NL50 FR JQs SB-ben

• Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP1:
      $8.50
      MP2:
      $36.45
      MP3:
      $43.45
      CO:
      $34.80
      BU:
      $42.55
      SB(Hero):
      $50.00
      BB:
      $27.10
      UTG2:
      $95.55

Preflop: Hero is SB with J, Q.
      UTG2 posts deadblind, 6 folds, Hero raises to $1.50, BB calls $1.00.

Flop: ($3.25) 3, 5, 2 (2 players)
      Hero bets $2.00, BB calls $2.00.

Turn: ($7.25) T (2 players)
      Hero checks, BB checks.

River: ($7.25) 8 (2 players)
      Hero bets $5.00, BB raises to $10.00, Hero raises to $25.00, BB calls $13.60.

Final Pot: $55.85.
      Results follow:

Hero shows a flush, queen high(J Q).
      BB shows a flush, king high(2 K).

BB wins with a flush, king high(2 K).

ellenfél nagyon laza agró fish volt

Volt értelme a turn reraisnek? Csak a Kxs és az Axs vert, minden mással meg kifizet szerintem.

Turnön védhettem volna a kezem az egylapos flush ellen, de bevállaltam egy c/r, vagy river blöff kedvéért.
  • 13 válasz
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Flopon nagyobbat betelnék úgy 2,4-2,5-ig.
      Turn check egyáltalán nem tetszik. Tovább kéne betelni, mert draw-val a riveren nem fog már callozni.
      River meg standard. Szépen agyon lett slowplayelve a hand mindkét részről.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Nem tudom, nekem tetszik a check egy nem CS ellen, kissé villian függő, de milyen drawtól várnánk értéket? Leesik még egy szín pech, nem látok kinn semmi húzót ami ne egészült volna ki (64 alapból sor bár csak nem játsza, A4 alapból sor, 67 meg a többi meg nem draw...)... Szóval sztem ok a check, riveren kb én is ennyit nyitnék és utána std... És sztem az egész hand standard:]

passziv CS ellen meg bet minden utca... Agro meg mint mondtam hagyj floatoljon turnon vagy akár ha van valamije hagyj checkelje le és riveren meg történjen aminek kell:] jó esetbe stackek bekerülnek:]
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Zol19 Flopon nagyobbat betelnék úgy 2,4-2,5-ig.
      Turn check egyáltalán nem tetszik. Tovább kéne betelni, mert draw-val a riveren nem fog már callozni.
      River meg standard. Szépen agyon lett slowplayelve a hand mindkét részről.
      +1
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      sztem egyáltalán nem standard a river. ha fish ha nem fish, nincs nut kezünk. Inkább (ha már így értünk ide, akkor) river bet 4-5, aztán a minire csak call.
      Persze az más ha van jegyzet, hogy riveren blöfföl vagy hasonló.
    • Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Nagyon vártam a floatot, és tuti adta is volna, ha nem lesz ilyen erős keze.
      Úgy véltem egy c/r-el a turn betjét még be tudom gyűjteni, és azzal be is fejeződik a játék.

De tegyük fel, hogy abban a pillanatban gyanút fogok, hogy erős keze lett, és ezért nem floatol. Ezért mondjuk elég lett volna a Call riveren. Nem?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Ha TT-t mutat akkor meg az lett volna a kérdés,

- Van e value a raiseben riveren????

- OMG, hát hogyne lenne....!!!! ---> mindenki teljes 1etértésben ;)

- Oh oké, akkor majd legközelbb emelek....
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Ne vicceljünk már...
      Egy fél beülős fish az ellenfél, nehogy már csak nuttal tegyük be ellene a pénzt. Annyira kevésszer lesz nála nagyobb flöss. Most pont belenéztél, de ettől még nem szabad állandóan az erősebb lapot látni az ellenfélnél, mert nagyon sok értéket fogsz ezzel veszíteni hosszú távon.
      Egyébként a turn check akkor sem jó, ha floatra vársz. Ez itt nem egy jó reg, aki floatolgatni fog ellened, hanem egy FISH. Ezzel a játékkal csak annyit érsz el, hogy értéket veszítessz a range-e ellen.
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Hát én nem tudom. Fish minrr-t láttam floppon meg turnön is gynge kézzel, de riveren nem gyakori.
      De mivel tényleg csak félbeülős ezért mondjuk K flössel behívnám. Amúgy call.

Mi az hogy mi van ha TT-t mutat? :D DD Ennyire erővel mutathatna akármit... terítésnél jó kezünknek kell lennie, ha riverig megyünk. Másrészt agrofish TT-t így játszana? Nem hiszem.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      mivel allinig játszanánk a fish ellen ezért betelnünk kell a turnt merrt riveren nem tudjuk behivni a maradék pénzét.
      Ha tényleg rámozdul a potra minden check után akkor lehet c/raise is. De fish ellen inkább bet/bet/bet
      amugy meg cooler
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      Original von ludicrous sztem egyáltalán nem standard a river. ha fish ha nem fish, nincs nut kezünk. Inkább (ha már így értünk ide, akkor) river bet 4-5, aztán a minire csak call.
      Persze az más ha van jegyzet, hogy riveren blöfföl vagy hasonló.
      Akkor te nem játszod meg az SCket? Mivel ha lejön a szín, akkor sem lesz nut kezed?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Eredeti hozzászólás ludicrous felhasználótól: Hát én nem tudom. Fish minrr-t láttam floppon meg turnön is gynge kézzel, de riveren nem gyakori.
      De mivel tényleg csak félbeülős ezért mondjuk K flössel behívnám. Amúgy call.

Mi az hogy mi van ha TT-t mutat? :D DD Ennyire erővel mutathatna akármit... terítésnél jó kezünknek kell lennie, ha riverig megyünk. Másrészt agrofish TT-t így játszana? Nem hiszem.

értem akkor A x K x a range csak... más kizárt nála....
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Akkor tisztázzunk valamit. Én nem általánosságban beszéltem, hanem konkrétan erről a leosztásról.

:heart: Igen Villain játéka pont egy fish AXs, KXs-nek tűnik.
      :heart: És de :) , megjátszom az SCket, de nem félbeülős emberek ellen, hanem BSS, sőt még inkább, ha már mindkettőnk deepesebb. Úgy könnyebb postflop játszani. De most konkrétan tudjuk, hogy Hero mivel játszik. Akkor te most Villaint teszed SC-re? Sztem nem éri meg azt a maradék 14 $-t kockáztatni, hogy hátha 98s van nála.

Nálam is van olyan eset, hogy turnön egy TPTK-val rátolom a fishre, ha gyengének tűnik, mert játszanak gyenge lapokkal, de ez nem az a szituáció, amikor push van. Vagy majd senna megmondja, de az eddigi érvek nem meggyőzőek.
      Persze én elfogadom a véleményetek, de majdhogynem villain játékát is elfogadom azzal a különbséggel, hogy többet emelnék riveren, ha már félbeülős madár vagyok. Vagy nyerjek vagy bukjak, nem? :) Általában így gondolkoznak.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Flop nagyobb bet, turnön bet/push.
      Ha már így alakult, a river standard. Nehogy már itt ne tegyük be Q magas flusshel