Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10sh AT

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $13,21
      Hero:
      $10,25
      CO:
      $8,96
      BU:
      $1,99

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:spade: , T:spade:
      MP3 folds, CO calls $0,10, BU calls $0,10, SB calls $0,05, Hero raises to $0,70, CO calls $0,60, BU calls $0,60, SB folds.

Flop: ($2,20) 8:club: , 9:heart: , J:heart: (3 players)
      Hero bets $1,30, CO calls $1,30, BU folds.

Turn: ($4,80) T:club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,00, Hero calls $1,00.

River: ($6,80) 3:heart: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,90, Hero folds.

Final Pot: $8,70
  • 5 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      flop c/f?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Jó a flop cbet, mert BU-val ezt szivesen lejátszanánk, és így kizárhatjuk CO-t. Turn bet/fold, mert ez a turn káryta Őt is megijeszthette, és könnyen lehet, hogy FD-val callolt a floppon, amit itt Q nélkül dobnia kéne. Ha check-elsz akkor c/f, mert az OESD-d teljesen elértéktelenedett, mivel ha lejön akkor az asztalon lesz a sor, és felezésnél nem fogsz tudni többet kihozni belőle.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Eredeti hozzászólás Jamm felhasználótól: Hello,

Jó a flop cbet, mert BU-val ezt szivesen lejátszanánk, és így kizárhatjuk CO-t.
      Kifejtenéd ezt bővebben? Én csak a OESD miatt cbeteltem, hátha dobnak vagy call és esetleg jön az out. Számomra a legjobb ha vagy minketten dobnak vagy mindketten megadnak, így gondolkodtam. Amit te leírtál ahhoz jelenleg lövésem sincs! :)

Eredeti hozzászólás Jamm felhasználótól:

Turn bet/fold, mert ez a turn káryta Őt is megijeszthette, és könnyen lehet, hogy FD-val callolt a floppon, amit itt Q nélkül dobnia kéne.
      FD-t miért kellene Q nélkül dobnia, a soromat még mindig veri egy river flush?! Ráadásul a FD-t egyelőre verjük tehát részemről callozzon. Ha viszont kész flushel csak calloz akkor river? c/f? húha de nehéz lenne!

Eredeti hozzászólás Jamm felhasználótól:
      Ha check-elsz akkor c/f, mert az OESD-d teljesen elértéktelenedett, mivel ha lejön akkor az asztalon lesz a sor, és felezésnél nem fogsz tudni többet kihozni belőle.
      Fd-vel is csinálhatja, és ez a nyitása olyan pici hogy még megadtam.

Summa summárum Turn c/f volt a terv, és ha az előző kérdéseimre tudnál válaszolni azt nagyon megköszönném, mert valószínűleg jobb a te verziód, csak még nem értem ugyebár :D .
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Arra gondoltam, hogy teljesen jó a flop cbet, mert ha CO dobja, akkor a shortstack ellen már nem dobjuk, ergó olyan mintha 1 ember ellen cbetelnénk. Másrészt megvan az esélye ugye, hogy mindketten dobnak ;)

Ha meg calloznak még mindig jöhet egy jó out.

Azért turn-ön már nem nagyon lenne oddsa callozgatni FD-val, ott már illik eldobni, mert implied oddsot flushre lehet a legkevesebbet számolni.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Hát igen, most már értem a turn-t, nem gondoltam bele hogy ezért fd-val a fishek is jobban kiszálnak ha megint jön egy bet.