Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH QQ utgr

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($42.05)
      BB ($32.55)
      Hero ($25.75)
      UTG+1 ($28.30)
      CO ($34.45)
      BTN ($27.50)

utg+1: 20/16/5.2 3bet/2.7af/352hand

Dealt to Hero Q:spade: Q:diamond:

Hero raises to $1, UTG+1 raises to $3.50, fold, fold, fold, fold, Hero calls $2.50

FLOP ($7.35) T:heart: 5:club: T:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $3.50, Hero calls $3.50

TURN ($14.35) T:heart: 5:club: T:spade: 8:heart:

Hero checks, UTG+1 checks

RIVER ($14.35) T:heart: 5:club: T:spade: 8:heart: 4:diamond:

Hero bets $7.75, UTG+1 calls $7.75

jó így vagy esetleg c/r allin flopon
  • 7 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      én biztos c/r-elném $9ig----> blöfföt indukálhat.... nem szeretnék A v K-t látni turnön.... így is úgyis beteszem, legyen inkább a floppon...
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: én biztos c/r-elném $9ig----> blöfföt indukálhat.... nem szeretnék A v K-t látni turnön.... így is úgyis beteszem, legyen inkább a floppon...
      -1
      Előnyben hátrányban cikk....

Minek dobatnál rosszabbat és minek szűrnéd ki a jobbat? Tx TT JJ QQ AA KK talán 55 vagy esetleg gyengébb PP-k...

Csak megadás, hagyj blöffölje a halálba magát egy AK, AQval talán, de semmiféleképpen nem dobnék... OOP kicsit nehezebb megjátszani, de nekem igy tetszik ahogy van...

És én nem hiszem, hogy itt egy 3bet potba blöffre vennének minket...
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Csengele
      Eredeti hozzászólás bmilk felhasználótól: én biztos c/r-elném $9ig----> blöfföt indukálhat.... nem szeretnék A v K-t látni turnön.... így is úgyis beteszem, legyen inkább a floppon...
      -1

Minek dobatnál rosszabbat és minek szűrnéd ki a jobbat? Tx TT JJ QQ AA KK talán 55 vagy esetleg gyengébb PP-k...

Csak megadás, hagyj blöffölje a halálba magát egy AK, AQval talán, de semmiféleképpen nem dobnék... OOP kicsit nehezebb megjátszani, de nekem igy tetszik ahogy van...

OMG teljesen mind1 hátul v elől vagy, mert a dobás nem opció, csak az a kérdés, hogy kerül be a pénz...

flop c/c ---> turnön nagyon nem lenne a jó a lead blank lap esetén

ha meg checkelsz, akkor mögéd fog valószínű 2nd barrel helyett cehceklni AK-val.... máris hga elől vagy kap kb 37% arra hogy lejavuljon...

turn raise/call all in itt a legjobb jtáék, én úgy gondlom.... itt még 99el is simán berakhatja.... JJ esetén meg action killer az over
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Original von bmilk
      Original von Csengele
      -1

OMG teljesen mind1 hátul v elől vagy, mert a dobás nem opció, csak az a kérdés, hogy kerül be a pénz...

flop c/c ---> turnön nagyon nem lenne a jó a lead blank lap esetén

ha meg checkelsz, akkor mögéd fog valószínű 2nd barrel helyett cehceklni AK-val.... máris hga elől vagy kap kb 37% arra hogy lejavuljon...

turn raise/call all in itt a legjobb jtáék, én úgy gondlom.... itt még 99el is simán berakhatja.... JJ esetén meg action killer az over
      Szerintem érdemes mégegyszer átrágni a cikket Neked vagy nekem:D :D ... Ez egy tipikusan olyan helyzet ahol vagy nagyon elől (és két outja van ellened) vagy nagyon hátul vagy (és két outod van ellene):D

Felesleges az emelés, mert csak szelektálsz, meg kell próbálni teritésig vinni minnél olcsóbban, lehet mindig fishek ellen játszol, de ha kicsit is jobb itt nem fog le callozni egy jobb csak KK, AA, Tx,TT, 55el a fish persze bármivel...

Tehát én azt modnom amit a cikk is:
      "
      Alapvetően a következők mondhatóak el:

* A védelemnek semmi értelme sincs, mivel vagy 90%-ban favorit, vagy 90%-ban hátul vagy.
      * Egy jobb kéz nem dob az emelés után
      * Egy gyengébb kéz dob az emelés után.
      * Gyengébb kezek megpróbálnak majd kiblöffölni a potból.
      * Legtöbbször elegendő terítési értéked van a kezeddel egy közepesen nagy potnál.

Mindezen kijelentés a nyitás, vagy az emelés ellen szól, mivel ezáltal csak a gyengébb kezekkel tudnál dobatni és megadod az esélyt az ellenfélnek, hogy egy túl agresszív játékmóddal kiblöffölhessen a kezedből, és így nem lesz terítési értéked. A passzívabb játékmód ellenben megadja a lehetőséget, hogy ellenőrzés alatt tarthasd a potot, s így a blöfföket költségkímélően tudd megfogni. Az asztaltextúrából és az ellenfél lehetséges kézskálájából kifolyólag nem kell a védelemre ügyelned, hanem egyes egyedül a pot ellenőrzésére és blöff előidézésre játszani."

Cáfoljon meg valaki kézelemző, de én eddig mindig igy jatszottam a parózódott boardokat és eddig nyereségesen...

Összefoglalva, minek fújsz fel egy potot ahol tényleg nem tudod pontosan hol állsz?
    • Csengele
      Csengele
      Black
      most az hogy 3bet pot nem tudom mennyit befolyásól, nyilván könnyebben bekerülnek a stackek, de én itt nem szívesen játszanám all inig magamtól reg ellen... nem hinném, hogy itt AK lecallol a 6 outjával (fishektől láttam cska ilyet hogy nem tud dobni AK-t)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      szerintem én is calldownolnám, úgy a blöfföt is verjük de igy csak a JJ-t (ami allint menne itt)
      Persze ebbe benne van a rizikó hogy esetleg egy 99 túlhúz a blöff közben...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      én is calldownoznék, bár nem tudom, mennyire lesz hajlandó blöffölni ezen a boardon, bár Txre nem tesz és lehet, hogy megprobál leberralezni akár blank turnön is. riveren a turn check után tetszik a bet.