Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl5sh kt fd+2over limpelt pot.

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Button ($5.95)
      SB ($6.36)
      Hero ($5.15)
      UTG ($1.95)
      MP ($7.37)
      CO ($5.05) 9/6/ 10hand

Preflop: Hero is BB with K[:club:] , T[:club:] .
      3 folds, Button calls $0.05, SB completes, Hero checks.

Flop: ($0.15) 4[:club:] , 7[:club:] , 6[:diamond:] (3 players)
      SB bets $0.2, Hero raises to $0.6, Button folds, SB calls $0.40.

Turn: ($1.35) 6[:spade:] (2 players)
      SB checks, Hero bets $1, SB calls $1.

River: ($3.35) 3[:club:] (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Final Pot: $3.35

elég agrón játszottam meg,ami nem biztos h jó,riveren már sikerült bekapcsolnom hudot akkor láttam milyen nit ellen megyek,bár nem mérvadó a handszám
  • 3 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.047
      Persze attól függ ki a BU, de KTs-el emelnék pre. Olyan fishek ellen játszom hogy nem kell a KTs a preflop emelő lapjaim közé, de azért ha a az első limper a BU akkor visszaemelek vele. Itt pont az győzne meg a hogy egyszínű!

Co vagy SB statja a 9/6? Mondjuk 10 hand az semmi, kár volt bekapcsolni a HUD-ot! :)

Ha már így játszottad:

Nekem nem tetszik a turn second barrel, flopon pont arra volt jó így ez a raise hogy két lapot nézhetsz meg érte, ha flopon setje volt és turnon fullja vagy pókere lett akkor csak callozni fog, így nem tudsz bet/foldot játszani, ami nem is jó itt mert még eshet a flushöd. Jobb itt a szabad river kártya. IP ezt már bárhogy játszhatod a riveren, mert a kassza így marad 1,35. Ha emel callozol, ha ckeckel akkor bet/fold!
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      sb statja bár ennyi hand nem mond semmit.

és igazad van,turn check a duplikálódás miatt jobb lett volna.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre ez a BU limp SB egészítés elég gyenge tőlűk, kb any2-val rájuk emelnék, mert már könnyen pre begyűjthetjük a kasszát, de egy KTs-el tuti emelnék. Flop nekem tetszik.

[quote][i]Eredeti hozzászólás wilmots83 felhasználótól:
      Nekem nem tetszik a turn second barrel, flopon pont arra volt jó így ez a raise hogy két lapot nézhetsz meg érte, ha flopon setje volt és turnon fullja vagy pókere lett akkor csak callozni fog, így nem tudsz bet/foldot játszani, ami nem is jó itt mert még eshet a flushöd. Jobb itt a szabad river kártya. IP ezt már bárhogy játszhatod a riveren, mert a kassza így marad 1,35. Ha emel callozol, ha ckeckel akkor bet/fold![/quote]Turn-től ezzel értek egyet.