van itt szükséged. Lehet agyalni, hogy ez megvan-e, szerintem nagyon necces.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von ALCU01 Azért egy 4bet potban milyen gyenge draw-t gondolunk Villain kezébe? :f_confused:

Hangyányival több, mint 25% részesedésre van itt szükséged. Lehet agyalni, hogy ez megvan-e, szerintem nagyon necces.

25% EQ $12,375 :D

senki nem tud odsot számolni? :D kb 20 mp
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Original von bmilk
      Original von ALCU01 Azért egy 4bet potban milyen gyenge draw-t gondolunk Villain kezébe? :f_confused:

Nem, csak Te tudsz! Mit is akartál mondani ezzel a hozzászólásoddal?

Hogy nem hangyányival több, mint 25% részededésre van szüksége Heronak, hogy ne legyen -EV a call?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von ALCU01
      Original von bmilk

Nem, csak Te tudsz! Mit is akartál mondani ezzel a hozzászólásoddal?

Hogy nem hangyányival több, mint 25% részededésre van szüksége Heronak, hogy ne legyen -EV a call?
      Nem, én azt akartam modani, hogy easy call... over pár ellen ha van 6 out akkor 29% az EQ.... és akkor ott van még a blöff is.... ami azért itt nem kizárt :D Szóval mégnagyobb... ritkán lesz nála monster....

Ha azért elképzelünk 1 4bet call range-t, ami azért már sokkoló, hogy létezik 100bb-n!!! AKkor itt biztosra vehetjük ,majdne, hogy nem szettje van...

2 overrel 29% EQvan 25% pot ods mellé, meg lehet az is benne van, hogy Ax van nála.... AA KK nem valószínű....

szóval náam ez call...hanemis óriási +EV de én már megnézném azt a 2 lapot, ha már 4betletem....

szerk: túl nagy a 4bet mérete....
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      4bet calling range (tényleg furcsa, hogy van ilyen) legtöbbször JJ+, nagyon ritkán AK vagy blöff a tapasztalatom szerint. Persze nemrég belefutottam egy Q9s-be.

Szerintem egyébként AA-KK egyáltalán nem kizárható, inkább zárnám ki az AK-t.

JJ+ ellen 22%-od van (és ezt tartom leginkább valószínűnek), de ha hozzá veszel pl. AK-t, vagy blöfföt, akkor már jó vagy.

Továbbra is azt mondom, hogy lehet agyalni, hogy megvan-e a kellő részesedés itt a skálája ellen, nem tudom minek kellett flegmáznod az odds-számítással. Ki volt az számolva rendesen, elhiheted.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      AMikor elolvastam amit irtál, hirteln az jött le, hogy 25% EQ mellé, nem tudod megvan e a pot odds... csak átfutottam rajta ;)

Az EQ akkor 22% ha nincs bckdoor flsh, de itt van ezért itt 28% JJ ellen.

szvsz 1010-QQ v blöff
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Oké, azt írtam, hogy az itt adott banki esélyhez kell valamivel több, mint 25% részesedés Villain kézskálája ellen.

Belevettem a backdoor flusht is, mert Equilatorral számoltam az adott board alapján. JJ ellen valóban 28%, de én JJ+ -t írtam. ;)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Original von ALCU01 Oké, azt írtam, hogy az itt adott banki esélyhez kell valamivel több, mint 25% részesedés Villain kézskálája ellen.

Belevettem a backdoor flusht is, mert Equilatorral számoltam az adott board alapján. JJ ellen valóban 28%, de én JJ+ -t írtam. ;)
      hm... lehet 3szor kell mostantól eolvasnom mident.... :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ismeretlen ellen induljunk ki egy JJ+ lapból, az ellen nincs meg az odds, úgyhogy lehet ezt dobni.
    • trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      Q :spade: 5 :spade: volt nála , LOL :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      pont ezért calloltam volna, mert ha a blöfföt beelveszüka ra ngeébe akkor megvan az odds...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Nagyon ritkán lesz ez blöff azért...