Toborzott barátok utáni kifizetés

• Kriszta123
      Kriszta123
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Szeretnék segitséget kérni valakitől!

Toborzott barátaim után kifizetném a kis pénzemet, de nem tudom hol megadni a poker számlámat, ugyan is a választási lehetőségek között nincs a Full Tilt poker.

Hogyan tovább?

Ha tudja valaki, akkor légyszi segitsen!

Köszönöm!
  • 7 válasz
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.26, Hozzászólások: 73
      Használj olyan termet amivel a pokerstrategy oldal kapcsolatban van, mint pl a Party Póker, de elvileg a Full tillt pokere is ki kellene adniuk.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Sziasztok,

A Full Tilt Pokerre jelenleg nem tudjuk kifizetni a toborzott barátok után járó bónuszt, csak a Mansion Poker; Titan Poker vagy a Party Poker termébe. Utóbbira nagy valószínűséggel akkor is át tudjuk utalni a pénzt, ha a számládat nem a PokerStrategy útmutatója alapján készítetted el (annyi elég, hogy az itteni profilodba legyen beírva a PP felhasználói neved).
    • Kriszta123
      Kriszta123
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.02, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Köszi a reagálást, de én nem szeretnék másik oldalon játszani.
      Mikor várható, hogy a Full Tilt pokerre is ki tudjátok fizetni?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Sajnos a közeljövőben biztos, hogy nem várható. Egy pontos vagy megközelítő dátum sincs kiűzve. Így jelenleg csak a felsorolt három terem egyikébe kérheted ki a bónuszt.
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Vokrugy: Ha már ide benéztem, megkérdezném, hogy ha a Mansion Pokeren még nincs számlám, hogyan nyithatok olyan számlát, hogy a PS-re be legyen kötve, hogy gyűjthessem a Strategy Pontokat?
      Mindez csak azért jutott eszembe, mert láttam, hogy lesz a Mansionon 1$-os 5000$ Add-on MTT és gondoltam oda is regisztrálnék, de csak ha gyűjthetem az SP-kat.
      Ehhez kapcsolódó kérdés: Toborzott barátok utáni kifizetést ugye elvileg kérhetem erre az oldalra, viszont érdekel, hogy ha kiutalok ebből mondjuk 50$-t, magyarul nem saját erőből fizetek be, akkor is be lehet kötni a PokerStrategyhez?
      Köszi előre is a választ
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia Benec12,

Kattints az alábbi linkre, és kövesd az ott leírtakat: Mansion Poker - lépésről lépésre.
      Minden lépésre ügyelj, ne hagyj ki semmit sem (a kliens letöltése előtt ne felejts el törölni a sütiket/előzményeket a böngésződből). Ha így készíted el a számládat, akkor a bekötés sikeres lesz.
      A toborzott barátok után járó bónuszt kikérheted a Mansion Pokerre is (ide maximum $200 dollárt tudnunk kifizetni, mert többet nem fogad el a terem).
      Tehát ha a számlád egyszer bekötésre került már hozzánk, akkor bármilyen pénzmozgatást végezhetsz (be- illetve kifizetéseket egyaránt), mert ettől függetlenül járni fognak a Strategy Pontok a megtermelt jutalékod után.
      Emellett a bekötésnek nem feltétele a terembe történő befizetés.
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Köszi szépen a gyors választ :)