Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH KQo

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($15.10)
      BB ($10.95)
      UTG ($14)
      UTG+1 ($7.80)
      Hero ($10)
      BTN ($3.10)

Dealt to Hero K:diamond: Q:spade:

fold, UTG+1 raises to $0.40, Hero raises to $1.20, fold, fold, fold, UTG+1 calls $0.80

FLOP ($2.55) 4:spade: 5:diamond: A:diamond:

UTG+1 checks, Hero bets $1.80, UTG+1 calls $1.80

TURN ($6.15) 4:spade: 5:diamond: A:diamond: T:club:

UTG+1 checks, Hero checks

RIVER ($6.15) 4:spade: 5:diamond: A:diamond: T:club: 9:spade:

UTG+1 bets $1, Hero folds

UTG+1 wins $5.85
  • 4 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.047
      Fuhh de idegesítene villain riverbetmérete! A line sztem ok.

Bár itt is jó körülmények kellenek a 3betre. UTG+1 nem nit sőt inkább laza emelőnek mondható, én viszont eddig nitebb képet festettem magamról akkor tolnám neki!
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      -nem tetszik az a 3bet.

-KQ-val én csak resteal szituációban 3betelek ( BTN vs Binds, BvB)
      illetve max CO-t ha loose.

-itt nagyon lazának kell lennie MP-nek h 3beteljem mert gondolj bele ha 3beteled mi marad a rangeben? AK,AQ ami ellen egy A-K hight boardon elég rosszul állunk. ellenben ha loose openraisel KJ,KT,QJ,QT szerű lapokkal ezt 3betre dobja de ha csak coldcallolunk akkor postflop valuet realizálhatunk.

-jó oké mehet a KQo blöffbe fordítása,de ahhoz megint csak kell egy foldto 3bet stat.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.047
      Original von kitartas77

-itt nagyon lazának kell lennie MP-nek h 3beteljem mert gondolj bele ha 3beteled mi marad a rangeben? AK,AQ ami ellen egy A-K hight boardon elég rosszul állunk. ellenben ha loose openraisel KJ,KT,QJ,QT szerű lapokkal ezt 3betre dobja de ha csak coldcallolunk akkor postflop valuet realizálhatunk.

bizony a KQ-val emiatt inkább call! Ha laza nyitóemelő akkor call és IP játszhatunk ellen psotflop!
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Egy korai emelő ellen, aki ráadásul nem is ül bent full beülővel biztos, hogy nem 3betelnék egy KQo-val, esetleg coldcall, mert ha BU dob, akkor már nagyon jó pozban leszünk. De az se baj, ha dobod egyből pre.

Ha már 3beteltél, akkor a potflop ok így.