Deaktív

• Erik18
      Erik18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.26, Hozzászólások: 73
      Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy meghívtam a testvéremet a PokerStrategy oldalra mint "barát meghívása" menü pont alatt. Sikerült ki töltenie a kvízt és elküldte az igazolványt is ugy ahogy a "nagykönyvben" megvan írva, és egyik napról a másikra DEAKTíVÁLTÁK!!! Minden ok nélkül. Még emailt sem kapott, és semmi értesítést. Több mint 8 levelet küldött már mindenféle írányból a PokerStrateginek. Ezek közül egyre sem kapott!!! Mint ha minden megszűnt volna. Gondoltunk rá lehet azért deaktíválták, hogy egy ip címről játszunk és írtam a Segítség menü pont alatt a Strategynek és azt válaszolták, hogy köszönik, hogy szóltam, de ők csak én velem kapcsolatos dolgokban tudnak segíteni. A testvérem pedig írjon levelet és vissza állitják a számláját. Mint emlitetűtem több mint 8 levelett küldött és nem jött válasz. Tanácstalan vagyok. Valaki tudna segíteni? ?( ?( ?( ?( ?( ?(
  • 8 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      A testvéred belépés nélkül tudja használni a segítség menüpontot. Írjon úgy a supportnak, lehetőleg angol nyelven, és segíteni fognak ;)
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Köszi, de estleg valami más ötlet? mivel már ide is volt vagy 3 levél küldve! A felhasználó neve adriba7. Egyszerüen nem értem, hogy nem válaszolnak! :rolleyes:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Az üzenetek feldolgozása 2-3 napot is igénybe vehet. Ha minden nap újat írtok, akkor az automatikusan a sor végére kerül.

Várjatok türelemmel, ebben a dologban csak az ügyfélszolgálat tud segíteni.
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Sajnos már megint én írok ide, de ez már tényleg érdekes. Mivel a testvérem adriba7 felhasználó névvel regisztrált alám és minden ki töltve személyi stb vagy 3 szor elküldve, őt deaktíválták és nem jött válasz a leveleire. Már elnézést, de ez már picit felháborítja az embert. Meghívtam egy másik barátomat is, alám regisztrált ő is. Ki töltötte helyesen a kvízt és ő is elküldte az igazolvány másollatott, csiki piki minden rendbe és nincs a pénz, az ő pokerstrategy neve cunami 25. Na már most az utolsó levél amit kaptak az ez volt a pokerstrategytől:
      Dear User,

in order to prevent fraud attempts, PokerStrategy now requires its
      members to undergo a tightened identity check before receiving the
      starting capital.

For this we need the following photos from you:

* A photo of the front side of the ID card
      * A photo of the back side of the ID card
      * A photo of your face alongside your ID card.
      (i.e. hold your ID card next to your face when taking this photo.)

All photos have to be sharp,coloured and clearly recognisable, only then
      can a fast processing and faster transfer of starting capital be ensured.
      The photos will naturally be deleted and not be used further after being
      viewed.

Thank you for your understanding. We hope to soon receive your email
      with the photos attached. Please send it to the following email address:
      security@pokerstrategy.com

Best regards,
      your PokerStrategy Team

Én ezt nagyjábból lefordítottam, de biztos ami biztos a fórumban is lefordítattam, kb ugyan az. Ismét elküldték személyiket és nem jött válasz már 3 napja, a testvéremről inkább ne is beszéljek. Csak picit húzós ez a téma mert engem vonnak felelőségre mivel én biztattam őket, hogy regisztráljanak mert nagyon jó oldal sokat lehet tanúlni és ők kiadták a személyi fénymásolatátt ugy jön ki semmiért, mivel még választ sem kapnak. Én elhíszem, hogy idő kell mig feldolgozzák azt a rengeteg levelet, de a testvérem regisztrációjának már több mint 2 hete azt hiszem. Ami cunami 25 barátomat illeti, nála már nem is merünk írni a segítség menü pont allatt, mert még őt is deaktíválják mint a testvéremet. Mert ő irt a segítség menü pont allat mikkor minden kész volt és nem kapot választ, ezután szépen deaktíválták. Nem lehetne végre pontott tenni ennek az ügynek a végére valahogyan? Szegény testvérem még tanulni sem tud ezen az oldalon mivel deaktív. S.O.S. Bármilyen hozzá szólást öttletett fogadunk örömmel :-(
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia Erik18!

Megértelek! Rendkívül frusztráló lehet, hogy sem a testvéred, sem a barátod nem jut egyről a kettőre. Ez nagyon rossz.

Sajnos azonban Te nem tudsz nekik segíteni azzal, hogy írsz a fórumba a nevükben. Egyrészt, mi innen nem tudunk segíteni, sem a feloldásban, sem ügyfélszolgálat sürgetésben, sem egyéb eljárásban, mert ebben az ügyben csak az ügyfélszolgálat tud intézkedni. Tanácsot tudunk adni, hogy mit kellene csinálni.

Tehát, amit javasolok:

Testvéred: írjon egy üzenetet az ügyfélszolgálatnak, a segítség menüponton keresztül. Ehhez nem kell belépnie. Írja angolul, vagy németül, mert jelenleg sajnos csak ilyen nyelven van ügyintézés. Amennyiben naponta, 2 naponta új levelet ír, sosem fog választ kapni, mert mindig a feldolgozási lista végére kerül.

Barátod: Nos ő nyugodtan kérdezhet a fórumon maga is. Ha felelősségre tud vonni Téged, akkor gondolom arra is képes, hogy eljárjon a saját ügyében. Amit tennie kell, az annyi, hogy személyit (sajátot) fényképez elöl-hátul, majd arca mellett tartva, jól láthatóan. Ezeket elküldeni a levélben jelölt e-mailcímre, és meg fogja kapni a kezdőtőkét.

Remélem sikerrel leküzditek a felmerülő akadályokat! ;)
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Hát én is remélem és köszönöm a tanácsot :f_cool:
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Na, szóval a barátom ügye meg oldódni látszik, de a testvérem még mindig nem kapott semmit. Akkor ezt már ugy értelmezük, hogy nem is fog. Szóval, meg említette, hogy meg próbálná újból ki tölteni a kvízt és elküldeni a papirokat, de mivel deaktív be sem tud lépni, hogy törölje a számláját. Ezért olvasgatunk picit és volt ahol azt írták h lehet egy ip cimről játszani csak jelezni kell a pokerstrategynek, vagy ha két számlám van szoljak és amelyik nem kell azt törlik. Szóval mi ugy is egy ip ről játszunk külön idő közönként akkor most, ha a segítség menü pont allat meg kérem őket, hogy töröljék a testvérem számláját, akkor fogják azt törölni?
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia Erik18!

Bármit kérhetsz a testvéred nevében, ha Te kéred, biztosan nem fogják megtenni, mert Te nem a testvéred vagy, hanem Te, a testvéred, meg a testvéred, aki felnőtt ember (legalábbis a regisztrációnál nyilatkozott arról, hogy elmúlt 18 éves), és a maga ügyében kell eljárnia.

Sajnálom, hogy ilyen hosszú a várakozási idő (nem tudom mikor írta az utolsó levelet), de ezt innen meggyorsítani sajnos nem tudjuk.

Türelem :f_thumbsup: