Mikor szálljunk ki? BSS!

• pilot36
      pilot36
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.14, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!

Everesten (sajna előbb regeltem mint a Pstrategyre) játszom cash-t, 0,01/0.02.
      5$ ból csináltam 36-t 1 hét alatt.

DE!!! Voltak izzasztó pillanatok.( valamikor 2$ beülőmet AA 0-ra, és + 2 óra játék után jöttem vissza 0 szaldóra.)

A kérdés: Mikor megy a szekér, akkor milyen NT nyeremény után érdemes kiszállni?

Középutat keresek, mert ma pl 2$-ból először 4.5$ utánna 2.8 aztán 8,67-el kiszálltam mert szerintem onnan nincs feljebb egy nap.

Kb. 5 hónapja játszom minden nap.( PS-on, Party-n kezdtem. Party törlés PS only verseny.) Meg élőben helyi klubban. Nálatok a Full-on regeltem, de lenullázódtam. (pedig csak 3 pont kell az ezüsthöz) nem nagyon ment az SSS. De jön a fizu és még egy próbát megér szerintem.

Na szóval Help please! Meg Full-on milyen bankroll kéne BSS-re?

Előre is köszi! Meg azt is, hogy idáig eljutottál az olvasással.
  • 4 válasz
    • petpet88
      petpet88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 62
      "Ahhoz, hogy egy adott limiten elkezdj nagy letétes stratégiát játszani, legalább 20 letét nagyságú bankrollra van szükséged. Magasabb bankrollt is meghatározhatsz, ez még biztonságosabbá teszi játékod. A 20 letét a lehető legkisebb határ, abból nem származik semmi hátrányod, ha nagyobb a pókertőkéd, mint amennyi feltétlenül szükséges. A magasabb limiteken ez szükséges is, ott akár 50 letétet is össze kell gyűjteni a szintlépéshez."

Ezt a részt az ezen az oldalon található stratégiai cikkből szedtem ki.
      Sztem érdemes betartani bár én még nem trok itt sajna és még az SSS-t nyomom (nekem se nagyon megy sajnos)
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Izé, szerintem itt nem a bankroll volt a kérdés, hanem hogy mennyivel szálljon ki egy-egy asztaltól.
    • pilot36
      pilot36
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.14, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!

Thanksapka, hogy benéztetek.

A naplót olvastam.

Ja! nem írtam, hogy NL-en játszom casht. Mondjuk néha kacsingatok a fix fele mikor olyan 200 körül van a pulzusom néha....:)

Versenyeket csak NL játszom.

Biztosabb forrás a fixL fizu kiegészítésre?

....ja....a mumus lapom KK!!!! :) ) 10/10 vesztés! COOOOL! Mondjuk egy versenyen M10-s számom volt( Harrington könyvéből) és A2s nyertem ellene A párral!!!! COOOL!!!
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hali, en szemely szerint 200 NV beulovel mar odebbalok egy asztaltol, kvive, ha nagyon fish az asztal es van meg eleg zsetonjuk, de 200nal jobb odebballni, ugy legalabb nem csabulsz el, hogy megadj emelest hatarertek lapokkal :)