számla deaktiválása

• monik1000
      monik1000
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 1
      A testvérem regisztrált,kitültötte a kvízt,mindent megcsinált beküldte az okmányait is és erre a számláját deaktiválták és persze nem is kapta meg az 50 dollárt?Ez miért van?Ugyanabból a könyvtárban található netről regisztrált ő is mert neki sincs otthon gépe,és arról a gépről már más is regizett ide!Lehet ez a baj?Mit tud tenni?Segítségüket nagyon köszönöm! Tisztelettel: Gábor
  • 32 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia monik1000!

A testvéred írjon egy üzenetet az ügyfélszogálatnak (kívülről is meg tudja tenni, belépés nélkül), amiben elmondja mindezeket. Ők remélhetőleg tudnak majd segíteni ;)
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.26, Hozzászólások: 73
      Szia Gábor.
      Nálam dettó ugyan ez a helyzet, már 1,5 hete kb és semmi válasz. ?(
    • szepi10
      szepi10
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 4
      Én is a segítséget kérnék, mert a barátnőm is pókerezni szeretne, de csak egy gépünk, amiről fel tudtunk regisztráni. Megoldotta a kvízt, elküldtük a fényképeket is, de deaktiválták a számláját. Sajnos az angol tudásunk elég gyenge. Tudnátok segíteni mit kell írni az ügyfél szolgálatnak?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Sziasztok!

Az üzeneteket minden esetben a Segítség menüponton keresztül küldjétek el (nem szükséges hozzá bejelentkezni). Válasz általában 2-3 munkanap alatt érkezik meg. Probléma szokott lenni, hogy néhány magyar e-mail szolgáltató fiókjába (például freemail; citromail stb.) nem érkeznek meg az üzenetek. Erősen javasolt a Gmail és Hotmail fiókok használata.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia szepi10,

Küldje el a barátnőd az alábbi üzenetet a Segítség menüponton keresztül:
      Dear PokerStrategy Support!
      I sent the requested documents, but my account was deactivated. Please can you tell what is the reason? Thanks!
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      Én indamailes vagyok, ha csinálok Gmailen egy emailt, hogyan tudok átt álni? :s_ugly: :s_rolleyes:
    • mindak
      mindak
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.03, Hozzászólások: 45
      nálunk is ez a probléma biztosan azért mert az én gépemről kűldte el az adatokat de van saját netje csak az anyém gyorsabb ezért kűldtűk az enyémről mit kell tovább tenni a levelekre nem válaszolnak.kőszi a segitséget.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Erik18 felhasználótól: Én indamailes vagyok, ha csinálok Gmailen egy emailt, hogyan tudok átt álni? :s_ugly: :s_rolleyes:
      Írnod kell egy Üzenetet az Ügyfélszolgálatnak, mivel az e-mail címedet csak Ők tudják módosítani.
    • Erik18
      Erik18
      Bronz
      köszönöm a segítséget! :f_wink:
    • szepi10
      szepi10
      Bronz
      Tisztelt Vukrugy!
      Köszönöm a segítségedet, elküldtem az általad megadott angol szöveget, de kb. 1 hete semmi válasz.
      Tudsz segíteni abban, hogy milyen gyors az átfutási idő.
      Szegény barátnőm kezdi feladni, pedig nagy volt a lelkesedése.
      Előre is köszi
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia szepi10,

Általában 2-3 munkanap szokott lenni az átfutási idő. E-mail címet, felhasználónevet pontosan adtátok meg? Esetleg próbáljátok meg ismételten elküldeni az üzenetet. Amúgy ha minden igaz hamarosan lesz magyar Ügyfélszolgálat is, akár azt is megvárhatjátok.
    • szepi10
      szepi10
      Bronz
      Szia Vukrugy!

Ezúton szeretném megköszönni az önzetlen segítségedet és talán a tudatlanságommal utoljára szeretnélek zavarni, de kaptunk egy levelet amit nem tudunk lefordítani.

Hello,

I'm sorry, but I have to inform you that your PokerStrategy account was
      deactivated due to the fact that you offended our Terms & Conditions.
      Unfortunately, we cannot tell you the specific reason.Thanks for your
      understanding.

Regards,
      Team PokerStrategy

__________ Hinweis von ESET NOD32 Antivirus, Signaturdatenbank-Version 4551 (20091028) __________

E-Mail wurde geprüft mit ESET NOD32 Antivirus.

http://www.eset.com

Segítségedet köszönjük : Zsuzsa és Zoli /szepi10/
    • bubiheni
      bubiheni
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 200
      ezt írták:"Szia,
      Sajnálom, de nekem tájékoztatnom kell téged az a PokerStrategy számlád volt
      hatástalanított a tény miatt, hogy megsértetted a Terms & Conditionsünket.
      Sajnos nem tudjuk elmondani a speciális okot neked.köszi tied
      megértés.
      Üdvözletek,
      Team PokerStrategy"
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia szepi10,

bubiheni leírta a lényeget (köszönöm), a barátnőd számlája zárolva marad, mert megsértette a felhasználási feltételeket. Sajnos nem mondhatjuk el a pontos indokot. Köszönjük a megértést.
    • szepi10
      szepi10
      Bronz
      Akkor ennyi volt? Már nincs is lehetősége többet, hogy tagja legyen a PokerStrategynek? Legalább azt tudnánk mit rontott el. ?( ?( ?(
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia szepi10,

Sajnos igen. Az Ügyfélszolgálat nem köteles indokot megnevezni.
    • kokesz1987
      kokesz1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.09, Hozzászólások: 2
      Szevasz Vokrogy
      Előszőr is szeretném megkőszőnni amit értem tettél.
      Inaktiválták aszámlámat és egyből bronz lettem ezt nem tudom mit jelent de mindegy.
      Igy ez az oldal teljesen más mint a bratyómnak ja és neki is kőszőnet nélkűletek nem ment volna én már rég lettetem a pénzről.
      Azt szeretném kérdezni tőled kőldhetek e neki egy 10-est a segitségér hogy ő is tudjon játszani mert ő nem kaphat már kezdőtőkét és azt mondja valahol olvasta ha kűldenek egymáskőztpénzt elveszik az egészet.
      Mit tanácsolsz mit játszak a pénzből készpénzest kislimiten vagy garantáltakat ilyen 1 dollárosokat.
      Mégegyszer kőszi Király vagy sőt két Király.
      Várom válaszodat kőszi, kőszi, kőszi. :] :] :]
      Ja és abratyó gépéről beléphetek-e nem -e lesz probléma megint
    • kokesz1987
      kokesz1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.09, Hozzászólások: 2
      Lemaradt.
      Hogyan tudok pstrategy pontokat gyűjteni.
      Megint kőszi.
      A bratyótól űdv:mindenkinek. :s_thumbsup:
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia kokesz1987,

Örülök, hogy sikerült! Bronz státuszba két esetben léphetsz:
      a, Megérkezett a kezdőtőkéd.
      b, Szereztél legalább 1 Strategy Pontot valamelyik teremben.

Nos amíg a kezdőtőke feltételeit (termenként eltérő) ki nem játszottad, addig nem lehetséges a pénzküldés. Viszont saját befizetésből utalhatsz át bátyádnak pénzt.
      Beléphetsz nyugodtan bármelyik gépről a PokerStrategyre, a számlád emiatt nem kerülhet zárolásra.
      Elég sok asztal illetve játéktípus közül válogathatsz. Azt tudom tanácsolni, hogy olvasd át a Stratégiai cikkeket. Ha az időd engedi, akkor tekints meg pár videót, illetve meglátogathatod az élő edzéseket is. :f_wink:

Szerk: Strategy Pontok gyűjtésével kapcsolatban részletes információt a Jutalmazási rendszerben olvashatsz.
    • 1
    • 2