[SH] nl5 sh:kellemetlen river card

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Button ($17.03)
      SB ($7.10) 68/36/1.43 70h
      Hero ($8.64)
      UTG ($2.72)
      MP ($15.88)

Preflop: Hero is BB with J[:heart:] , Q[:heart:] .
      UTG calls $0.05, 2 folds, SB completes, Hero checks.

Flop: ($0.15) T[:heart:] , 8[:heart:] , J[:spade:] (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.15, UTG calls $0.15, SB raises to $0.3, Hero raises to $1.2, UTG folds, SB calls $0.90.

Turn: ($2.70) K[:heart:] (2 players)
      SB checks, Hero bets $2, SB calls $2.

River: ($6.70) 8[:diamond:] (2 players)
      SB bets $3.05, Hero calls $3.05.

Final Pot: $12.80

preflop: mind2 giga fish,nem akartam satuban játszani ellenünk emelt potban ezért választottam a checket.

flop: fd+gutshot+TPGK itt már beakartam pakolni a pénzt ilyen equityvel.

river wtf? nagyon scary card a setek/2párok felfejlődtek,flüshök közül maximum a 9 magast verem,azzal nem donkol,szóval easy fold.kár h ott nem gondoltam végig,csak kapkodtam 8asztalnál csak aztláttam h flössöm van illetve h a fish elém nyit akit történetesen utálok,mert már egy régebbi sessionben hasonló szituációban kifizettem...:/
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      flop nagyobb raise... $2ig, turn push ( nagyon erős lappal ne sz*r*zz!!! készítsd elő a turn pushra a potot! )

emelés számítása: ( enemy stackje - a pot mérete ) / 3 = raise to $...

river call, milyen easy fold?

".......csak kapkodtam 8asztalnál ...." ??? OMG mi ez a multi-tableing mánia micron?

így semmit v nagyon lassan fogsz fejlődni.....

szvsz 4 max 5 asztal míg le nem táborozol egy limiten... az meg ugye NL50-NL100 előtt nem cél gondolom....
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      [quote][i]

".......csak kapkodtam 8asztalnál ...." ??? OMG mi ez a multi-tableing mánia micron?

így semmit v nagyon lassan fogsz fejlődni.....

[/quote]multitablingben igazad van,csak keveset tudok játszani és így próbálom pótolni a hand számot.
      visszaállok 6 asztalra odakényelmesen tudtam figyelni,8-o n csak akkor megy kényelmesen ha nit vagyok

hát nem tudom mi a jobb,8 asztalon olyan 16/13at játszani,vagy 6 asztalon 22/19-et-->ami ugye több nehéz postflop szitut szül,amivel fejlődök-->jövőbeli profit,illetve ha verem a mezőny,több jelenlegi profitl
      én ezt amúgy nem viccből kérdezem,ha lejjebb veszem az asztal számot a statjaim megugranak....kiváncsi vagyok mit gondol erről jam.

"river call, milyen easy fold?"

oké,h agró fish,de reálisan mit verek a blöffön kívül?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre nyugodtan emelhettél volna.
      Floppon mehet nagyobb raise, turn-ön meg push, ahogy bmilk is írta.
      Ha így alakult, akkor river call. Settel, 2 párral floppon betolta volna, nem nagyon látom mivel lehetne itt fullja. K8? ?( De azzal meg mire adta floppon?

NL5-re bőven jó a 16/13, de nem javaslom a 8 asztalos játékot.
      Inkább figyelj jobban a megjátszásokra, mert ha jól megalapozod a játékot, akkor nem lesz gond a nagyobb limiteken sem. Sok asztalon nagyon robotjáték lesz, ami később nem lesz igazán jó.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Jamm Hello,

nem nagyon látom mivel lehetne itt fullja. K8? ?( De azzal meg mire adta floppon?

sajnos J8-al volt...:(
      na jólvan akkor megnyugodtam h nem volt itt rossz a call,(flop betsizra meg legközelebb figyelek)a kulcspartik közül ezt éreztem nagyon hibásnak.