Nekem se jött meg az 50$

• LittleZ
      LittleZ
      Globális
      Regisztrált: 2008.03.12, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Én regisztráltam ide. Kitöltöttem a kvízt, regisztráltam a Full Tilt Pokerre, majd kittöltöttem az adataimat. Kaptam az E-mailt, hogy küldjem a személyim másolatát(elküldtem((szerintem olvasható))) és még nem jött meg a money :(
      Köszönöm segítségeteket!!!!
  • 17 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Kicsivel több türelmet légyszi. :)

A kezdőtőkék kifizetése általában 4-5 munkanapon belül történik. Amennyiben a jövő héten sem érkezik meg a pénz,
      akkor a PS supportját kell felkeresned, a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni.
    • nagygoree
      nagygoree
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.29, Hozzászólások: 92
      sziasztok!
      Bocs hogy ilyen türelmetlen vagyok, de már a 96 óra szerintem letelt, amióta elküldtem faxon az adataimat.
      Mindegy még várok, mi mást tudnék tenni. Csak biztos akarok lenni hogy nincs e probléma. Remélem nincs. Utánanéznétek?
      (Videokat meg a cikkeket nézem ezerrel.) királyak!!!

Válaszotokat előre is köszönöm.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Hadd kérjem még kicsit a türelmedet.
      Amennyiben valami probléma lenne az adataiddal, akkor ugyis kapsz tőlünk emailt, vagy üzenetet.
      Az üzenetet a segítség menüpont alatt tudod elolvasni, nézd meg esetleg nem kaptál-e már most ilyet.
      Amennyiben a héten sem érkezik meg a kezdőtőkéd, akkor ez ügyben a PS supportját kell felkeresned,
      a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni
    • Bianka11
      Bianka11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.11, Hozzászólások: 2
      sziasztok

nekem sem jött meg az 50 dollár,pedig kitöltöttem a kvízt és elkültem a személyim másolatát.a segítséget előre is köszönöm.
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Mióta vársz rá?
      Van egy pár napos várakozási idő
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Bianka11 sziasztok

nekem sem jött meg az 50 dollár,pedig kitöltöttem a kvízt és elkültem a személyim másolatát.a segítséget előre is köszönöm.
      Ha az elküldés időpontjától számított 96 órán belül (hétvége nem számít) sem kapsz visszajelzést, akkor írj egy üzenetet ezzel kapcsolatban a supportnak: Üzenetírás
    • LittleZ
      LittleZ
      Globális
      Regisztrált: 2008.03.12, Hozzászólások: 2
      Elküldtem egy levelet a segítség menüpontnál, majd kaptam egy válasz: (Nem kaptunk "tőled" E-mailt.)
      Én tegnap megint elküldtem a lakcímkártyám és a személyim fényképét, és csak azt szeretném megtudni, hogy megkaptátok e az levelemet.
      A levélben benne van még a PS regisztrációsnevem és a Full Tilt Poker nevem is.

Köszönöm a segítséget!
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Original von Bianka11 sziasztok

Ez sajnálatos nagyon! Fiúk húzattok bele! :) Feltételezhetően hölgyről van szó:P
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von LittleZ Elküldtem egy levelet a segítség menüpontnál, majd kaptam egy válasz: (Nem kaptunk "tőled" E-mailt.)
      Én tegnap megint elküldtem a lakcímkártyám és a személyim fényképét, és csak azt szeretném megtudni, hogy megkaptátok e az levelemet.
      A levélben benne van még a PS regisztrációsnevem és a Full Tilt Poker nevem is.

Köszönöm a segítséget!
      Ezt csak a support tudja megmondani neked. Őket a segítség menüpont alatt éred el.
    • dendike
      dendike
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.20, Hozzászólások: 4
      Original von LittleZ Sziasztok!

Én regisztráltam ide. Kitöltöttem a kvízt, regisztráltam a Full Tilt Pokerre, majd kittöltöttem az adataimat. Kaptam az E-mailt, hogy küldjem a személyim másolatát(elküldtem((szerintem olvasható))) és még nem jött meg a money :(
      Köszönöm segítségeteket!!!!

Ugyanez a helyzet nalam is, 4. napja nem tortenik semmi :\
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Az üzenet vagy email késése azzal magyarázható (mint ahogy a főoldalon a hírben is olvashatod), hogy a magyar support jelenleg nem elérhető, tehát üzeneteket sem küld. Gondolom kapsz majd értesítést az angol vagy más supporttól.
    • dendike
      dendike
      Bronz
      Original von MrBobiBoss Az üzenet vagy email késése azzal magyarázható (mint ahogy a főoldalon a hírben is olvashatod), hogy a magyar support jelenleg nem elérhető, tehát üzeneteket sem küld. Gondolom kapsz majd értesítést az angol vagy más supporttól.

ööö... Nekem ugy tunik, a "fenymasolat" visszakuldese utan nem emailre var az ember, hanem a kezdotokere.De lehet, hogy az en emailemet (21/04/08 15:13) mar meg se kaptak?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Akkor még meg kellett hogy kapják. Emailt akkor kapsz, ha valami nincs rendben, ill. ha megkaptad a kezdőtőkét. Azáltal, hogy nem dolgozik a magyar support, a többire több feladat hárul, ezért előfordulnak majd késések.
    • dendike
      dendike
      Bronz
      koszi, csak azert erdeklodtem ma mert holnap ugye szombat.. es hatha van ra esely hogy ma kapom meg es nem jovo heten :\
    • timnicol
      timnicol
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.04.05, Hozzászólások: 5
      nekem se jött meg az 50$ kérlek nézzetek utána.köszönöm
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von timnicol nekem se jött meg az 50$ kérlek nézzetek utána.köszönöm
      Ellenőrizd, hogy nem kaptál-e tőlünk emailt(nézd meg a spam foldert is), vagy üzenetet.
    • timnicol
      timnicol
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.04.05, Hozzászólások: 5
      okés.köszike