Marketing-kod

• 7 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Sajnálom de a PokerStars supportja ebben az esetben az illetékes. Én a helyedben írnék nekik. :)
    • siriuschild
      siriuschild
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.01, Hozzászólások: 50
      ok koszi
    • after67
      after67
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.11, Hozzászólások: 2
      Hali!

Kitöltöttem a kvízt, utána beregeltem a PokerStarsra.
      A marketing kódnál a PS150-et nem fogadta el, és kiírta, hogy a kód már lejárt, majd ezt követően a PSVIP kóddal regeltem.

Most így az 50 dollár kezdőtőkét remélem nem szúrtam el.

Ha mégis, akkor mit lehetne tenni, hogy megkapjam?

Segítsetek plííz!!! Köszi!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Hát sajnos sok jó hírem nincsen.
      A PokerStars-ra pontosan az itt leírtak alapján kell regelni : http://hu.pokerstrategy.com/bonus/detail/424/
      Viszont ha ott elszúrtad a regisztrációt, még van esély rá, hogy másik terembe megkapd a kezdőtőkédet. ;)
      Javaslom, hogy vedd fel a supportal a kapcsolatot, a Segítség menüpont alatt, az 'új üzenet készítés"-nél.
    • after67
      after67
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.11, Hozzászólások: 2
      Original von MaxMad Szia! Hát sajnos sok jó hírem nincsen.
      A PokerStars-ra pontosan az itt leírtak alapján kell regelni : http://hu.pokerstrategy.com/bonus/detail/424/
      Viszont ha ott elszúrtad a regisztrációt, még van esély rá, hogy másik terembe megkapd a kezdőtőkédet. ;)
      Javaslom, hogy vedd fel a supportal a kapcsolatot, a Segítség menüpont alatt, az 'új üzenet készítés"-nél.
      Köszi!

Akkor egyébként lehet, hogy ez egy first deposit bónuszkód, és ha beutalok akkor, egy másik terembe még megkaphatom a bónuszt?

Nem gond ez?

Nehogy úgy tünjön, hogy kétszer szeretném kivenni a kezdőtőkét!!!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ahogy az útmutatóban olvasható, a PokerStarst innen a PS oldaláról kell letölteni.
      A Marketing kódhoz ezt kell beírni : pokerstrategy.com-revhr
      A PS150 és PSVIP kódok már nem élnek a Starson, ezek helyett a PSVIP100 kódot kell beírni, az első befizetéskor.
      Mindent pontosan úgy kell csinálni, ahogy az útmutatóban szerepel, akkor működik csak a dolog.
      Lehet másik terembe kérni a kezdőtőkét, de ismét csak annyit tudok mondani, hogy ez ügyben a PS supportját kell felkeresned, a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni. Sok sikert. ;)
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      A bónuszkód fontosabb mint a marketing kód.
      Egyébként javaslom olvasásra a Pokerstars topikban a Magasabb bónusz . . . . -t elolvasásra, ott van szó a marketing kódról