kezdőtőke probléma

• Barbibabi
      Barbibabi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.05, Hozzászólások: 7
      Sziasztok!
      Ezt az üzenetet kaptam:
      Dear Barbibabi,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,

Ezután választottam egy másik pokeroldalt,név szerint CAKE POKER,küldtem is egy üzenetet az ottani felhasználónevemmel és email címemmel.Ezt a választ kaptam:
      Hello,

We don't offer email support anymore.
      Please use the ticket system on our website.
      http://www.pokerstrategy.com/home/support/
      Keep in mind to be logged in when you write the ticket.

Best regards,
      Team PokerStrategy

Kérném segítségetek,előre is köszönöm.
  • 11 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.386
      Szia Barbibarbi!

Azt írják, hogy ne emailben válaszolj, hanem használd a Pokerstrategy ügyfélszolgálatát a segítség menüponton keresztül, úgy működni fog ;)
    • Zitu01
      Zitu01
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.27, Hozzászólások: 1
      Hali énis 1 ilyen levelet kaptam csak én nemtudom pontosan leforditani h mi is a gond...ebben kérnék segitséget

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Elöreis köszönöm
    • getto12
      getto12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.26, Hozzászólások: 231
      Original von Zitu01 Hali énis 1 ilyen levelet kaptam csak én nemtudom pontosan leforditani h mi is a gond...ebben kérnék segitséget

Elöreis köszönöm
      Szia!

Azt kérik hogy regisztrálj 1 másik terembe az útmutató szerint mert a Pokerstars nem ment bele az 50$-os kezdőtőkéd átutalásába. Ha regisztráltál egy másik terembe akkor írj a supportnak 1 levet ami tartalmazza az új account-odat és a kiválasztott platformot.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás getto12 felhasználótól:
      Original von Zitu01 Hali énis 1 ilyen levelet kaptam csak én nemtudom pontosan leforditani h mi is a gond...ebben kérnék segitséget

Elöreis köszönöm
      Szia!

Azt kérik hogy regisztrálj 1 másik terembe az útmutató szerint mert a Pokerstars nem ment bele az 50$-os kezdőtőkéd átutalásába. Ha regisztráltál egy másik terembe akkor írj a supportnak 1 levet ami tartalmazza az új account-odat és a kiválasztott platformot.
      Szia Zitu01!

Getto12 pontosan lefordította a levelet. cselekedj aszerint ;)
    • MaxPayne23
      MaxPayne23
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.10.08, Hozzászólások: 7
      Akkor ezekszerint pokerstars-on nem hasznosítható a bónusz:-/
    • robcsika90
      robcsika90
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.07, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!
      Ha elhasználtam mind az 5 quiz lehetőségemet valahogy még hozzájuthatok a kezdőtőkéhez? van rá mód?
      Előre is köszönöm.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Original von MaxPayne23 Akkor ezekszerint pokerstars-on nem hasznosítható a bónusz:-/
      Szia MaxPayne23!

Kérhető az 50$ kezdőtőke a PokerStarsra, de ahhoz pontosan az útmutatóban leírtak szerint kell eljárni.

Itt válaszd a PokerStars-t, és pontosan úgy csinálj mindent, ahogy le van írva, és oda fogod megkapni a kezdőtőkédet.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Original von robcsika90 Sziasztok!
      Ha elhasználtam mind az 5 quiz lehetőségemet valahogy még hozzájuthatok a kezdőtőkéhez? van rá mód?
      Előre is köszönöm.

Szia Robcsika!

Sajnos egy felhasználónak 5 lehetsége van a quiz megoldására, és nem több! Sajnos a kezdőtőkét már nincs lehetőséged megkapni, de számos lehetőséged van még.

Sok sikert!
    • simon0918
      simon0918
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.09, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

A problémám az lenne hogy sikeresen kitöltöttem a kvízt és elküldtem a fényképeket, de még nem utalták a pénzt. Lehet attól, hogy véletlenül a pókerteremnél 2-őt választottam és ezért? Amúgy 2 napja küldtem az adatokat. Ha a pókerteremnél van a gond vki megtudná fogalmazni nekem angolul hogy a kezdőtőkét a party pokerre és nem az everest pókerre kérem?

Előre is köszönöm a választ.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia simon0918!

Ebben a topicban már válaszoltam a kérdésedre. Legközelebb nézd meg nyugodtan ott, hogy jött-e válasz, ahol felteszed a kérdést ;)

Írd azt, ami ott van (bár a termek nem ugyanezek voltak, de csak ki kell cserélni a Stars-t a Party-ra)
    • simon0918
      simon0918
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.09, Hozzászólások: 3
      Igen már látom. Köszönöm szépen a választ!!!