Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 AA suckout SH

• BloodDG
      BloodDG
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.07, Hozzászólások: 373
      vp$ip BBvsSteal ORL RaisePreflop
      Position: Stack
      AF W$SD WTS hands
      17 100 30 12
      SB: $25,25
      - 50 20 60

Hero: $27,20

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by http://www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with A, A (Comment)
      MP2 folds, Hero raises to $1,00, 2 folds, SB calls $0,90, BB folds.

Flop: ($2,25) 8, J, 7 (2 players) (Comment)
      SB checks, Hero bets $1,60, SB raises to $5,00, Hero raises to $14,00, SB raises to $24,25 (All-In), Hero calls $10,25.

Turn: ($50,75) 4 (Comment)
      River: ($50,75) Q (2 players) (Comment)

Final Pot: $50,75

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of aces (A A)
      SB shows three of a kind, eights (8 8)

SB wins with three of a kind, eights (8 8)

Mennyire Standard, hogy itt Set-et tart?
      Jó, amikor megkaptam a PUSH-t, akkor már tuti volt, csak akkor már Pot Committed voltam, so az mind1. T9-et azért nem néztem volna ki belőle...
  • 3 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      T9el én így játszottam volna, az más kérdés ritkán adok meg vele pre...

én inkább 2 párra raktam vola, mint szettre... én nem tudom, hogy ez dobható e floppon, de itt a raise nemt etszik inkább call és turnön majd...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Original von bmilk T9el én így játszottam volna, az más kérdés ritkán adok meg vele pre...

én inkább 2 párra raktam vola, mint szettre... én nem tudom, hogy ez dobható e floppon, de itt a raise nemt etszik inkább call és turnön majd...
      +1
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von vanyas
      Original von bmilk T9el én így játszottam volna, az más kérdés ritkán adok meg vele pre...

+1
      +2