Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL20 89s

• petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($19.94)
      Hero ($26.64)
      CO ($11.56)
      BTN ($67.80)

Dealt to Hero 8:club: 9:club:

CO calls $0.20, fold, SB raises to $1, Hero raises to $3.20, CO calls $3, SB calls $2.20

FLOP ($9.60) 6:club: 2:heart: 7:diamond:

SB checks, Hero bets $7, CO folds, SB raises to $16.74 (AI), Hero calls $9.74

TURN ($43.08) 6:club: 2:heart: 7:diamond: 9:diamond:

RIVER ($43.08) 6:club: 2:heart: 7:diamond: 9:diamond: K:club:

Elenfél 56/19/2, Fold to 3b 68%, WTSD 40. Ok?
  • 8 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop bet $5 de amúgy ok

ha nagy minta alapján vannak róla ezek a statok, akkor inkább flop check és turn c/f
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      halat valuért 3betelném, szinte soha nem 3betelném 89s-el. Inkább AJ\KQ-val mert sok dominált handel callolhat.

Ha már 3beteltél ,akkor ezen a flopon bet\call,ha nem akarod shipelni akkor meg checkback és passzív lejátszás.

89s ip sokkal jobb lesz postflop játékra fish ellen + jó is ha többen vagytok a potban és Co limper valszeg l\c -olni fog 95%-ban.

pre call >>>>>pre 3b flop ship>>>>flop check
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von SoufiShark halat valuért 3betelném, szinte soha nem 3betelném 89s-el. Inkább AJ\KQ-val mert sok dominált handel callolhat.

Ha már 3beteltél ,akkor ezen a flopon bet\call,ha nem akarod shipelni akkor meg checkback és passzív lejátszás.

89s ip sokkal jobb lesz postflop játékra fish ellen + jó is ha többen vagytok a potban és Co limper valszeg l\c -olni fog 95%-ban.

pre call >>>>>pre 3b flop ship>>>>flop check
      +1
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Nekem egy kérdésem lenne az AJ az nem pont az a lap meg a KQ ami gyakran lehet dominálva egy feszesebb 3bet megadó skálával szembe? Én úgy tudtam olyan kezekkel érdemes 3betelni, amiket nehéz dominálni pl egyszínű és különböző színű kapcsolódó lyukas kapcsolódó lapok... A játékos meg legyen ne túl laza és nem túl gyakran 4betelő... Szóval szerintem rendben lehet ez a 3bet pre...

Ezt az AJ emelést saját káromból gondolom, mert ha 3betelek és adják és lejön az A általában hátrányban leszek és ugye dobni már nem tudok, pl AK AQ ellen és sokszor van az villiennél KQ-nál szintén..

Szóval minek kiszűrni a gyengébb lapokat... És egyet értek bmilkel kivételesen 3bet potba szerintem felesleges 3/4-t hívni... Én is csak fél körül betelném...

De 3bet potok nem az erősségem sajnos:/ pont ezt akarom fejleszteni szóval bocsi, ha rosszul mondom...
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Original von Csengele Nekem egy kérdésem lenne az AJ az nem pont az a lap meg a KQ ami gyakran lehet dominálva egy feszesebb 3bet megadó skálával szembe? Én úgy tudtam olyan kezekkel érdemes 3betelni, amiket nehéz dominálni pl egyszínű és különböző színű kapcsolódó lyukas kapcsolódó lapok... A játékos meg legyen ne túl laza és nem túl gyakran 4betelő... Szóval szerintem rendben lehet ez a 3bet pre...

Ezt az AJ emelést saját káromból gondolom, mert ha 3betelek és adják és lejön az A általában hátrányban leszek és ugye dobni már nem tudok, pl AK AQ ellen és sokszor van az villiennél KQ-nál szintén..

Szóval minek kiszűrni a gyengébb lapokat... És egyet értek bmilkel kivételesen 3bet potba szerintem felesleges 3/4-t hívni... Én is csak fél körül betelném...

De 3bet potok nem az erősségem sajnos:/ pont ezt akarom fejleszteni szóval bocsi, ha rosszul mondom...
      Igen, AJ, KQ nem a legjobb lap 3betre, mivel normális játékos ellen reverse implied oddsunk van, de itt az a lényeg, hogy ő egy fish, és valószínűleg gyengébb lapokkal is calloz (AT, KJ, KT, akár QJ, QT, esetleg Axs)

Egyébként a magas fold to 3b miatt döntöttem a 3b mellett, jobb lenne a fish ellen IP lejátszani?
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Fish ellen valueböl 3 betelek KQ AJ val, mert sokkal rosszabbakal is calloz
      Pont ezért nem 3 betlném SC vel, Sima call, elég akkor felfújni a potot ha betalálunk. Nem kell fishek ellen light 3 bettel ranget kiegensulyozni meg ilyesmi, csak valueböl 3 betelni
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Reg ellen tetszene a 3bet, mert valószínű nem leszünk dominálva ha calloz, de egy fish ellen, inkább játszanék postflop ezzel a lappal, főleg, hogy multiway pot van kilátásban a CO limper miatt, és a vakok is jöhetnek.

Ha már 3beteltél, akkor postflop nekem tetszik.
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Sikerült lejavulnom az A7-et :)