Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl10 Fr 33

• Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $11,87
      BB:
      $9,67
      Hero:
      $9,58
      UTG2:
      $2,00
      MP1:
      $5,00
      MP2:
      $1,85
      MP3:
      $1,90
      CO:
      $10,82
      BU:
      $2,19

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is UTG1 with 3:heart: , 3:club:
      Hero calls $0,10, 7 folds, BB checks.

Flop: ($0,25) 6:diamond: , 2:diamond: , A:heart: (2 players)
      BB bets $0,10, Hero raises to $0,30, BB calls $0,20.

Turn: ($0,85) Q:heart: (2 players)
      BB bets $0,42, Hero raises to $1,40, BB calls $0,98.

River: ($3,65) 3:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $3,00, BB calls $3,00.

Final Pot: $9,65

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, threes (3h 3c)
      BB shows two pairs, queens and deuces (Qc 2s)

Hero wins with three of a kind, threes (3h 3c)

Utána azt írta chatben hogy donk. Az olyan mint a NH ? :f_thumbsup:
  • 9 válasz
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Turn dobnám... Nagyon ritkán lehetünk itt elől és nagyon kicsi az esély a javulásra. Felesleges eröltetni...
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Eredeti hozzászólás DjTibu felhasználótól: Turn dobnám... Nagyon ritkán lehetünk itt elől és nagyon kicsi az esély a javulásra. Felesleges eröltetni...
      +1
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      szerintem nem én vagyok akinek itt dobni kéne. 1 dobnia kéne flop előt - Ok benéztem a pozíciót Flopig maradhat :) - , 2 dobnia kéne flopon ász nélkül a viszaemelésre oop, 3 dobnia kéne turnön az alacsony 2párjával oop a visszaemelésre. 4 miután kiegészülhetett a flush és mégis feladta a handet dobnia kéne a river betre. Ezzel szemben én viszonylag olcsón végig tudok egy erős kezet reprezentálni, amit egy komolyabb ellenállást látva könnyen tudok dobni. +javult is. Miért dobtam volna?
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Eredeti hozzászólás Marcipan999 felhasználótól: szerintem nem én vagyok akinek itt dobni kéne. 1 dobnia kéne flop előt, 2 dobnia kéne flopon ász nélkül a viszaemelésre oop, 3 dobnia kéne turnön az alacsony 2párjával oop a visszaemelésre. 4 miután kiegészülhetett a flush és mégis feladta a handet dobnia kéne a river betre. Ezzel szemben én viszonylag olcsón végig tudok egy erős kezet prezentálni, amit egy komolyabb ellemállást látva könnyen tudok dobni. +javult is. Miért dobtam volna?
      Nagyvakból miért dobna preflop?
      Postflop pedig nem azt kell keresni mi a logikus neki, mert a fishek nagyon ritkán gondolkodnak...
      Nagy az ellenállás, szemét kezed van, így jobb megválni tőle...
      Javulni pedig csak 3-assal tudsz ami 2 out...
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      Ez NL10, itt nem kell variálni, ha van lapod tolni kell, ha nincs akkor meg szállj ki!

Edit: Gratula a szintlépéshez! ;)
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Original von baptista86 Ez NL10, itt nem kell variálni, ha van lapod tolni kell, ha nincs akkor meg szállj ki!

Edit: Gratula a szintlépéshez! ;)
      Köszi, még nem stabil a váltás, csak belekóstolgatok néha.
      Sajna az nem megy nekem, hogy csak nuttal játszunk minden más fold, mert a lámák bármivel bentmaradnak és ugyis találnak valamit.
      A vakot benéztem, bocs, most már értem miért nem emeltem flop előtt
      Komoly ellenállást nekem egy rendesen méretezett Bet, vagy egy tisztességes visszaemelés jelent. Az enemy által mutatott fél pot vagy még az alatti betelgetéssel velem nem nagyon tud erőt elhitetni. A Q2o meg végkép nem az a kombináció amibe ennyire bele kéne szertnie. Ha nem jön le a river 3-as, sose tudta volna meg, hogy mi jött szembe vele.
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Mi az a limt ahol lehet már arra számítani, hogy Villainnek kinőtt az agya, és egy összetettebb üzenet is átmegy?
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Mondjuk a következőtől már vannak ilyenek.

1. Ökör ellen nem blöffölünk. Pont az ilyenek miatt játszunk a nut közeli lapokra, mert ezek szarokkal is fizetnek. Sokat!
      2. Ez a játék: Tilt.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von DjTibu Turn dobnám... Nagyon ritkán lehetünk itt elől és nagyon kicsi az esély a javulásra. Felesleges eröltetni...
      +1